|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čuden ciklus in zanositev
16.9.2008 10:47:54   
*Zoja*
Lep pozdrav! Že nekaj časa spremljam ta forum in moram vas resnično pohvaliti, ker nekatere ste "mi povedale" več kot G. Tako, da sem se danes še sama odločila za registracijo....In seveda imam vprašanje - se opravičujem če bo zvenelo malo čudno:-)
Situacija je takšna - zadnja M je bila 24.08. Cikluse imam zelo podivjane (en mesec okoli 20 dni - celo 17 in 18 se je že zgodilo, drugi mesec pa 35, 36), tako da nikoli ne vem. Zadnja M je bila zeloooo močna, par dni; takšna kot je po navadi. Tukaj nobene težave. Sex je bil isto nazadnje 24.08. - malo pred M. Zadnje dni se počutim nenormalno čudno in po vsem prebranem sem se odločila za CB, čeprav se mi je zdelo skoraj nemogoče. CB je bil opravljen včeraj zvečer (15.09.2008) in pokazal se je rahli +! Zdaj pa meni to res ni jasno....Če katera ve kako je možno? OK sama sklepam, da je bil ta mesec očitno na vrsti spet en ekstra kratek ciklus in da je bila O zelooooo zgodaj. Toda (prooooosim ne me zdaj napadat zaradi res butastega vprašanjauser posted image ) - ali M ne "odplakne" semenčic? Torej obstaja  možnost, da semuser posted image ? Jaz več kot razmišljam, manj mi je jasno:-(Hvala za odgovoruser posted image ....Sem hotela še dodati "slikce" sumljivega testa, pa ne vem kakouser posted image Hvala in lep danuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 17.9.2008 15:28:57 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 11:05:43   
5ra_28
Glede ciklusa ti ne morem svetovat, ker sem jaz imela po jemanju tabletk tudi redno M, na 28-30 dni. Lani se je prva nosečnost sicer končala s splavom, a sva obakrat (in lani in letos), načrtno delala na plusu, pa niti enkrat nisem zanosila med O, lani v prih dneh po M, letos pa tudi čist mimo. Svetujem ti le, da bo test vsakih nekaj dni močnejši, saj se ta hormon povečuje v telesu. Da pa ne bi prevečkrat kupovala testov, ker niso tako poceni, pojdi v laboratorij in naredi test nosečnosti. Jaz sem plačala malo manj kot 2 €, pa še črno na belem imaš, brez dvomov. Pa vso srečo!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu *Zoja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 11:07:24   
ninca19
zoja, če je test pokazal plus, potem je možno da si zanosila. počakaj še kake tri dni in test ponovi. 

_____________________________

Nina

(odgovor članu *Zoja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 11:21:52   
girly
Če se je pokazal +, potem si skoraj 100% user posted image . Včasih se zgodi, da se v istem mesecu pri ženski sprostita tudi 2 jajčeci, v različnih obdobjih. Tako je mogoče, da si imela pravzaprav eno ovulacijo takrat, ko si že imela user posted image . In ne M ne odprakne semenčic user posted image  Mogoče pa je tudi, da M sploh ni bila M, temveč krvavitev, ki se pojavi pri nekaterih ženskah v začetnih mesecih nosečnosti. Predlagam, da ponoviš test, ali pa greš na krvni test, ki 100% pokaže ali si noseča.

Srečno

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 11:36:44   
*Zoja*
Hvala za vse odgovore...Sem se odločila, da jutri zjutraj probam še enkrat CB in nato bom odšla pa še na krvni test.
Girly...2 jajčeci? Uf priznam, da tega pa res nisem vedela. Hvala za izčrpen odgovoruser posted image Kar se pa tiče krvavitve, ki jo imajo nekatere ženske tudi v nosečnosti, sem skoraj sigurna da to ni bilo to. Skoraj sigurna zato, ker 100% pač ne morem biti skoraj v ničuser posted image Gre za to, da imam zadnja leta res nenormalno močne user posted image Po 4-5 dni, in ta se ni čisto nič razlikovala. Jah kaj naj rečem, zelo opazujem svoje telo (user posted image ) in vem, da je tisto sigurno bila user posted image . Zavedam se dejstva, da tukaj nobena ni "šlogarca" in da bom morala ponoviti test, toda saj vse poznate tiste občutke neučakanostiuser posted image Če sem iskrena tega vse skupaj nisem načrtovala, ker sem že nekaj časa v vezi na daljavo (cca. 1000 km) in se vidiva na 1-2 meseca. Tako, da me je malce šokiralo vse skupaj...Ja če je res to to, bomo pa malo prilagodili načrte in se veselili prihodnosti. Dolgovezim....Sem šokirana, toda zeloooo pozitivno šokiranauser posted image ....Veza na daljavo - ima morda katera kako idejo kako oz. na kak način sporočiti ( seveda če ali ko bo 100% potrjeno)? Uf kako se lahko v enem momentu življenje obrne na glavouser posted image

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 11:58:13   
sakuL
počakaj , pa jutri takoj zjutraj naredi še en test, pa hit prid na RR sporočit, me bom držale pestiuser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu *Zoja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 16:55:51   
*Zoja*
No pa nadaljujmo zgodbouser posted image Sem klicala G, sestri razložila celotno situacijo in takoj me je poslala na krvni test. Rezultati pa jutri popoldanuser posted image Sestra mi je zagotovila, da je to praktično nemogoče, ker se v primeru močne user posted image zarodek ne bi imel kam vgnezditi. Iskreno tole mi ni čisto jasno, ker naj bi bila vgnezditev kasneje, toda ona verjetno že ve kaj govori. Ker sem pa po naravi zeloooo firbčen deklič, sem ravnokar naredila še en CB - čisto iz radovednosti in doma je pač še biluser posted image In glej ga zlomka - takoj, res takoj (s prvim stikom z urinom) se je pokazal +. Sicer ponovno čist svetel in komaj viden, toda vidi se ga in ne rabiš se tudi ravno truditi s povečevalnim steklomuser posted image In kako naj si to zdaj razlagam? Sestra mi pravi, da če je tako svetel je cela zadeva še čisto na začetku, kar mi je jasno. Po drugi strani pa pri  močni user posted image naj user posted image sploh ne bi bila možna. Torej sem medicinski čudež in sem dejansko zanosila med user posted image ??? Uf saj vem, da moram potrpeti do jutri in da bo jutri vse jasno. Samo nekomu sem se mogla mal potožit in pa zlajat, ker mi res, res, res ni nič jasnouser posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim pomoč
16.9.2008 18:29:30   
lučka 25
Zoja, upam, da jutri izveš oz. še potrdiš to kar že veš, da si  noseča. Čestitam. Si pa kot kaže res medicinski čudež. user posted image  Bravo.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *Zoja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim pomoč
17.9.2008 7:46:02   
R777
user posted image user posted image user posted image

Kako je lepo brati tovrstne novice!!!! Kako se narava izbori za novo življenje in to mimo vseh logik in teorij..user posted image ..Prav vesela sem za tvojo srečo....user posted image

Partnerju lahko sporočiš na več načinov....Ti pa zagotovo poznaš najboljši način, ki bo tudi njemu prinesel nasmešek na obraz....

Naj bo še več takih primerov na tem forumu!!!....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim pomoč
17.9.2008 8:15:52   
5ra_28
No, super Zoja, zdaj pa res ne bi smelo bit dvoma, čeprav bo ti najlepše, ko boš dobila krvni izvid. Jaz se s temi O in kdaj lahko zanosiš, kdaj ne, sploh več ne ubadam. No, prvič zato, ker sem v 7. mesecu, drugič pa zato, ker sem tudi ugotovila, da ima psiha velik del. Bolj delaš na otrocih, bolj ne rata. Midva sva tudi tri mesece poskušala, (čeprav vem, da to ni nič v primerjavi z enimi - ampak lani je ratalo v prvo, potem pa ss),  sva si potem vzela dopust (med mojo O), da bo vse brez skrbi (služba, obveznosti in to), potem pa ugotovila, da sem bila med dopustom že noseča. Zanosila dosti pred O. Pa veliko primerov poznam, ko sta se dolgo (več let) trudila, potem pa malo opustila od pristiska, pa je takoj ratalo.
V glavnem, nisem hotela dolgovezit. Vso srečo vsem, ki vam še ni uspelo in tistim, ki vam je že. Saj se tudi od plusa naprej potrebuje sreča za naše pikice pod srčkom! user posted image user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu R777)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim pomoč
18.9.2008 21:24:49   
*Zoja*
Lep pozdrav, vsem! No, situacija je sledeča: kakor je vsem znano sem naredila 2 + 1(še enega jutranjega) CB teste in vsi trije so pokazali +. Sicer malo bolj rahel, toda normalno viden. Bila na krvnem testu in rezultat je popolnoma negativen. Če sem iskrena nisva delala na dojenčku in nisva ga načrtovala, toda če bi se zgodilo bi bil več kot dobrodošel. Hočem reči, da imava trenutno preveč stvari na glavi, da bi načrtovala naraščaj. A po drugi strani bi bil več kot dobrodošel in ljubljenj nad vse. Sama verjamem, da ti življenje da to kar ti je namenjeno v danem trenutku. In na nas je, da to sprejmemo. Uf malo me je zaneslo in kompliciram:-) V glavnem stvar je taka, da sem čisto potrta in razočarana da me je CB test izdal. In ne nisem narobe brala rezultatov, nisem si želela nekaj tako močno, da sem videla kar ni in nisem neumna....To so bile moje besede zdravnici. In odgovor, da se zgodi tudi da CB zataji in pokaže lažno pozitivno. Ja, toliko o tem da vsi G priporočajo samo CB. Saj ne vem, morda je samo slaba serija, toda potrlo me je vseen.... Ali je res možno, da te potre nekaj kar imaš samo  navidezno par dni in ko to izgubiš?...Uf vem, da pretiravam in tolažim se, da mi trenutno še ni bilo namenjeno, toda vseen:-(...Nič moj moto v življenju je, da če želiš spremembo v svetu, začni najprej pri sebi. Tako, začela bom....Do sedaj nisem vedela ne čutila, da si dojenčka tako želim. Sedaj vem, tako da začenjam. In punce pridružujem se vam...Samo upam, da ste pripravljene sprejeti še eno žalostno *pupo*....Lahko noč, vsem!

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim pomoč
19.9.2008 8:04:59   
ziva1
user posted image user posted image user posted image

Dobrodošla v klub.

(odgovor članu *Zoja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim pomoč
19.9.2008 10:51:42   
ledenka
Zoja, nekateri testi lahko pokažejo plusek tudi v času ovulacije. Morda je bilo to pri tebi?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim pomoč
19.9.2008 11:00:25   
Anonimen
vem da je blo že 100x vprašano..ampak ne najdem kje je odgovor...
kdaj greš lahko delat krvni test? šele po izostanku? ali lahko kašen dan prej?
hvala!

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim pomoč
19.9.2008 19:56:57   
blanč
lahko prej, na krvi kmalu pokaže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?