|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabost
1.10.2008 8:48:49   
sakuL
zdravo!

Ok, imam eno vprašanje.... user posted image Ali razsaja kak virus??user posted image   meni je zdej kak teden že obupno slabo vse nekje do popoldneva, pa utrujenost me daje, taka sem kt da bi me valjar povozil...obupno se počutim...

imam pa mogoče 1% da sem noseča, se pravi skoraj nič... niti ne mislim na to..,.ker ... no ja nismo delal na temuser posted image



hvala za odg.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slabost
1.10.2008 8:58:31   
Detece
Ja razsajajo virusi. Je tak letni čas, nagle spremembe temperatur. Čisto možno, da si fasala kak virus. Ampak, da bi ti pa bilo slabo je pa čudno (možno je vse).

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slabost
1.10.2008 9:09:43   
dreamhorse
Po moje pa kr kak test nosečnosti naredi. M ti kaj zamuja?

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slabost
1.10.2008 9:29:57   
sakuL
ne M naj bi prišla ćez 6 dni...

Ja tko daleč je "viroza" pripeljala, da bom šla zdej iz sihta direktno domov v posteljo... bruhanje imam na vrhu grla, malo se mi vrti... tko mislm, da je to to....

eh, če bi mi zamujala dva dni bi naredila test, sej zdej mi tko nabi nič pokazaluser posted image aLI pač?

hvalauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako povedati za nosečnost?
photo
Poglejte si nekaj najbolj simpatičnih in zabavnih fotografij, s katerimi so nekateri pari oznanili svojo nosečnost!




Dodatna ponudba
Janci F

Katero izmed ponujenih storitev bi izbrali, če bi vam vaš vrtec ponujal:

- Varstvo otrok na domu, ko je vrtec zaprt (renta varuška) (21%)

- Prevoz otrok na želeno lokacijo (baby taxi) (8%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, med dnevnim varstvom (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (39%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, po zaprtju vrtca (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (18%)

Organiziranje rojstnih dnevov in drugih praznovanj (5%)

Nobena od ponujenih storitev me ne zanima (10%)


Število vseh glasov: 275

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!