|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki...
2.4.2005 12:24:57   
KMALU
Kdaj so se pri vas pojavili znaki nosecnosti?
Takoj po oploditvi - po ovulacuiji, kak teden pozneje ali sele po izostanku menstruacije?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znaki...
2.4.2005 13:07:41   
baguSka
Pri vsaki je različno.;)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znaki...
2.4.2005 13:13:02   
mujcek
Kmalu, kaj a ti že zamuja????:zmeden2:

Mene že tako muči, ker mi zamuja en dan; pa se mi zdi, da bo kmalu prišla, ne vem zakaj tako mislim, verjetno niti pomisliti nočem, da bi mogoče uspelo; raje ne razmišljam o tem potem vsaj ne bom tako razočarana, ko bo prišla...


:muca:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znaki...
2.4.2005 13:18:22   
Anitka
Punce kdaj boste pa kaj teste delale?
Držim :miska::miska::miska::miska::miska::miska: za same pozitivne rezultate.

:pika:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znaki...
2.4.2005 13:32:45   
KMALU
Ne zamuja mi se, samo vprasam. Zanima me ce je katera ze pred zaostanokom menstruacije vedela, da se nekaj dogaja...
Vsi tisti simptomi, ki jih lahko preberemo na raznih internetnih straneh in v casopisih, se baje pojavijo po izostanku M....
... :zmeden:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znaki...
2.4.2005 13:43:54   
Anitka
Jaz sem včasih imela vedno skoraj vse znake in čćez čas sem si dopovedala, da se je večinoma to dogajalo le v moji glavi zaradi premočne želje. Ne vem no :zmeden::zmeden::zmeden2: Žal :nosecka: še nisem bila tako, da o znakih kdaj, kakšni... nimam pojma. Sem pa že večkrat slišala, da so si zelo različni od posameznice do posameznice, pa tudi znaki prve nosečnosti so lahko zelo različni od druge..

Upam, da boš kmalu srečka :nosecka:,

:pika:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znaki...
2.4.2005 15:10:58   
emaa
ko sem zanosila sem imela znake od oploditve naprej, sicer samo enega, mehur mi ni zdržal nič. Kaj bo pa, ko mi rata za 9 mesecev pa še ne vem, na znake se pa glih ne zanašam

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znaki...
2.4.2005 15:22:06   
mujcek
jaz imam tudi vsak mesec neke znake; ta mesec jih končno ni; razen tistega pikanja v trebuhu; včasih me zeloo zaboli, npr. ko se ponoči na hitro obrnem ali pa čez dan bolj hitro premaknem v sp. delu trebuha; to se mi prej nikoli ni dogajalo; vsi ostali znaki pa so bili bolj kot ne namišljeni; no ta mesec jih pač ni bilo!!!!

:)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znaki...
2.4.2005 16:44:39   
Zea
Meni se je zdelo že nekaj dni po 'usodnem' seksu, da me bolijo prsi. Skratka hormoni so začeli noreti!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znaki...
2.4.2005 16:45:41   
Bety
Nekaj prekopiranega..........

////

Spoštovani,

simptome nosečnosti povzroča posteljica s svojimi hormoni in ne plod oziroma zarodek. Zato bodo simptomi nosečnosti izginili šele, ko bo odstranjena posteljica. Nekaj teh simptomov povzročajo tudi umetni hormoni Dabroston, vednar ti simptomi niso značilno le za nosečnost temveč se lahko pojavijo v vsakem ciklusu med ovulacijo in M.

Spoštovani,

če vam jajčniki vsaj malo delujejo, potem boste po Dabrotonu dobili M podobno krvavitev, ovulacije pa ne stopnjujemo temveč ta samo "bastopi" ali je pa "ne nastopi". Sicer pa klomifen poveča verjetnost ovulacije, res je.

DAbroston ne vpliva na test nosečnosti, ob prekinitvi, posebej, če se prekine nenadoma, pa se lahko pojavi šibka krvavitev tudi v nosečnosi, vendar ta ob pravilnem delovanju RT nosečnosti ne ogroža

Spoštovani,

žal bi radi vedeli več, kot je možno. Vemo, da Dabroston povzroči spremembo maternične sluznice, ki je sicer ugodna za vgnezditev zarodka, vendar, če se progesteron pojavi prezgodaj, lahko vpliva na ovulacijo, morebiti jo lahko celo zavre ali pa se zgodi "nepopolno", tako da nastopi sicer sprememba, ki je enaka kot po ovulacji, le da folikel ne poči (LUF - luteinized unruptured follicle). TAk folikel lahko ostane v obliki ciste prisoten tudi več tednov in moti ciklus, povzroča krvavitve in preprečuje nastop nove ovulacije.
Kdaj je najbolj primeren čas za pričetek jemanja Dabrostona je težko reči, vsekakor pa ni nujno, da se ga prične takoj po ovulacji. Povsem ustrezno bi bilo pričeti z Dabrostonom okrog 5 - 6 dni po ovulaciji, torej nekje okrog 20. dneva ciklusa. Glede CB raje počakajte nekaj dni dalj. Če prej nastopi M bo test celo odveč, sicer pa bo rezultat bolj verjetno zanesljiv.

//////////////

No, mogoče vam kaj pomaga....
:rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znaki...
2.4.2005 20:07:41   
Nyah*
Dober vecer :zaspan:

Jaz bi pa tudi pri tej temi nekaj vprasala.
zdi se mi, da sem imela ovulacijo tocno pred 2 tednoma. Zelo se me namrec boleli jajcniki, prav fejst me je bolel desni, pa tudi izcedek se mi je zdel pravi za O. Trajalo je le tisti dan in se malo naslednjega.
Sedaj ta teden v torek pa sem imela kot neko krvavitev, ki je bila vidna le na papirju, na vlozku pa nic, trajalo je to 2 dni, pa nic vec. Torej to ni mozno, da bi bila :hudicek:, ker imam cikluse na 39 dni in je ne pricakujem 15. aprila. Mislim, da ni mogoce, da bi bila :hudicek: tako prezgodnja in tako slaba. Bolijo pa me prsi in kriz, zelo se cudno pocutim, v trebuhu me non-stop nekaj spika in kot neke krce cudne imam.Mislim, da vnetje ni, ker nimam belega toka, oziroma zelo malo ga je.

Malo me skrbi, da ni z mano kaj narobe?!?:zmeden::zmeden2:

NA POMOC!:((

Kaj mislite punce, kj je to?

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Znaki...
2.4.2005 20:17:34   
Maša26
Ja Nyah, to se pa sliši zelooooo obetavno!!!!!!!!
:miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Znaki...
2.4.2005 20:18:24   
anajmad
Počaki do 16.04. in naredi test pa boš vidla na čem si.Lahko je psiha,lahko pa kej drugega.Boš vidla 16.04.2005,
en lp:morje:D.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Znaki...
2.4.2005 20:27:10   
Nyah*
Obetavno????:zmeden::zmeden2:

Hmmmmmm, jest sm se le ustrasila, da ni kaj narobe, saj vesta,...

Ampak, res sem se vsak mesec obremenjevala z znaki, pa sva si ta mesec rekla, da bova vse pustla kot je, pa kar bo in ko bo, pa bo!:)

Kaj od teh mojih znakov je obetavno? Kaj naj bi pomenilo :nosecka:?

Res se cudno pocutim, ampak a je normalno, da me tako boli trebuh? Zakaj?:zmeden:

JOoooooooj sploh nisem pomislila na to
Ufff, zdaj bom pa spet :(( ko pride in ce pride :hudicek:, ker bom :miska::miska: in upala!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Znaki...
2.4.2005 20:30:23   
KMALU
Drzim pseti da si noseca, ceprav ne vem kako bi sama zdrzala tako dolgo - 39 dni. Ze teh 28 se mi zdi cela vecnost.
Pa srecno! :)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Znaki...
2.4.2005 20:35:26   
Nyah*
Ja, hvala za lepe zelje:rozica:, ceprav ti povem, da sama po 7 mesecih nimam prav veliko upanja da je ratalo!

Drugace pa je res tezko cakati 39 dni, vcasih bi kar test ze prej naredila, saj ves zaradi znakov:)-:)-:)-, ampak kar potrpim in potem seveda pride :hudicek:.
Saj tako nima smisla testa prej delati a ne.
Ne verjamem pa tudi, da bi bilo tole moje pocutje ze znak :nosecka:, kaj pa vem, je prekmalu. Samo da ni kaj narobe, imam tako slabe izkusnje z vnetji:(.

Ce pa je, bom znorela od srece!:bravo::bravo:

Prejsnji mesec sem hotela ze test kupit, pa je prisla, tiho in zahrbtno, pa sem bila sveto prepricana, da sem :nosecka:. Tako da, nic vec ne verjamem!

Nyah:metulj:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Znaki...
2.4.2005 20:49:03   
Maša26
Jah, oprosti, če sem te zavedla :ups::ups:

Lahko bi bila pač tisto vgnezditvena krvavitev, počutje pa tudi ni čisto netipično za :nosecka:.

Mene je tudi že nekaj :hudicek: čisto iztirilo, ker sem bila ˝prepričana˝ :ups:, tako da vem, kako je to. Pa tudi čez 50 dni sem jo že čakala..

Sedem mesecev sploh ni pretirano veliko. Uradno se zaradi tega še ne dela panika. :miska:

Z vnetji pa nimam izkušenj, tako da sem se zate mogoče res prehitro razveselila.... :zmeden::zmeden2::zmeden:

No, vseeno :miska::miska:!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Znaki...
2.4.2005 20:49:09   
KMALU
Bolje, da ne upas prevec - le tako, potiho ;)..., da ne bos potem prevec razocarana.. Moja ovulacija se je pred kratkim koncala in ravno takrat kot ti - tam nekje, NE CAKAM MENSTRUACIJE :ups:...., tako da lahko skupaj NE cakamo!

Glede teh znakov.. Kaj pa vem. Nisem se bila noseca, zato sem tudi jaz negotova in nimam pojma ali se (pri meni ) kaj dogaja, ali ne. Upam, da se.
Imam pa tudi sama probleme z vnetji, a so mi punce tukaj rekle, da beli tok ne bi smel vplivat na zanositev..., tako da se ne sekiram prevec...

LP

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Znaki...
2.4.2005 20:57:14   
Nyah*
Jah punce moje, boriti se je treba za zakladek :duda: ane.;)

Vem da 7 mesecev ni takoooo veiko ampak meni, ki :hudicek: ne cakam ze toliko mesecv in mojemu :love: se to zdi kot neskoncnost, ceprav noceva panicariti!

Skupaj smo v tem in spodbujamo ena drugo in ne cakamo je skupaj,..., in tudi to veliko pomeni ane :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!

Da bi cimprej zagledale :roza::modri:,

Nyah:metulj:.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Znaki...
2.4.2005 23:40:36   
mujcek
Nyah meni ni jasno to: praviš, da si imela O pred dvema tednoma, cikel pa imaš tako dolg in M ne-čakaš 15.4! Ali ne nastopi O 14-16 dni pred M; po mojih izračunih naj bi ti imela O pred kakšnim dnem ali pa sedaj??????????????????

No mogoče je pri tebi drugače-pač sem malo razmišljala o tem!!!!!!!!!!!!!!!

Drugače pa si tiste krče dobro opisala, tudi jaz imam nekaj podobnega!!!!!!!!!!!!!:)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Znaki...
3.4.2005 7:23:54   
cuma
dobro jutro, dober dan!
ker sem se (še do pred kratkim) tudi jaz zelo ukvarjala z znaki, vam pišem!
Res je, da se pri vsaki nosečki kažejo drugače in res je, da ima vsaka drugačne kriterije - kaj pomeni špikne močno, rahlo...kaj pomeni napetost v trebuhu, občutljive prsi itd. Vseeno pa mislim, da se določene znake da prepoznati.
:pujs:Moj prvi znak je bil tiščanje v trebuhu (nad mehurjem) kot bi imela notri napihnjen balonček. Tiščalo me je med :sloncek: in med telovadbo. To se mi je zgodilo 14 dni pred predvideno :hudicek:! Ta občutek je trajal le 2dni.
:pujs:Naslednji znak je bil beli tok, ki sploh ni ponehal po ovulaciji, ampak se je kar nadaljeval in nadaljeval.
:pujs: Tretji znak je bil izostanek menstruacije!
:pujs: Naslednji pa :modri::roza: na testu!
Šele 6dan izostanka so se pa začeli znaki kot so:
:nosecka: povečane (ampak res) prsi
:nosecka: zelo občutljive bradavičke
:nosecka: rahle slabosti in omedlevice, vrtoglavice
:nosecka: obisk wc-ja za vsakim kozarcem popite tekočine
:nosecka: čudne bolečine in špikanje v trebuhu
:nosecka: špikanje v križu
:nosecka: neizmerna sreča in trenutki skrbi
Pri meni je bilo tako, pri vsaki od vas pa bo najbrž malo drugače! V glavnem držim :miska: , da boste vse prav kmalu :nosecka: !
:nosecka:cuma

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Znaki...
3.4.2005 9:09:40   
mujcek
Cuma hvala za podatke, res si lepo opisala :bravo:

Jaz sem se odločila, da testa še ne bom delala, dokler ne bo še drugih znakov, pa če bom še nekaj časa morala počakati pa pač bom!!:)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Znaki...
3.4.2005 11:54:20   
KMALU
cuma hvala, vedno je dobro se kaj novega zvedet.. ;)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Znaki...
3.4.2005 13:01:05   
kofetek2010
M sem imela 2.3., včeraj mi je test pokazal :nosecka:, znakov nimam še nobenih, razen, da sem ful :zaspan::zaspan::zaspan:
upam, da bo šlo tako naprej, brez slabosti in ostalih zaletov

lp
:nosecka:jana73

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Znaki...
3.4.2005 15:01:54   
KMALU
Ko so vas boleli jajcniki v casu ovulacije. kaj to pomeni. Mene aze koledar, da imam ovulacijo ta teden - bolelo me je pred tremi dnevi, zdaj pa bolj malo ali skoraj nic. Ali to pomeni, da je bila takrat ( pred tremi dnevi ) ovulacija, ali to pomeni da se je pripravljalo na ovulacijo in jo imam sedaj?
Malo zakomplicirano napisano, ampak upam, da ste me razumele kaj zelim zvedet.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?