|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočne more ali ?
15.11.2008 16:30:21   
sanja nk.
hello
No ne vem če paše to v pravi forum ,sam sej je otrok že šolar.
Zelo dobra prijateljica, pa še nimajo interneta , no jim ga priklapljajo , pa se še ni prijavila na ringarajo, ima 11 let starega sina, ki je supar fant , priden v šoli in doma zelo rad pomaga, sam imata z njim en problem , no problem , user posted image
ta stvar se pojavlja že od septembra , začelo se je najprej z tem da nikakor ni hotel jiti spat, potem se je ponoči zbujal in zbudil celo hišo, nato so se zadeve vsaj malo umirile ko sta ga pred spanjem poskušala umiriti na vse načine, vendar so se zadeve poslabšale ko se je zbujal v joku, tlačile naj bi ga more , zaradi tega je nato naslednje noči ponoči hodil kar k nima spat da sta ga nato našla ob postelji na tepihu user posted image , nato so se dogovorili da lahko zaspi pri njima pa ga nato oče odnese v njegovo sobo , vendar je v sobi spet bilo isto. Zagrabila ju je kar malo panika kaj se z njim dogaja saj je bil zjutraj zmeraj zelo zaspan in čisto drug kot da se ponoči nič ne dogaja. Nato je spal z njima nekja časa sam je imel nato oče tega dovolj , saj je že prestar za skupno posteljo........., zdaj pa nekaj dni spet isto , nihše od njih ne spi da sta že čisto obupala. Saj zjutraj nato ker se z njim ukvarjata nihče ne mora ustati. Najprej sta mislila da je to samo obdobje sam zdej pa že razmišljata o psihologu user posted image , ker ne vidita več razloga , saj ima prijatelje, in doma se tudi z možev dobro razumeta dabi se otrok bal za njiju..........pa prosim za mnenje kaj bi pomagalo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočne more ali ?
15.11.2008 16:44:35   
Felicita
lahko da je stvar za psihologa, ampak fajn bi ga blo najprej pokazat splošnemu zdravniku pa mogoče dobit napotnico za spalni laboratorij oz kaj podobnega (a to pri nas sploh obstaja?!) mogoče kakšen eeg med spanjem, da se izključi fizične vzroke.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočne more ali ?
15.11.2008 16:49:24   
Gina
MOjega odgovora sicer ne maraš, no ja, lahko pa preskočiš.

Ali je vzrok v nasilnih filmih? Je vzrok v računalniških igricah? Nekateri otroci postanejo ful nasilni po njih ali podoživljajo vse skupaj ponoči. Ga kdo izsiljuje v šoli ali na igrišču? Ga mori kaj v šoli? IMa težave na morebitnih treningih? Če ni zunanjega razloga, bi ga peljala k zdravniku, da ga pogleda in izključi vzroke, kot je že felicita napisala.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočne more ali ?
15.11.2008 18:53:53   
sanja nk.
ne GINA nič nimam proti tvojim komentarjem, samo kdaj se ne strinjam z kakšno stvarjo to je zdaj nekaj drugega , ja sej mogoče so res krivi filmi pa igrice in mu potem preveč domišljija dela, možno je pa tudi res kot si napisala vrstniško nasilje ali pa kakšno drugo nasilje, ji bom priporočala naj mu enkrat sledi v šolo , al je to preveč ...........

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočne more ali ?
15.11.2008 19:10:36   
Anonimen
Povedala bom svojo izkušnjo. Enako sem počela sama kot otrok.Zakaj?
Živeli smo v stanovanju, ki je imelo samo sobo in kuhinjo.V sobi sva spali s sestro, v kuhinji pa mama s svojim ljubčkom.Ljubčkom ja,ne partnerjem. Še predno sva s sestro zaspali sta začela s sexom.Mama je ogromno stokala in jamrala,tako,da sem se takrat tresla,ker nisem vedela kaj se dogaja.Bilo je grozno.Nekega dne sem planila v kuhinjo kjer sta sexala in začela vreščati.Mama me je peljala ven, da sem se pomirila.Od takrat sem si zmišljevala vse sorte, samo, da sem spala pri njej. Ker, če sem bila tam, ni bilo tistih zame groznih glasov.user posted image user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočne more ali ?
15.11.2008 19:50:15   
Mišni
U, bravo, kura. Nikoli ne bi na to pomislila, ampak to zna res biti vzrok "nočnih mor", sploh pri 11-letniku, ki začne dojemat spolnost med staršema kot nekaj bljak.

Sicer pa so tudi lahkko stiste v šoli, kar je še bolj verjetno. Posebej če se je vse skupaj s septembrom začelo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!