|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes mineva
8.10.2008 10:59:09   
Nea_teja_
teden dni odkar so mi naredili abrazijo.Fizično sem se že kr dobro pobrala psiha me vsake toliko še malo z.... ampak se tolažim da je bilo to že nujno,da je do tega prišlo in da bova šla tudi kmalu v nove boje. Aja pa še to tudi krvaveti po abraziji sem že nehalauser posted image .Upam tudi da se  vse ,ki ste jo imela počasi pobirate.

< Sporočilo je popravil Nea_teja_ -- 8.10.2008 11:03:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes mineva
8.10.2008 11:09:21   
veseli trebušček
Živjo.

Ah,žal mi je in resnično upam,da se boš hitro "pobrala" in se pripravla na nove izive.

Držim pesti zateuser posted image !!!


_____________________________

veseli trebušček

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes mineva
8.10.2008 11:22:20   
Naja30
Lepo, da si tako pozitivna. Če ne krvaviš več, pa sploh super. Počakaj na M ali dve in v nove boje. Saj bo vse ok, to tudi sama veš. user posted image

(odgovor članu veseli trebušček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes mineva
8.10.2008 11:26:49   
lara33
OJ!
NO jz sem se malo na "slabsem" kot ti. Aprila nosecnost 11 tednov, pa ni bilo vec utripov. Sledila abrazija- po noro hudem krvavenju doma. Vceraj sem pa spet prisla domov z druge abrazije- nosecnost 9 tednov.  Ampak neizmerno sem vesela user posted image , da imam doma zdravega 2- letnega fantka.
in si pravim- kar ti je namenjeno ti tako ali tako ne uide user posted image .
Lara33

(odgovor članu veseli trebušček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes mineva
8.10.2008 13:26:54   
timika
Upam, da tudi čustveno čimprej prideš na normalno stanje, čeprav se mi zdi, da enake potem nismo nikoli...

...no, mene pa abrazija čaka najverjetneje v petek. Sem v 7. tednu in v nedeljo me je prersenetila rahla krvavitev. Glede na UZ in izvid beta hcg zna iti za molarno nosečnost, torej je zadeva že izvorno obsojena na konec. Malo mi je v uteho, da še nisem videla srčka, saj bi prvi pregled imela šele naslednji četrtek, je pa seveda izguba nenadomestljiva in žalost ta trenutek neizmerna.
Za to, da malo odmislim, poskrbi edino moj dveletnik, ob katerem se moram samo zahvalit boguz a vsaj enega čudovitega zdravega otroka.

Nimamo kaj, življenje ubira svoja pota in te zgodbe so del njega; ne zgodjo se vse preizkušnje le drugim, tudi nas kdaj doleti - jaz jemljem , da je vse skupaj mora biti za nekaj dobro in bolje sedaj kot kasneje, pa je lažje...

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?