|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 12:43:31   
TANTRA
Živjo punce, kolk ste pridne. Jaz imam sedaj vsak dan posebne želje glede hrane. Včeraj sem si naredila paradižnikovo omako iz svežega paradižnika, z baziliko in česnom..Pa rezanci in zelena solata mmmm... Preprosto in hitro!
Udb, veš tudi jaz sem vsak dan tolk utrujena in zaspana... Po moje sedaj not prinašam za vnaprej...
Wawa, kaj pa ti, se ti tudi spi???
A kaj počivata popoldne? Meni prav paše malo raztegnit noge....

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 12:44:52   
Udb
Jaz kar naprej počivam - če ne, me začnejo krči grabiti po trebuhu, pa slabo mi rata, pa vrti se mi...tako da sem čist na slow motion!! ;) Se kar ne prepoznam in si grem ful na živce, ampak enostavno ni pomoči!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 12:45:31   
tinkamiška
Joj, kdaj bom jst:nosecka: in se bom takole pogovarjala..., kok se že kej trebušček pozna, pa če mi je kej slabo, pa česa se mi lušta,...

Komi čakam:bravo::bravo::bravo:

Udb, bomo stiskale pesti:miska::miska::miska:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 12:56:16   
wawa
Jaz sem zvečer polomija, pridem domov in rečem, da bom še kaj pospravila.....energije za pospravljanje pa od nikoder....nini....se vsedem pred TV ali pa preg računalnik in to je to...

Nimam pa zaenkrat,na srečo pa težav s slabostjo nimam:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Jedla bom pa danes rižot jedla me je prijateljica nanjo povabila..:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:06:17   
TANTRA
Včasih si grem kar sama seb na jetra, ker sem kar neki tečna, pa nič se mi ne da, kaj šele, da bi okrog hodila..:( Najraje vodoravno in je najlepše, mojga pa okrog pošiljam....:love::love: Se mi zdi, da mi kar malo paše biti sama, da moj preveč ne rine vame....

A smo čudne:nosecka:, prej smo pa se tako veselile, sedaj pa lahko odpremo klub bogih, dokler ti ta prvi meseci ne minejo....:bravo::bravo:
Včeraj sem si rekla: pa saj nisem bolna, da se tako slabo počutim, dejmo malo dobre nosečniške volje, saj sem to hotla.....Pa sem dragemu za mučenike kupla trn, gor pa češpljice in malo žemljico pa vse skupaj na mini šampanjček privezala... Je blo dobro, pol sva pa ga malo konzumirala....
Wawa sej men tud še ni slabo, edino proti jutru me ful lulat naganja, pa malo v želodcu tišči, tako da nescafe ni več tak kot je bil...:zmeden: Ko hodim po City parku se mi pa zdi, da sem kot mesečnica, pa še mal se mi v glavi vrti...:ups:



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:14:49   
simi73
Ojla, punce!
Vidim, da ste od zjutraj ful tem pa postov gor prpopale:bravo::)- Vas zdajle berem, ko od hrane govorite...jaz pa ful lačna. Komaj čakam, da bo konec tele službe:)- pol pa sam še domov pa na hitro nekaj skuhat in vikend relaksacije pred mano:bravo:

Sem dobla prejle po mailu en naslov za eno igrco...ko boste fejst jezne na svoje drage al pa na moški svet, se jo kar lotite8):)-8)

http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/girl_power.swf

Želim vsem lep vikend, pa za vse, ki čakajo :hudicek: a si je ne želijo držim :miska:, pa za udb, ki te je strah UZ, ne se sekirat, bo vse v redu:angel::miska:, vsem ostalim pa :angel:in :rozica:

lp, simi73:rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:18:40   
wawa
Nisi edina:bravo::bravo:, ki ma take izpade...

Jaz zjutraj ne morem spat k me tok lulat.....haha pa tok bi še spala....

Ej groza ženske kaj se mi je danes zgodilo.....delam skupaj z mami, (z dragim bova povedala novičko šele po prvem prgledu), no in danes zjutraj izjavi...."o kako si bleda, a si noseča...:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:, sovražin njene sposobnosti ugotavljnja. Sem ji rekla, dej nehaj kaj trapaš, a bi rada da bibila a kaj....pa se je smejat začela....:ups::ups::ups::ups::ups:

Uf, pa do pregleda je še en mesec....

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:19:18   
TANTRA
Simi, oj kolk dobra igrica za nas, sam fantje je ne smejo videt, ker bi jih kar bolelo...:((:((

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:28:01   
wawa
ojojojoojojo, super igrica, ampak niti slučajno za naše ljube......kok jih bi bolelo!!!!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:31:15   
Skye
simi, ta igrica mi bo pa zelo prav prišla....ko me bo dragi kaj razjezil:)-:)-:)-

sem mal probala....pa jih je težko dobit...sem jih sam 18 knock out-irala:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:31:44   
simi73
he,he,he saj je namenjena sam za sproščanje napetosti na tak način...:)-, pa da se ne zneseš konkretno na :love:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:32:47   
TANTRA
Veš, kaj wawa, mame imajo materinski čut in ni čudno, da čuti, da si spremenjena...
Moji punci sta pa prebrali sms na gsm in novica je bila rojena. Kolk sta veseli :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:33:21   
simi73
... sm pozabla povedat, da ni tolk enostavno tole tolčt... sem sam 25 pik zbrala, ko sem probala:)-

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:35:12   
Skye
simi pa ti si pravi strokovnjak pri ubijanju p....:)-:)-:)-:)-:)-

si jih 7 več kot jaz;)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:38:17   
simi73
sej te pike niso število...tisti višji gor so točkovani po 25, tisti nižje dol pa manj..
sem sam ene tri potolkla:zmeden:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:42:29   
wawa
Punce jaz grem na kosilo....pol na sprehod, zvečer vas pa pridem kajpogledat, upam da bo katera tukaj, da ne bom sama.....pride dragi šele v ponedeljek...

Lep dan vsem!!!!!!!:rozica::rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:44:22   
Udb
joj, še 15 minut!!!:zaspan:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:51:30   
TANTRA
Wawa, dober tek in lep sprehod :nosecka:...:rozica::rozica::rozica:,
udb saj bo hitr konec tlake...Kako pa da nisi doma?
A ne bi bilo bolje počivat???

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:54:03   
Udb
tantra, saj počivam popoldne!! ;) Pa še mal več dnarčka bo. Sicer imam pa itak pisarniško delo, tako da ne delam nič težkega!! Če bi pa sama odločala, neodvisno od vsega....bi bila pa raje doma!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Kje pa ste vse...
11.3.2005 13:59:12   
TANTRA
Veš, tudi moje delo je pisarniško, vendar sem se odločila, če bo prehudo bom doma...Nikoli mi noben denar ne bo mogel povrniti zdravja in lepih trenutkov počitka...Kje je šele penzija?????

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?