|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glasbena šola
19.9.2008 19:17:56   
san
zdej sem ful v cenah, pa bi še mal vprašala tiste, ki imate otročke v glasbeni šoli, koliko mesečno plačujete. sploh me zanima za ljubljano, ker slišim toliko različnih info. eni pravijo da 33 eur mesečno, drugi 40, tretji pa 55. pa se mi zdi ful razlika....

sej sm prav smotana s temi cenami, sam me res zanima, ker jaz vedno trofnem tanjadražjouser posted image .

hvala!

lp, s

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 27.9.2008 9:07:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glsbena šola
21.9.2008 15:21:58   
Gina
Naša hodi v Logatec in tam ta hec stane 27 eur. To ej za teorijo in instrument. Obstajajo še druge variante, učenja samo tega ali samo onega, ki so cenejše. Najdražji je nadstandardni instrument (el. klaviature, el. kitara....) samoplačniško, ki stane 50 eur na mesec. Če hočeš te učijo tudi nastopanja, to sem pa že pozabila kolk stane.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glsbena šola
23.9.2008 9:26:51   
karinka
Hčerka hodi v Glasbeno šolo Lipičnik. Ima 2x na teden. Enkrat ima instrument 8 30min), drugič glasbeni nauk (45 min).

Plačamo 46 EUR.

Pravi pa da bo podražil.user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glasbena šola
27.9.2008 14:40:08   
alpog
Od 20 do 30 evrov mesečno v javni glasbeni šoli na periferiji - odvisno od instrumenta. Izobraževanje zajema 2 x 45' nauka o glasbi in 2 30 ali 45' individualnega pouka instrumenta - odvisno od višine letnika. Verjetno pa je v LJ zadeva nekoliko dražja, zasebniki pa sploh. Pa še pazit moraš (če izbereš zasebno GŠ), da ima na koncu priznano nižjo glasbeno izobrazbo.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glasbena šola
27.9.2008 19:59:51   
migrena
30 e za skupinsko vajo 45 min,1x na teden, sintesajzer

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glasbena šola
27.9.2008 20:05:56   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: alpog
da ima na koncu priznano nižjo glasbeno izobrazbo.
Čist tko informativno - za kaj je to pomembno?

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glasbena šola
27.9.2008 20:07:34   
migrena
verjetno za kasneje če se odloči za študij v tej smeri....se pa še nisem zanimala pa bi blo pametno, če bi se

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glasbena šola
27.9.2008 20:09:21   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: migrena

verjetno za kasneje če se odloči za študij v tej smeri....se pa še nisem zanimala pa bi blo pametno, če bi se
No ti jaz povem - nihče te ne vpraša kaj imaš priznano, povsod moraš dokazati svoje znanje na sprejemnem izpitu.

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: glasbena šola
28.9.2008 19:45:39   
alpog
Za vpis na srednjo GŠ moraš imeti priznano nižjo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?