|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Stenska obloga ob postelji 23.9.2008 13:45:01
|
|
|
|
Bauka
|
Pozdravljene, sina (3 leta) sva prestavila iz "ta male"posteljice v veliko posteljo. Sedaj ga pa full velikokrat slišim, ko z glavo udari v steno, ko se obrne okrog, včasih tudi zajoka. Zanima me, če katera ve, če obstaja kakšna pena ali kaj podobnega, da bi jo nalepila na steno, da bi bilo bolj mehko. In kje naj jo kupim. Sem študirala, da bi dala za posteljo kar tisto peno, ki je za na plažo, ampak bi grdo zgledalo. Hvala za vaše odgovore in lp, Bauka
_____________________________
Sonček lepše sije od 12.11.2005, ko je moj sinek prijokal na svet. 23.12.2007 se mu je pridružila se sestrica, tako, da so dnevi sedaj še svetlejši.
|
|
|
|
|
RE: Stenska obloga ob postelji 23.9.2008 14:04:24
|
|
|
|
Lenny
|
Kupi vezano ploščo debeline 0,5 al 0,7 cm, obleci jo v peno in eno luštno blago z motivom, ki bo malemu škratku všeč. Vse skupaj pritrdiš in postaviš med zid in posteljo. Mehko je, z vzorcem po želji, pa še toplo.
|
|
|
|
|
RE: Stenska obloga ob postelji 23.9.2008 14:39:58
|
|
|
|
glen
|
Mi smo ta problem rešili da smo tisto spušvo oz. obrobo ki jo je imela v tamali postli pritrdili na steno,kr z žebljom.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNagradna igra: Gremo po SlovenijiPri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
spanje v vrtcufrufruAli imajo vaši otroci leto pred vstopom v šolo možnost spanja v vrtcu?po kosilu ima celotna skupina počitek (
45%)

Po kosilu se umirijo na ležalnikih, kdor ne želi se lahko potiho igra (
22%)

V skupini imajo ležalnike za otroke, ki si želijo počitka (
16%)

spanje ni predvideno (
17%)
Število vseh glasov: 77Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!