|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V vrtcu
15.9.2008 16:53:20   
anajmad
Mi smo pa bili danes prvič v vrtcuuser posted image . Prvo,ko sva prišle,se mi je Ula kar zagnala v naročje. Jst sem si pa mislila:"No zdej smo pa tam"user posted image .
Pol se je pa mal sprostila in se lepo zaigrala s svojimi sovrtičkarji. Vpisala sem jo pa v italjanski vrtec v mešano skupino od 15mescev,pa tja do četrtega leta. Jutri sva se zmenile z "maestro"(vzgojiteljico),da jo bom kar pustila tam. Če bo kej hudega,me bodo poklicali. Sem pa kr mal pozabla na tiste sije in vabeneuser posted image ,pa seveda sem se lovila. Kaj bo pa štajerka "šprehala" po italjanskouser posted image .Pa gre počasi.Seveda,če živiš 20 let v dvojezičnem območju se navadiš.
Pa seveda upam,da bomo šli brez kakšnih viroz in takšnih bal skozi. Pikovit rula 2x na danuser posted image .
Drgač naša pikica lepo raste in je tapravi telebajsek že,saj premore že dobrih 14 kg in pol. To jesen še moramo na pregled k Dr. Cerarjevi,potem pa nič več. Ah,kako gre hitro čas.......

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V vrtcu
15.9.2008 22:17:13   
frutka_
Čestitam za pogum! Le tako naprej!user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V vrtcu
16.9.2008 10:12:27   
neisha80
user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V vrtcu
16.9.2008 21:08:23   
* Mateja *
user posted image user posted image user posted image     Bravo Ula!!!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V vrtcu
18.9.2008 13:29:15   
najci
Kakšne lepe novičke! Ula je pa res že velika punca!
Upam, da je bil tudi drugi dan uspešen, in tretji...
Lepo se imejte še naprej!


_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V vrtcu
20.9.2008 22:22:19   
Janeja
Kako kaj vrtec? Kakšni so občutki po prvem tednu? Upam, da je Ula uživala vse dni tako kot prvega!

Je pa res že prava korenjakinja s 14 kg. user posted image Mi smo jih pa komaj 10 skup spravli! user posted image Ma bo že...

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V vrtcu
21.9.2008 8:42:30   
anajmad
O še kar,čeprav je zadnja dva dni zjutraj "solidarno" jokala z ostalimi. Kosilo lepo poje,razen v petek ni,ker je bil brokoli,ki ga ne mara. Seveda,je že začelo tečti iz noska,pa je mama stopila v akcijo in danes ni več sledu o nahodu. Kako pa kaj Lea?Tudi ona je že velika.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V vrtcu
21.9.2008 16:15:58   
Janeja
Velika že velika, sam suhcena user posted image .

Jo moram pa res mal pohvalit, ker je že čist brez pleničke - podnevi in ponoči. Sicer ni to nek hud dosežek glede na to, da je stara že 3 leta in pol pa vseeno,... user posted image  
Pa prav posrečena je, ko je začela R govorit. In zdaj se vsak r sliši rrrr, pa še kakšen l rata r - tako gre ona rurat namest lulat user posted image . Prav posrečeni so tile naši mulčki.

Je pa njen nosek že tudi puščal, pa smo tud kar uspešno ustavili prvi prehlad, preden se je sploh resno razvil.

A pridete spet kaj na celino? Bi blo fino če bi se spet kaj videli...

< Sporočilo je popravil Janeja -- 21.9.2008 16:16:56 >

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?