|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zopet BT:)
31.3.2005 9:37:55   
Skye
Po čem veš, ali imaš tipično krivuljo BT?

Npr. moja kar lepo niha...začela meriti 4 dan ciklusa:zmeden:
36,5 36,3 36,2 36,5 36,4 36 36,4 36 36,4 36,4 36,4 37 (ponočevala-ne velja) 36,6 36,6 36,6 36,6 36,4 36,9 36,9 36,9 36,7 36,8 36,8 36,9

Ali je to tipična ??:zmeden2:

Jutri oziroma v soboto je ne pričakujem.





Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zopet BT:)
31.3.2005 9:54:29   
tinkamiška
Uf, jst bi ti rada kej povedala, pa se ne spoznam na to BT, pri meni je bila po O skos 37, še tisti dan ko sem dobila M:zmeden: Merila sem si jo pa samo po O.

Ti bo katera druga kej svetovala:rozica:

Tinka:)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zopet BT:)
31.3.2005 10:08:39   
Skye
jaz si jo ta ciklus prvič merim (v ustih)...pa sem še bolj leva:)-:)-

Hvala tinka za trud;)

No punce, a si nobena ne meri BT????:zmeden:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zopet BT:)
31.3.2005 10:15:55   
Mikec
Jaz sem si jo merila pa sem obupala, ker je kr neki skakala... HMMMMMMM:zmeden:
Bom jst raje veliko:sloncek::sloncek::sloncek:in pol ce bo :hudicek:zamujala, raj pricakovala:modri::roza::modri:, ker se mi res ne da spocetja moje male:duda::duda:spremenit v studijo (vsaj za enkrat se ne), upa da ne bo potrebe..

Lp:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zopet BT:)
31.3.2005 10:22:26   
mujcek
jaz si jo merim zadnjih nekaj dni-po O!
Enkrat sem si jo izmerila tudi pred O in je bila 36,2; sedaj po O pa je vsakič ko si jo merim 36,8

Upam, da bi ostala na 36,8 :)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zopet BT:)
31.3.2005 10:31:32   
Anonimen
Glede na videno je tipična in zelo ok.Ne moreš pričakovati, da bo vsak dan pokazala enako in so takšni skoki za 0.2-0.3 stopinje normalni.In potem se ti tudi lepo vidi povišanje za 0.5 stopinje (iz 36.4 na 36.9) ob ovulaciji in takrat ostane temparatura lepo povišana.Če narišeš graf se lepo vidi kako je prva polovica ciklusa pod 36.4 in druga ne pade več pod 36.8.Če kakšen dan malce pade iz ravnovesja je to čisto normalno.

Čisto odkrito, kaj bi jaz dala za tako lepo krivuljo, ker je moja čist zmešana.

In če bo temparatura še dalje tako povišana (in ne bo naenkrat padla, ker to ponavadi pomeni prihod:hudicek:) je čist mogoče, da je jutri ali v soboto ne bo in si:nosecka:.Držim pesti:pujs:.

Lp.Srček

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zopet BT:)
31.3.2005 11:02:56   
Skye
hvala punce...zlate ste :rozica::rozica::rozica:

Torej lahko na podlagi BT v prihodnje (po 3 mesecih) približno določim kdaj imam O.

Glede na ta cikel, naj bi imela O na 20 dan....cikel pa ima dolgi 28-29 dni....no zdaj pa vem vzrok, zakaj mi do zdaj še ni uspelo. Vedno bila bolj pridna tam okoli 14 dne ciklusa...nikoli okoli 20;)

Srček joj da bi se tvoje besede pozlatile:)


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zopet BT:)
31.3.2005 12:52:07   
girly
ja, bomo držale :miska: da bosta kmalu :modri:
pa veliko :sloncek::sloncek::sloncek: cel ciklus pa bo sigurno ratalo :)-

srečno :kuza:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zopet BT:)
31.3.2005 13:59:29   
simonas
Moja je bila prejšnji mesec že skoraj preveč idealna :)- - skozi 36,3, potem malo krvi, ki bi lahko bila ovulacijska, nato pa 36,9 do 37, dva dni pred M mi je padla na 36,5, potem pa na 36,1.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zopet BT:)
31.3.2005 14:33:08   
naja78
dvig nakazuje da je o bila,ni pa se dobro zanašat na bt.pri meni je moj g rekel,da naj bi bila,po mojem grafu,drobnič pa je zamahnil z roko,to nič ne dokazuje.pravo O,ti pokažejo le z UZ, in s hormonskimi testi 3x na mesec-odvzem krvi.
baje tudi testi za o niso zanesljivi.no meni je padlo dol s to bt in testi.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zopet BT:)
31.3.2005 19:55:04   
miska2004
Bi rekla da imaš prav idealno BT krivuljo, Skye... Jaz imam podobno, no, se mi zdi da mi malo bolj niha, iz dneva v dan, ampak generalno imam pred O tam med 36,2 do 36,6, po O pa med 36,7-37.

Skye, mogoče pa si :nosecka: ?? Držim pestke :miska::miska::miska:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?