|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta za kandido-bioresonanca
8.10.2008 11:42:12   
Anonimen
Pozdravljene.
Na bioresonanci nam je ugotovil, da ima user posted image kandido, alergijo na pšenico (žal zdravstveno ni testirano) in jajca (jajca so ugotovljena tudi na testih v zdravstvu). Na mleko ni pokazalo, tudi v zdravstvu ni pokazalo. Z zdravljenjem bomo seveda začeli postopoma. Najprej kandida. Zanima me, katerakoli je že to prestala, kaj je lahko jedel 10 mesečnik? Mleko tudi? Nam je dejal, da nam dieto da drugi teden, ko imamo prvo terapijo. Vem da se ne sme žitaric, krompirja, riža itd zato bi prosila za kakšne predloge.
Pa če kakšno zanima še to;
nam je naredil teste samo na glavne alergene kot so mleko, jajca, pšenica. Pravi, da je delo drugih alergenov še povsem nesmiselna, najprej je treba te odpravit, potem pa se ugotavlja še druge npr, koruza, soja itd...Mislim da zaradi tega, ker so določene alergije povezane in če se odpravi ta, je možno, da s tem odpravi tudi druga. Pa če ima otrok probleme s kožo, sploh ni debate, da ne bi bila tukaj prisotna kandida, ker prvi pogoj je odpravljanje te, kandida povzroči največ problemov na koži. Izvaja pa terapije izkjučno s zdravili, hitreje se telo pozdravi in zdravljenje je uspešnejše. Zdravila so alternativna, kupi se jih v Škofjeloški lekarni. Diete med zdravljenjem pa je stroga. Zanimivo, no. Če se kateri pojavi še kakšno vprašanje , naj napiše in bom naslednjič vprašala za njegovo mnenje.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
8.10.2008 12:45:29   
rumenasoncnica
Zdravo,

pri nas je bilo podobno - glede testiranja in zdravljenja kandide. S tem, da nam niso prepovedali riža, krompirja ipd, ampak pšenico, vse sladkorje (tudi sadje v zelo malih količinah),... (če želiš podrobneje, ti lahko prepišem).
Tudi mi smo imeli zdravila - DIflucan (seveda samoplačniško, skoraj 30 EUR!).
Za malega takrat diet ani bila kaj preveč zahtevnega (star je bil 8 mesecev), bolj za mene (predvsem zaradi pšenice in sadja).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
8.10.2008 13:41:27   
sonja_ez
Mi smo lahko jedli polnozrnati kruh, makarone iz polnozrnate moke, pirin gres.  meni je rekla vse kar je v ustih sladko ne, samo agavin sirup lahko. Za kandido je v redu kokosova mast, mi mleko tako in tako ne smemo, so pa probiotične stvari zelo v redu.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
8.10.2008 22:44:07   
Anonimen
Pa se je alergija pozdravila?

(odgovor članu sonja_ez)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
9.10.2008 16:17:10   
rumenasoncnica
Jaz žal ne morem reči, če se je res. Po njihovih besedah naj več ne bi bilo alrgije na KM in pšenico (ki ju še nismo poskusili, tako da ne vem), imamo pa še vedno težave s kožo, pa mi še ni uspelo ugotoviti, od česa....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
10.10.2008 14:11:48   
maša2008
Pozdravjena,
kakšne težave pa ste imeli, da ste posumili na kandido in kako so ugotovili, da jo ima - krvni testi, testi blata?
Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
10.10.2008 20:19:25   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: sonja_ez

Mi smo lahko jedli polnozrnati kruh, makarone iz polnozrnate moke, pirin gres.  meni je rekla vse kar je v ustih sladko ne, samo agavin sirup lahko. Za kandido je v redu kokosova mast, mi mleko tako in tako ne smemo, so pa probiotične stvari zelo v redu.


Ja, točno tako. Namesto ostalih maščob uporabljaj kokosovo mast - je prav proti tej glivici. Izloči pa vse sladkorje, saj Candida živi od njih. Vsi probiotiki pomagajo - čeprav ne vem, kako je v tem primeru z jogurti? Drugače si pa pomagaj s kakim Linexom, ...


Je pa o sistemski kandidiazi in kako jo reguliramo s prehrano veliko napisanega (tudi na netu). Malo pobrskaj.

(odgovor članu sonja_ez)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
15.10.2008 13:58:37   
tatam
Za candido je treba umaknit vse izdelke iz bele moke,sladkor(dobi se javorjev ali agavin sirup kot nadomestek),svinjsko meso.Kolko jaz vem riž in krompir pri candidi ni potrebno odstranit.
Pa še da te malo razveselim-nam so jo odpravli z bioresonanco.Edino to je uspelo,ostale alergije so žal ostaleuser posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
8.11.2008 18:34:56   
nejka7
tatam- koliko terapij je bilo potebnih, da ste pozdravili kandido?

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
19.11.2008 14:01:33   
sonja_ez
Za samo kandido 1 ali 2. Alergije pa jogurte in smetano smo že jedli, sedaj pa je dobil od sira reakcijo (laringitis), tako da nazaj dieta.

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta za kandido-bioresonanca
24.11.2008 12:19:49   
manja143
Pozdravljena,

tudi mi smo imeli podobne težave oz jih nekaj še imamo. Za konkretno kandido ne vem svetovat, smo pa vse težave odpravljali in jih še v ambulanti BioMedicine v MB 02-25 11 261, kjer lahko dobiš tudi vse odgovore...

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?