|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:35:47   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Tina1
Ma jz bom kr mojga prosila da me prpele, če ne bom ob vodi sedela. To pa ne vem, če se glih spodobuser posted image ?!


Ne, to se pa res ne spodobi...user posted image user posted image user posted image


Hvala Dejzi!!!user posted image user posted image user posted image


Ti po unih šestih stellah itak ne kvalificiraš več za sedenje ob vodi. user posted image user posted image user posted image


Ja sam sem bila doma, sedaj pa bom šofer, pol veš kako bo to!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:36:43   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
Ja mal ga mora bit,je dons mal depre prisotne.user posted image


Depra zgin!!!!!!user posted image


Le preženi hudiča.Hvala bogu je jutri nov dan. 

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:37:29   
DaisyE
Zdaj pa res grem. Hope, ti pa le pridi v petek, bomo otroku dali malo junkfuda, pol te bo pa menda pustil, da kako urco al pa dve posediš z nami.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:38:44   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Zdaj pa res grem. Hope, ti pa le pridi v petek, bomo otroku dali malo junkfuda, pol te bo pa menda pustil, da kako urco al pa dve posediš z nami.


Hope bom naredila pico iz polnozrnatega testa

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:39:41   
pikovit
Zdaj vas pa res zapuščam.Nočko punce moje.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:41:11   
Hope2
No, prav, pol mi pa samo povejte, kaj je treba prinest. Praznih rok ziher ne pridem. S polnim trebuhom žeuser posted image , praznih rok, pa definitivno ne.




(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:41:40   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

O Špelka živjo,si prišla malo pogledat?Mamo celo reč tuki ja. 

Sej vas vsakič preletim. Na hitrco, da spoznam nove.
Ampak dogaja se pa res veliko ja. Ne vem, če je bila lani kdaj taka gužva. Ste ful pridne.
Pa vidim, da nekaterim od starih ponovno ni uspelo. miška(mišmiš)user posted image , oktavijauser posted image , pijauser posted image , blanč (a ti tud al kaj)user posted image , M.L.B.K.user posted image  in arnejauser posted image  ful mi je hudo za vas user posted image user posted image . Bomo pa 2009 skup nohte grizle pa trepetale.

Gledam breda pita. Ampak neče dat dol trenerke pa mišic pokazat user posted image user posted image .

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:41:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Zdaj vas pa res zapuščam.Nočko punce moje.


Enako, nočko vsem in sladke sanjeuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 21:42:15   
kajsica
Ja Hope, že jaz sem ti rekla pred selitvijo, da bi bilo zelo lepo, da te spoznamo. Si res nam nek vzgled vztrajnosti za dosego končnega cilja. Kako se počutiš drugače?

Stijan, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

Dajamaja, držim pesti za jutri in navijam!!!!user posted image user posted image

Pikovitka, depro stran, jo bom še jaz pomagala brcat!!! Ti pa zbrat pogum in klicat, pa gremo naši v nove boje. Samo svoj podpis si še enkrat preberi. Kaj naj ne bi bil to tvoj moto????

Jutrišne akterke, gremo!!!!user posted image user posted image user posted image  Vso srečo!!!!
 
Babike men je spet tako slabo, mi kar na bruhanje gre, mislim pa kaj mi je s to kombinacijo arcnij user posted image  Saj samo še malo, samo še malo....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:03:05   
miska73
Oj Špelkica, kako sem pa tebe vesela.
Ja tule gor je prava žurka. Jst po moje vsak dan vsaj uro ali dve ti gor pretičim, pa glih komaj dohajam. Kako si pa ti kej?

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:07:25   
ledenka
vidim, da je moja pripomba o ingverju izzvala kar debato user posted image  ni se mu treba odpovedat, punce, samo pač priporočajo omejitev pri uporabi. itak vemo, kako je z zelišči - točnih podatkov in kliničnih študij ni, zato je pač priporočena previdnost user posted image  

oooo, a Hope bo tudi morda prišla user posted image  če bom tam, se bom tudi jaz odpovedala pivu (ga tudi zavohat ne smem... no, ves alkohol mi smrdi user posted image ).

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:15:45   
lučka 25
Hope, hvala za informacijo. user posted image


Ledenka, kako kaj zaspanka? Si kot moja prijateljica k je user posted image  10 tednov in samo spi. user posted image  Pa hvala za info o ingverju.


Zarja, že ubogam in sem negativne misli pognala v zrak, da ima optimizem spet prosto pot.user posted image

LL, kako pa kaj tvoja utrujenost, a greš kaj po stopinjah ledenke? Sem pa vesela, da te mati slabost še ni obiskala in naj tako kar ostane.


Super krava, a imaš že plane kako in kje boš v petek vozila bagerja? user posted image


Kajsica, a te špike še tako bilijo, a je že kaj bolje. Te imm v mislih.


mismis, mene lahko dodaš na seznam za petek. Samo ne vem kdaj bom prišla, ker imam že prej en zmenek.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:16:39   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Lučka a si že videla slike od sestrične?Sta se že kaj slišali?


Nič še nisem videla. Samo to vem, da sta se imela dobro, da sta se spočila in je bilo vsega prehitro konec.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:16:58   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Drage jutrišnje glavne pupe.....
 
Pika naša poka in Reni, naj bo punkcija čimkrajša, neboleča, in kot naš vinograd letos, polna sadov za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Sonček 85, oziroma tako čedna zvezdicauser posted image , pozdravi in pocartaj svojo pikico-malo zvezdicouser posted image .
 
 



Se bom kar podpisala pod napisano, ker ni kaj za dodat. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:18:52   
zarja1
Nič babike moje....nočko in lepe sanje....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:21:09   
hedviga
A mislte punce, da bi mogla Miška tole srečanje prijavit na občini? user posted image user posted image user posted image

Itak pa tiste ki boste vozile ne jamrat okol alkota... Vzamte to kot...no...eno vrsto navajanja na enega od vidikov nosečnosti user posted image user posted image
Moj je tooolk srečen...Prej je bil zmeri on tist revež, ki je vozil (in tvegal, ker da bi bil glih trezen zmeri tut ni za rečt), zdej je pa res taprav gospon. Se da pelat. user posted image
No, kar se mene tiče itak, pijem tut vodo, je vseen... Edin ne vem, glede na to kolk pušačic (velja isto kot zgoraj za alko...)bo v petek, a čem kakšno gas masko sabo prinest...user posted image user posted image user posted image   Mislim, nikoool nisem verjela da bom kdaj kaj takega napisala.
Jaz sem šla tut če so prekle padale po čike in tut če sem mela 100 vročine sem vlekla. Na, pa lejte kaj otroc nardijo!
user posted image  Ko že o njih... Vas Bjček pozdravlja s sicer  rahelčkanimi toda premišljenimi brcami z desne. Pomoje bo novi Zaho.... Ajček bo tut neki od športa ampak še ne vemo kaj- ova noč nije njegov dan...če bosta punčke, velja isto, zakaj pa ne...user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:37:59   
mismis
Doma smo!!!user posted image user posted image user posted image


Za danes smo zaključili šolanje...Zdaj pa k aktualnim dogodkom..

Pikovit, najprej k tebi  user posted image , takoj te po nagi riti, kakšen strah neki, bemti dečva moja, treba je iti naprej in samo gurati naprej, da pridemo do cilja. Jutri maš, da pokličeš že ta MB. A ja, še mimogrede, za petek si to dobro poštimala, da te bo vaš pripeljal

Hope (Mišek), upam da prideš, lepo te bo spoznati.user posted image user posted image

Lučka25, jutri le pokliči svojo G, da ti pove, kaj je s temi izcedki. Imaš pa res  čudno situacijo. Upam, da se v petek vidimo oz. sporoči, da ti pošljem zemljevid poti po z.s. Aha, vidim da si se že prijavila, dobiš z.s.

Pija, kakšna poslovna pot, moja štanga bo pa samevala kaj??

Daisy in Mlinčka, torej nabavita pir, jaz bom dala našega Uniona, Laškega in Hajnija na hladno, pa bomo vekslali, pa Bavario non alko mam tudi, mogoče bi bilo fino še kakšen sok kupiti za naše nosečke, doma imamo sicer jabolčni sok, tako da tega ni potrebno kupovati.

Ajsi, full hvala za seznam, od kar so to RR na novo postavili, full zafrkava, sicer jaz tudi zadeve kopiram, ampak potem je pa potrebno še tele smajlile na roke dodajati. Upam, da te miška no bo v petek preveč matrala, da se nam boš pridružila. Saj še veš, kje smo doma, kajne?

Hedi, sej če po preveč zakajeno, bomo okno odprle, če se bomo pa občasno spravile ven kaditi, da ne bo take panike za A-jčka in B-jčka.

Noki, upam da boš do petka v redu, da se vidimo user posted image user posted image

Špelka, lepo da se oglasiš tudi pri nas kaj

Sonček33, hvala ker si danes sijala za nas, je prav pasalo.

Kajsica, hvala za razlago, saj veš da je pri nama tudi nepojasnjena nepolodnost, celice so v redu, seme tudi, sparijo se tudi, samo vgnezditi se noče. Sedaj pa ko berem velikost tvojega endometrija, se mi zdi, da imam jaz švoh, pa se zaradi tega noče vgenzditi.

Baci, ti pa le pokliči MB in se pozanimaj, kdaj lahko prideš po pingvine

Shuka, Bravo za Inge/Svena user posted image user posted image user posted image Kar tako naprej, me veseli, da je vse v redu s tvojo pikico.

Dajamaja, navijam za jutrišnji plusek user posted image user posted image

Stijan, čestitke za plusek, jutri pa dobro opravi na krvnem testu.


Žižek, kako si ti meni, a je gužva na šihtu?

Sonček85, dobro opravi jutri, želim ti, da boš videla svojo pikico in da bo vse v redu z njo.

Pika74 in Reni70, na jutrišnji punkciji vama želim čimmanj bolečine in čimvečje število celicuser posted image user posted image

SE*, ti se pa jutri fajn posvetuj, da boš lahko čimprej začela s postopkom.

Dakec, I SAY HAY, a pupa uboga?

Ekola to je to, zdaj grem pa pod tuš, tole zemljo in travo s pasjega poligona spraviti dol s sebe, potem pa v posteljo pogoršno knjigo brati. Sem en malček utrujen od vsega tega pohajkovanja.Vsem skupaj želim prav lepo lahko noč.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: September IVF/ICSI II.del
29.9.2008 22:45:10   
mismis

Torej petkov RR zmenkarije se bodo odvijale na dan 03.10.2008 ob 19. ure dalje, pri meni doma.
Vse zainteresirane naj se prosim  tukaj prijavijo, da jim lahko pošljem po z.s. načrt poti do mene in svojo številko gsm-ja...
 
Evo jaz se že pofočkam:
 
mismis user posted image
 
Tina1 user posted image  
 
Kajsica user posted image
 
 
Gigi1       user posted image
 
 
Mlinčka & Daisy user posted image
 
 
Pikovituser posted image
 
womanpolice  user posted image


Pija 76 user posted image


Hedviga  user posted image


Ledenka  user posted image


Lučka25  user posted image


Hope (Mišek)  user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:06:26   
dajamaja
Dobro, lepo, sončno jutro vam želim.

Meni je že prekrasno - plusek je!!!!

Zdaj moram še mal gužvo naprej porinat, pol upam, da še kej gor prilezem.

SONČEK JE!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:07:16   
arneja
Pa sem spet enkrat prva tu gor user posted image .

Dajčimajči, stiskam pestke za vas štiri kot nora user posted image . Hitro lulaj, da ne bom celo dopoldne sem gor škilila user posted image .

Pozdravčke tudi vsem ostalim user posted image . Kavice in zajtrka vam pa nimam časa skuhat, upam, da bo katera druga za to poskrbela user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:12:16   
arneja
Dajamaja, si me prehitela, nosečkica user posted image . Tole jutro ni prekrasno, ampak je bombastično user posted image . Pa imamo spet en pluuuuuseeeek, punce user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:14:38   
Shuka
user posted image jutro

dajamaja - user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:14:58   
tassi1
dajčimajči-ččeeessstttiiiitttkkkkeeee!!!!
 
Si mi polepšala dan!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:22:40   
Shuka
Zajtrk za vseuser posted image
user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 7:26:33   
Tina1
Dobro jutro user posted image

Dajamaja čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?