|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozljivka
15.3.2005 20:24:08   
kepa*
Moram se nekomu potozit...Cist sem na koncu z zivci... in sicer zaradi usrane dude.

Namrec, nas Gasper nikoli ne zaspi brez svoje dude.Zadnje dni se sicer pred spanjem se na veliko joce in je zato duda itak obvezna.
In kaj se mi je zgodilo danes: itak se zacne jokat,ko ga polozim v zibko in to tako glasno, da sem ga vzela iz nje.Pa sem mu dala dudo, ki pa mu je po nekaj trenutkih padla na tla, on pa se v bolj glasen jok. Iscem in iscem, dude nikjer. Mali se je drl, kot da bi ga odirali, jaz pa dude nisem nasla.Sem bla cist obupana, ker vem, da ne bi zaspal brez dude.
Kaj narediti, pretaknem vse kote, nikjer.
Grem po drugo dudo, aventovo (Gasper ima nukovo), a je ne mara. Tuli se in tuli, da so ga verjetno slisali v sosednji kraj.;)

No, ko sem mu nalila vetrovne kapljice na dudo, se je vsaj mal pomiril in po dolgem trudu zaspal. jaz pa na kolena in iskat dudo, ki je kar naenkrat padla od zgoraj, bogve od kod.

Se zdaj sem vsa utrujena od drame.

Hocem povedati samo to, da sovrazim dude.:grrr::grrr::grrr:


Drugace pa imam en kup vprasanj, pa sem tako avt, da ne vem, ce bom zmogla kaj se napisat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Grozljivka
15.3.2005 20:27:22   
taj2004
:)-:)-Prav smesna zgodbica:)-

Kot kaksna risanka:ups:, tebi pa verjetno grozna in mucna:((

Bo slo tudi to mimo pa bo vse ok:sloncek:


LP Petra:rozica::rozica:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Grozljivka
15.3.2005 20:29:16   
ZARA
...ma si faca kepa*!!!:bravo:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Grozljivka
15.3.2005 20:56:03   
Anonimen
Takoj jutri še eno rezervno dudo nabavit, pa boste takoj prijateljice!

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Grozljivka
15.3.2005 21:09:04   
urši*
mi mamo na zalogi 4 dude, ker to mora bit takoj pr roki, če ne je :((!!!tk, da kupi ene par dudic, ni druge!!
naš tud aventovih ne mara, so take hecne, pa še tk vlke, da jih ma čist v nosu!!:)-

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Grozljivka
15.3.2005 21:10:30   
Lunca1
Nama je danes tudi na tla padla, pa jo je v en tak skrit konec odneslo, da sem jo komaj našla.:zmeden:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Grozljivka
15.3.2005 21:13:04   
kepa*
Jutri grem takoj v nabavo. Ne eno, pet jih bom kupila, da bo mir.:)-

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Grozljivka
15.3.2005 21:52:10   
polona2
Meni se je dogajalo isto, zato sem šla v nabavo, trenutno stanje- šest navadnih dud in tri tolažilke, tako, da me ne more nič presenetiti,lp!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Grozljivka
15.3.2005 22:54:46   
Lu
Kakšna pa je razlika med navadno in tolažilko? Pri nas imamo Nukovo silikonsko.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Grozljivka
16.3.2005 7:00:05   
Anonimen
Lu, to je eno in isto. Le da so dude oblikovane anatomsko ali pa navadno, okroglo, in so silionske ali pa iz kavčuka. To je vsa razlika med dudami. Tretje pa so še za na stekleničke.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Grozljivka
16.3.2005 8:20:40   
kepa*
Sem zadnjic gledala nukove dude, pa naj bi bile ene za spanje, ene za igranje...Kaj pa vem, se ne spoznam, v cem je razlika.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Grozljivka
16.3.2005 9:30:44   
ZARA
...razlika je v tem,da ce vse nabavis vec zasluzjo...Ne vem kaj se bojo se spomnli...sprehajalno dudo,matr!!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Grozljivka
16.3.2005 9:48:47   
Anonimen
Mogoče mislijo, da so zaspanje tiste, ki so fluorescentne, da se v temi vidijo, ko jo iščeš pod posteljo. Vem, da ima NUK tudi take. Razlike pa, razen te, ni nobene. Edino, če je kaj novega, za kar še ne vem. Samo dvomim.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Grozljivka
16.3.2005 10:40:29   
polona2
Tolažilka je duda, ki ima cucelj iste oblike, kot je cucelj npr.pri Aventovi steklenički, lp!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?