|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   miklavž, božiček, dedek mraz
10.11.2008 14:34:13   
XNINČEKX
in še kakšen bi se našel v decembru. Ali imate kakšno pametno idejo za vsa ta darila, saj ponavadi meni kot vestni mami zmanjka idej za obdarovanje lasntih otrok, ko je potrebno izbrati presenečenje namesto dveh babic, 3 prababic in še kakšne tete za povrh.

Otročka sta skoraj hiper aktivnauser posted image , stara 3 in 8 let.
PROSIM, za kakšno pametno idejo, saj drugače bomo spet obupovali v kakšnem Baby centruuser posted image .
lp

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 10.11.2008 23:28:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 14:37:26   
mojcaziga
Pri nas v decembru poslušamo želje tamalega. Ker načeloma igrač med letom ne kupujemo pač delamo seznam stvari, ki si jih je zaželel ali pa so mu bile všeč in izbrskamo med temi stvarmi. Pa verjemi, da vedno ostane še kaj za babice in tete in................................

lp, Mojca

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 14:37:42   
lilka
Jah ti verjamem, jaz bi tudi rada kupla neko fajn igračo za 18M pa tudi nimam pojma.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 14:37:48   
lumpa6
miklavž: sadje,  oblačila, čokolada

božiček in dedek mraz; lego kocke, moderni junaki iz risank

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 14:40:43   
melanija
Mi smo se dogovorili in praznujemo samo Miklavža. Takrat otroci dobijo svoja darila, po možnosti kar si zaželijo (če so želje  uresničljive) oz. kar napišejo v pismo.

Ponavadi naredimo tako da starši kupimo tisto taglavno, babice in tete pa kaj za zraven, oblačila, sladkarije tudi kakšno igračo.

Kaj ti svetovati, ti svoje otroke najbolj poznaš in veš kaj jih zanima, ker tudi jaz ponavadi kupujem tako, da sovpada s tistim, kar je takrat najbolj zanimivo.

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 14:52:34   
XNINČEKX
Ma tamalo bolj kot sprašujem si želi, manj mi pove - je še premajhna. Pa ok, saj pri njej bom tudi lažje zadela zadeve. Tavelik je pa pri 8 letih že tako velik, da se igra z igračamo bolj malo.
No LEGO kocke bodo seveda itak na seznamu pri obeh, saj tukaj ne moreš zgrešit pri nas se oba držita LEGO DUPLO).
Sinko, pa se najrajši igra z vojački in svojimi malimi tanki (seveda vse pokombinira z legicami user posted image ). Ampak tega ima tudi že dovolj.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 15:47:27   
mayci
Midva z možem sva za letos premišljevala o kakšnih družabnih igrah, ki bi jih lahko igrali skupaj z našim triletnikom, ker ima različnih vozil že petkrat preveč....user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 17:52:40   
karamela
Midva narediva takole.

Božiček prinese res sadje, suho sadje, in res kakšno malo malenkost.

Za dedka mraza (pride k nam v službo) mi2 pa lahko izbereva v trgovini od igrač do oblačil v določeni vrednosti. Ta velik (skoraj 7 let) si nekaj v mejah normale zaželi, ponavadi kar vidi v reklami Lego exoforce, dirkalno stezo.... zanj ni probem.  Za punčko dobre 2 leti, prinese kaj za oblečt in kako manjšo igračo.

Božiček pa pride k nam domov in in prinese igračo katero si zaželi in napiše na list.


Sedaj bo cel kup katalogov pa reklam z igračami. Mogoče si bo  lažje izbral... Jaz bi 8-letnika  vsekakor malo povprašala, če si kaj želi..

Saj vem, da nisem kaj veliko pomagala. user posted image  upam, da ima katera kakšen konkretni predlog.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 18:19:02   
Ribica **
Jaz predlagam rocno lutko. Ce gre kdo kaj v Ikeo, imajo ful lepe jelencke in levcke (ki meni ni bil vsec) za 3€.

Sicer pa pisite skupaj pismo bozicku/dedku mrazu/miklavzu - pac tistemu, ki prinese najvec. Pri nas je Miklavz nosil samo kako malenkost pa suho sadje in cokolade in tako, Dedek Mraz pa vecja darila, kar smo si zazelele.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 19:17:40   
sončnica13
Pri na srečo že od nekdaj obdaruje samo Miklavž-no, v službi pa dedek mraz

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 21:02:55   
klavdiy4
čaw...

Za fanteka ti kaj veliko jaz ne morem pomagati..najbolje je da ga vprašaš kaj si želi....po mojem so dobre lego kocke ali kaj podobnega...kakšni znani junaki, ki so zdaj...ali kakšna steza za male avte z daljinskim upravljalnikom.....

za 3-letnico pa: .......moj   user posted image  ima 3-letna staro nečakinjo in sva jo vprašala kaj si želi, da ji miklavž prinese...pa mi je sama rekla naj Miklavžu napišem da ji prinese čokolado, copate, kapo in winxice...user posted image

Drugače pa ravno gledam reklamo od DIRENDAJA in imajo nekaj čudovitih idej :
lego (gasilska vozila, bojno kolo, velika škatla z kockami, duplo zabojček...), družabne igre (scrabble, set za izkopavanje, ubongo, catan, leseni šah), otroške računalnike, perlice, sestavljenke, karte, plastelin, risalna tabla, barbike, winxice, dojenčke z opremo, avtomobilčke, orodja, kamione,.....ipd.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 21:11:07   
Naja30
Za miklavža kakšna malenkost (poleg platelina z modelčki kakšna čokolada), za božička bo dobila kakšno igračo, za katero zbiram predloge že nekaj časa (set za zdravnika ali set za frizerja ali set za kuhanje user posted image ).

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 21:24:57   
anckabancka
Ja, res je velko teh decembrskih obdarovanj. Jaz že razmišljam kaj bo kdo prinesel našim trem otrokom. Bo pa letos res noro: Miklavž, Božiček doma in drugod, dedek mraz pri meni v službi pa pri možu, pa še tasrednji fantič ima rojstni dan na silvestrovo....

Sem že začela z nakupi. In iam zaenkrat ene penaste puzle ter leseno železnico za sestavit z vlakcem. Za dojenčka imam na men kupit igralno blazino ali kakšen vrtiljak, ropotuljico... Starejša dva pa še ne vem. V glavi imam veliko idej. Kolo (poganjalec)  "brez pedal" za dvoletnika, kuhinja, tabla za risanje - na eni strani magneti, na drugi tabla, cesta za sestavljat, Duplo kocke, kake druge kocke za sestavljat, knjigice, sestavljanke...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
10.11.2008 21:34:35   
*sato*
Moja dva imata v času vseh teh dobrih mož še rojstni dan. Mali (3 leta) si želi Spidermana, dinozavre, za rojstni dan pa traktor na pedale, hči (8 let) pa punčko z raznimi oblačili, skiro in za rojstni dan hišico za punčke (to bo izdelal dedi). Sicer pa si bosta verjetno še stokrat premislila.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
11.11.2008 7:55:26   
vesna.com
Pri nas smo se zmenili, da ju za Miklavža obdaruje sestra, za Božička mi2, za Novo Leto pa moji starši.Pa je glih prav.

(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
11.11.2008 8:04:56   
honey
Pri nas imamo pa tako: za Miklavža dobi od starih staršev (z obeh strani) in od svaka, od naju dobi kakšno malenkost (letos npr. neka igrica z Rorijem), za Božička dobi pa darilo od naju in od moje sestre. Dedek mraz pa ne prinese nič.

Smo pa letos naredili kar tako, da sva ga peljala v trgovino, kjer imajo veliko igrač in sva ga poslušala oz. gledala, nad katero igračo je bil najbolj navdušen (poleg delovnih strojev, ki jih ima itak že preveč). Po pokažem mu kataloge z igračami in potem si izbere, kaj bo pisal Miklavžu oz. Božičku. No, letos si je npr. izbral garažo z nadstropji (kupila jo bo tašča), mi2 pa mu bova za Božička kupila delovno mizo z orodjem.

Pri nas bo pa Miklavž nosil za sestričnice (3) ročne ure Winxic in 11 kos DVD-jev Winx.

< Sporočilo je popravil honey -- 11.11.2008 8:05:59 >


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
11.11.2008 8:44:03   
barba
Pri nas je tako, da Miklavž nosi doma. Letos bo nekaj malega za oblečt in kakšna igrača, verjetno sestavljanka.
Božiček pride pri meni v službi in prinese darilo. Dedek Mraz pa obdaruje v vrtcu posamezno skupino z igračami.

Doma pa Božiček in Dedek mraz ne obdarujeta posebaj. Za Božič so itak jaslice najbolj "in", potem pa čakanje Novega leta in se mi zdi, da je tako tudi prav.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
11.11.2008 9:41:04   
Izabela_
Mi imamo poleg teh gospodov na sporedu še 3. rojstni dan v decembru, tako da je vse nagužvano.

Miklavža bomo spustili, ker zanj poskrbi ena od babic, kjer imajo to navado. Mogoče bo dobil kakšne mini legokocke zraven. Božič praznujejo spet pri eni od babic in bodo tam darila, ne vem pa še, ali jih bom kupovala sama v imenu drugih user posted image . Za rojstni dan bo letos dobil kakšno škatlo od Playmobil (veliko izbiro imajo v Muellerju - pa vse od 10 evrov navzgor). Potem pa pride domov še Dedek Mraz; tu pa bo dobil nekaj, kar si zelo želi... Gužva tale december!

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
7.12.2008 7:20:38   
frufru
Miklavž: sadje čokolada (en dan prej ma RD),
Božiček: je občinski, službeni
Dedek Mraz Kakšna knjiga, igrača, cd z risankami.

(odgovor članu Božiček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MIKLAVŽ, BOŽIČEK, DEDEK MRAZ,..
16.12.2008 13:28:43   
grotta
Božiček je občinski, službeni? To je pa neki novga :)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?