|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M zamuja, test -
9.10.2008 18:25:37   
YULIAH
Pozdravljene.
Imam enak problem kot ve. Delamo na otročku že 3 leta. Za sabo imam neuspešen postopek IUI, pa IVF, sadaj pa se pripravljam za 2.IVF (izventelesna oploditev).
M sem zadnje mesece imela zelo redne, največ z enodnevnim zamikom, dobiti bi jo morala 4.10., gre pa zato, ker bi morala začet s kontracepcijo, s katero si urediš ciklus, da ti izračunajo termin punkcije (za IVF).
Mislim pa da tokrat zamuja zaradi tega pričakovanja. Testov pa se mi ne ljubi več delat, ker sem jih naredila že preveč.

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M zamuja, test -
9.10.2008 22:03:34   
soncek_25
Hej punce!Sam tolk,da vem povem, da je moja user posted image po skoraj 3 tedenski zamudi prišlauser posted image Bo pa naslednji mesecuser posted image
Hvala vsem, ki ste mi svetovale in me bodrileuser posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M zamuja, test -
10.10.2008 7:28:42   
Ylenia
soncek_25 sam da je vse vredu! nc bit zalostna! bo pa naslednji mesec user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M zamuja, test -
10.10.2008 10:31:30   
natasa28
Da še jaz pripišem moje izkušnje, v mesecu juliju sem imela abrazijo v 9 tednu(odmrtje ploda). Po tem sem dobila prvo menstruacijo po 30dneh, nato drugo po 25 dneh, sedaj pa je v sredo 8. 10. minilo znova 25 dni pa še do danes ni nič, neučakana kot sem sem seveda že danes  šla delat test CB pa je pokazal-..Najbolj čudno pa se mi poleg vsega zdi da mislim da imam nekatere znake kot sem jih imela junija ko sem bila noseča, smrdi mi klobasa, prsi so bolj občutljive, tudi dopoldanska slabost je rahlo.... ne vem mogoče pa je vse v moji psihi, mogoče je pa še prehitro, da bi test pokazal, namreč plodne dneve mi je kazalo od 25-29.9. to pa je komaj dobrih 10 dni nazaj, bo treba žal še kak dan počakat pa potem če še vedno ne bo user posted image ponovit test, ampak + bi se res rada razveselila..
lp

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M zamuja, test -
11.10.2008 6:21:23   
mojjaka
Da sporočim najbolj veselo novico na svetu!!!!!!!!!!
Naredila sem test, kot sem rekla in pokazal se je najlepši moder + kar sem jih kdaj videla
Tudi vsem vam želim, da ga čimprej zagledate!
Lep vikend!

(odgovor članu natasa28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M zamuja, test -
11.10.2008 11:02:49   
cofk
joj hudo..sej boste kr use noseče!! čestitaaaaaaaaaam!!! user posted image user posted image user posted image

jst pa nism še testa delala...mislte da bo tud moj +? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M zamuja, test -
11.10.2008 11:21:21   
YULIAH
Čestitke za +.
Tudi zame je danes prvič posijal sonček sreče.Zagledala sem +.
Upam da niso v tem tednu prodajali kake "pokvarjene" teste, in da je rezultat, ki sem ga zagledala 100%.
Bom pa še na UZ šla preverit v naslednjem tednu.

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?