|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fiziološka raztopina
11.12.2008 20:37:42   
vodica
Zanima me v kolikem času jo moraš porabit,ko ampulo enkrat odpreš in ne porabiš cele.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 20:38:53   
ribica.
saj ma ja napisan rok trajanja ane??


(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 20:43:52   
Skye
Jaz sem jo kupils pred mesecem dni...rok trajanja pa ima do 10.2009, torej imaš kar nekaj časa, da jo porabiš user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 20:45:31   
sesil
na moji piše 24 ur

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 20:49:28   
loncica
Ne vem kako se slana voda lahko pokvari. Mislim, da ni panike.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 20:49:31   
vodica
Mislim ,ko ampulo odpreš.Ker sem jo kupila v avstriji ne piše slovensko,ampak mislim,da piše,da ko jo odpreš jo moraš porabit v enem dnevu.Gre za 5 ml ampule.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 20:57:31   
end1
v porodnišnici in babca sta rekli, da odprto porabit v 24 urah-

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 21:03:13   
Najaa
Tistih 5ml pa menda porabiš v enem dnevu? user posted image
Drgač pa je men zadnjič v lekarni rekla, da je fiziološko treba porabit v roku 1 tedna. Kupila sem pa pol litra in sem si misla, ja pa ja da jo bom v 1 tednu porabla. Se pridužujem mnenju in upanju, da se slana voda ne more pokvarit. user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
11.12.2008 22:39:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fiziološka raztopina
11.12.2008 22:52:40   
sazi
Jaz jo delam sama. V pollitrski plastenki jo imam shranjeno v hladilniku in je v uporabi dober teden. Nisem pa nek strokovnjak in ne bi trdila, da je sterilna, ampak z njo malemu vedno čistimo nosek (fiziološko pretakam v manjši kozarček, ki stoji v kopalnici in ga porabimo v dobrem dnevu).
Pri novorojenčku pa ne bom uporabljala te, ampak kupljeno in bom verjetno tudi na čas trajanja gledala malo bolj kritično - vsaj na začetku, ko je pri čiščenju popka potrebna večja pazljivost zaradi okužb - in v podobnih primerih tudi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fiziološka raztopina
12.12.2008 8:20:56   
eva1
odprto porabiš v v 24 urah(za čiščenje ran ali apliciranje v žilo)...ampak če gre samo za izpiranje nosu, lahko v hladilniku stoji tudi več dni..aja pa če spirate nos..bo 5 ml skoraj premalo za 1x izpiranje nosu,treba mal več vode, ker drugače brez veze da se splogh matrate, ker s parimi kaplicami ni učinka!


< Sporočilo je popravil eva1 -- 12.12.2008 8:23:27 >

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fiziološka raztopina
12.12.2008 11:01:48   
Asja Nina
Sazi, a lahko prosim napišeš, kako narediš fiziološko. kakšno je razmerje med vodo in soljo in katero vodo uporabiš.
Hvala

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?