|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2009 mami
18.9.2008 19:35:34   
Anjuša
Punce, mene čisto mede! Tako budno spremljam vse spremembe na sebi - ali je znak za user posted image ali pa zauser posted image !!! Napete prsi, špikanje levo desno, malenkostno zamujanje user posted image ....
V trgovinah pa samo gledam stvari za user posted image (pleničke, majčke, srajčke, copatke, kapice...pa tudi majčke za nosečnice....)
Ne vem tudi kdaj naj naredim test??? Morala bi user posted image dobiti enkrat zdaj...
Povejte - kdaj...??


_____________________________

Anjuška

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 2009 mami
18.9.2008 23:00:54   
Hanuši
ja ponavadi je najboljše prvi dan izostaleuser posted image , ker prej še ne pokaže točno. Glede na to, da ti pa že malček zamuja pa kar pogumno. Držimo pesti zauser posted image  in pa user posted image  user posted image  na testu

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 2009 mami
19.9.2008 8:23:05   
ursa30
anjuša, če ti zamuja in če maš redne cikluse, ga kar naredi, da bo konec negotovosti. pa veliko sreče user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 2009 mami
19.9.2008 8:24:48   
sakuL
No ja srčno upam, da nas bo čimveč, in seveda da bom jaz tudi med user posted image user posted image

Drugače je vedeževalka napovedala moji mamici, da bom jaz v letu 2008 zanosila, tako da, ja 2009 bom MAMIuser posted image user posted image

sam nevem če naj verjmem takim zadevamuser posted image

lp,


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 2009 mami
19.9.2008 8:59:16   
Anonimen
No kako ste danes bodoče mamice 2009:)? Sakul upam, da se bodo napovedi uresničile, sicer jaz ne verjamem v take zadeve, ampak važno je, da zadeve nekako le vplivajo na psiho:) in, da je ta bistvena tako ali tako na vseh plateh človeka ( predvsem zdravje )...joj sem zabluzila user posted image Danes sem si vzela dopust in imam malo več časa tkole pisart...hehe

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:13:47   
ursa30
sakul, če ti bo lažje, kar verjemi v to, kar je rekla vedeževalka. imaš še 3 mesece časa, tako da je vse možno user posted image

jaz sem bila pri astrologinji in če bi se njene napovedi uresničile, bi zdaj ob sebi že mela malo štručko user posted image , pa žal ni bilo tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:15:49   
ursa30
punce, a že imate kakšne user posted image  doma? midva sedaj delava na prvem.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:17:26   
Tanja55
hej deklice! jst sem pa tko slabe volje dons, da sploh ne morem iz postelje...čist me najeda ker se moj dragi nič ne oglasi in pol si mislim, da se sploh ne bo, pa otročka tud ne bo...pa drugič razmišljam hej a je sploh pametno met otročka s takim človekom...ahhhh ne vem, ko smo zaljubljene je včasih tko težko met trezno glavo.Sam jst zlo zaupam svojemu občutku in ko sva skupaj je vse super, ko sva narazen je pa grozno. In ja, sva narazen precej časa in še bova do decembra. In on je tud zlo daleč...Afrika user posted image . Tko da Anjuša pejt delat test da se bom lahko vsaj s tabo veselila. Trenutno sem nehala gledat vozičke in ostalo... Sakul, a ti si v redu? Tvoji slabi dnevi so mimo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:27:40   
Hanuši
ja jest že imam malo princesko. vendar je stara že 8 let in prilično samostojna, tko, da si zelo želim še eno nebogljeno bitjece, katero me bo potrebovalo 24 ur na dan. Pogrešam tisti občutek, ko veš, da je nekdo 100% odvisen od tebe

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:27:58   
Anonimen
Ursa30 midva delava na prvemuser posted image tako, da je tudi pri nama vse '' frišno''. Tanja55 upam, da se boš prav odločila in, verjamem, da se boš. Je pa tvoj fant res daleč in ne morem s predstavljati, kako ti mora biti težko. Saj zato imaš pa sedaj nas, da malo počvekamo, a ne ?:)

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:30:09   
ursa30
tanja, te kar občudujem, da "furata" lahko tole zvezo na daljavo. meni bi bilo še celje-ljubljana predolga razdalja user posted image user posted image user posted image
pa sta že dolgo časa skupaj?

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:32:02   
ursa30
kok ste pa kej stare? jaz sem bila maja 30, si nisem mislila, da bom prvega user posted image  imela šele pri teh letih..jaz sem si ga zaželela že 4 leta nazaj, pa sem čakala še 2 leti, da je bil tudi moj dragi pripravljen na to...kako hitro gre čas....user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:33:28   
Anonimen
Jaz sem 25..in moj tudi

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:36:02   
Hanuši
jest sem pa 31 in po dolgem premoru me je spet zagrabu materinski instinkt, pa tut ne bi rada pri 50 hodila na govorilne ure

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:38:28   
ursa30
pa tut ne bi rada pri 50 hodila na govorilne ure


jaz tudi nimam te želje user posted image ..ja bom mogla kar pohitet z user posted image da me čas ne bo povozil...user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:40:34   
Anonimen
:) tudi jaz bi bla rada mlada mamica..in upam, da nas ne bo kej slabega presenetl do tega cilja :)

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:41:47   
Hanuši
pa po moje, da tam do ene 35 še ni take panike. Res pa je, da ko sem bila prvič noseča sem jih imela 22 in sem bila čist flegma celo nosečnost, nobenih skrbi, da bi bilo lahko kaj narobe. Zdej me pa kar stiska, razne bolezni, pa kaj bi bilo lahko s plodom narobe...
Ampak morem bituser posted image user posted image user posted image  in vse bo O.K.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:42:20   
Tanja55
skupaj sva eno leto, spoznala sva se na študiju v tujini. On je moral it nazaj domov, ker ima dol svoje delo, načrt pa je bil da jst še eno leto podiplomca naredim potem se pa v UK dobiva in sva skupaj. No sedaj je nekaj hudo zbolel, je bil v bolnici. To mi je sporočil en mesec nazaj, od takrat ga nisem slišala. Ne morem ga poklicat ker ma neko novo številko pa je še ne  vem, komunicirava preko skypa ... je pa tko da pri njih niso vedno internetne povezave na voljo. Vem, da bi se javil če bi blo kaj hudo narobe z njim, tko da mislim, da je ok, ampak vseeno me najeda občutek da ne razmišlja da me mora kaj obvestit, poklicat...kot da me ne pogreša. Čeprav pol ko se javi pa ves skrušen prizna da me je pogrešal in oh in sploh...nikol pač ne vem kolk je zdej infrastruktura kriva in kolk on. Mah sej vas nočem zdej obremenjevat no...

Je pa to zame prvi otroček in že odkar se poznava govoriva o otrocih, vem, da si jih zelo želi, jst sem pa itak že tolk stara da je treba pohitet (pa za otroke sem pripravljena ene 10 let tko da ja je čas)---ne vem, vse je tko v zraku in se poigrava z mojim notranjim mirom...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:46:01   
Tanja55
ahhh jst bom novembra že 34. Sicer jih ne kažemuser posted image user posted image , ampak vseeno...Vsekakor čutim, da bi leto 2009 moralo bit moje leto...upam, da uspe...če se bo treba pa tolk matrat kot nekaterim tu na forumu...huh pol pa ne vem če kdaj sploh rata (ampak o tem nočem ne slišat ne razmišljat).

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:47:11   
ursa30
tanja, držim pesti, da vaju tale velika ovira ne bo ločila oz da vaju bo še bolj povezala, ko bosta končno skupaj  in da je vse ok z njim. si pa res dobra, da tole zdržiš. jaz sem že nervozna, če par ur ne vem, kaj se dogaja z mojim user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:48:55   
ursa30
Sicer jih ne kažem


jaz jih tudi ne kažem 30, mi jih vedno dajejo 4 ali 5 let manj..ampak vseeno, videz je eno, funkcije telesa so pa nekaj drugega..

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:52:11   
sakuL
ne še..user posted image nič otrokuser posted image

Ja veš kako tudi jaz niti ne verjamem v vedeževanje, če se pa bo usrečničilo kar je rekla, bom pa 99% verjela v te zadeve.user posted image







_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:52:41   
Anjuša
Hvala urša30 in tanja55 za spodbudne besede!
Tanja55 to pa je daljava...dobra si...sicer pa prava ljubezen je prava ljubezen, kljubtemu če se skregaš in če si narazen.
Urša30 ti pa znaš pomirit človeka...že preko ekranov, kaj šele v živo!
Ko bom zbrala pogum bom naredila test! Ja kar se pa starosti tiče, sem pa kar " mlada " - 21!

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 2009 mami
19.9.2008 9:53:57   
Anjuša
Aja! še glede vedeževanja...nekaj je že zapisano v usodi, vendar kar je zapisano naj bo...mi smo tukaj da to lahko spreminjamo in prilagajamo!
Jaz ne hodim niti nočem vedet nič kaj me čaka...naj me čas preseneti!

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 2009 mami
19.9.2008 10:12:38   
ursa30
anjuša, zato pa smo punce tukaj, da si pomagamo med sabo a ne user posted image
držim ti pestke, da ti pokaže user posted image user posted image

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?