|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 10:21:43   
gaya24
Js sem fruhzwerge začela dajat pri 7,5 mescih, monte puding pa pr 8. mescih

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
15.12.2008 10:59:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 11:53:38   
Anonimen
metulj jst edino za te lca junior od zelene doline vem da je razlika v tem, da so polnomastni (3.2, kar naj bi mlečni izdelki za otroke tud bli), medtem k ostali lca so pa posneti (1.4 al kolk že)

za ostalo pa ne vem, k itak navadne kupujem, polnomastne, pa nič junioruser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 12:12:37   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pol pa poslušamo kako moj sonček noče nič drugega jest, razen frukcverg in frutkovuser posted image pol mu pač dam to, da vsaj neki pojeuser posted image



user posted image  My point exactly


Naša pikica je stara 5,5 mesecev in mi mami pravi, kako bi ji lahko dala kak puding, da ga 'rabi', pa sem se kar razkurila, ker res mislim, da bom potem točno tako govorila, kot je napisano zgoraj. Če ji je hruška dobra, ni treba, da poskusi čokolado, ker potem bo hruška passe... Pa ne mislim je celo otroštvo 'prikrajšati' za čokolado, ampak kolikor dolgo se bo dalo, pa - in za vso ostalo industrijsko hrano tudi. Ker mi je znanec rekel, da če bi videla, kako se delajo, sigurno ne bi otroku dala...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 12:21:45   
CatJa
Ja pa morte vendar razumet, punce, da je enim preprosto pretežko olupit in narezat sadje v navadni jogurt, če lahk pa s Fruchtzwergeja ali pudinga odstanijo samo pokrovček in voila, 'zdrav' obrok je tu user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 12:25:43   
Anonimen
Ker mi je znanec rekel, da če bi videla, kako se delajo, sigurno ne bi otroku dala...


user posted image user posted image

aha, mam jst tud takega znanca, neki časa je delal kot nekakšen "higienik" al kaj že v fructalu....zato jaz živa ne dam otroku fruteka(dovoljeni % mrčesa itd...)....hippa pa še manj, ker je še hujuser posted image da o ostalem ne govorimo...

je pa res, da mam mal več dela zatouser posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 14:40:14   
barni
Jaz pa sem tista mama, ki mi je vcasih lazje odpreti pokrovcek in obrok je tu, kot pa olupiti sadje, ga naribati in vmesati v navadni jogurt.
Z jogurti sem sicer pocakala nekako do devetega meseca, prej nisem dajala nic mlecnega.

Zdaj pa poje sadni jogurt BIO od Ljubljanskih mlekarn, pa Yogobello in tudi fuhtgute (ta se mi dopade zato, ker je okus malin in marelic, saj ji jagodnega okusa se nisem dala). Pudingov ne bom dajala, navadne skute pa ne mara, sem jo zmesala z banano in navadnim jogurtom pa ni slo in to je edina stvar do sedaj, ki je ne mara ?? Mi je bilo prav cudno, ker menda je to dobro (jaz ne maram jogurtov in skut).

Skratka, mi veliko hodimo okoli in moram reci, da mi teli jogurti res prav pridejo, pa se pupa jih ima zelo rada. Me pa moti, da je v njih sladkor, sploh v teh otroskih in da je najvec takih z okusom jagode, pakirani so pa tudi vcasih v take smesne kolicine (125 g), da ne vem a naj odprem enega ali dva.
Smesno mi je tudi, da naj bi otrok jedel polnomastno mleko in jogurte, pa je veliko jogurtov za otroke iz posnetega mleka. Sem ze imela namen poklicati Mlekarne, kaj oni mislijo o tem...sicer pa menda (po pripovedovanjih kolegic) v vrtcu, kjer naj bi najbolj pazili na zdravo prehrano, dobivajo otroci vsemogoce za jest. V jaslih na primer poli salamo in pred enim letom ze cokolino s kravjim mlekom. Pa je menda dobro s kravjim mlekom pocakati do enega leta?!

Imam pa tezavo, ker nasa pupa niti slucajno ne misli cakat, da ji jaz operem, olupim, narezem in naribam sadje. Dretje na ful. Tako da se res veselim, ko bo ribanja konec!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 17:50:17   
nananaja
Jaz pa mislim, da se okrog vsega tega dela prevelika znanost. Zato pa je toliko različnih mnenj. Ko uvajaš, daš bolj naravno, pol pa raznoliko. Pri vsej hrani, ki sem jo dala otroku sem se nekako ravnala v zmernosti, nikol nisem komplicirala.

Pa je jedla tudi zelo kmalu fruhcverge, ravno toliko rada kot doma naribano sadje, kruh...  pa puding kuhamo doma in kupimo monte... kupim, kar mi pač v trgovini paše, ponudim, kar imam doma na zalogi.

pa je dobila pod zob bombone, čokolado, salamo (od drugih) prej kot bi ji mogoče sama dala, pa je vseeno za miklavža bombon dala nazaj, ko je videla mandarino (stara 16m).  tolk o tem, kaj nočejo in zakaj. je mal odvisn od otrokovega okusa - tud jst ne jem vsega. itak vem da bo pri dveh letih izbirčna kot vsi drugi. pa bo reku eden, da ne je tega, pa ona tud ne bo hotla...

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 18:21:29   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ja pa morte vendar razumet, punce, da je enim preprosto pretežko olupit in narezat sadje v navadni jogurt, če lahk pa s Fruchtzwergeja ali pudinga odstanijo samo pokrovček in voila, 'zdrav' obrok je tu user posted image


žal je to najbrž res...user posted image user posted image user posted image

Jaz pa še na sprehod vlačim steklen ribežn, jabolko in nož...user posted image in me potem kje čudno gledajo mimoidoči... ampak mi dol visi... moja mala pa le dobi sveže sadje, na pa naribano jabolko s pol leta dolgim rokom trajanja (frutek)...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 18:48:12   
Anonimen
moja mala pa le dobi sveže sadje, na pa naribano jabolko s pol leta dolgim rokom trajanja (frutek)...


Ja, ce je to sadje z domacega vrta.
Ce je kupljeno v trgovini, ni pa nic kaj boljse od tistega v frutku, zal. Bolje da ne ves, s cim vse jih spricajo, da so se sredi zime lepa in napeta.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 19:44:34   
slovenka
samo čisto isto po moje ni, ker jabolko po nekaj dneh le zgnili, jogurt pa še kar in še kar drži...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
15.12.2008 19:51:31   
madasa
[quote Bolje da ne ves, s cim vse jih spricajo, da so se sredi zime lepa in napeta.[/quote]
Še tako špricana jabolka vsaj nimajo "dovoljenih konzervansov" in če jih olupiš, mislim, da potem ni tako strašno.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj,jogurti,pudingi,fruhtzwerge???
16.12.2008 9:16:28   
Soncnica Sandra ***
midve sva z mojo začele malo pred 6im mesecem z jogurti in skutami. pudinga ji še ne dajam pa je stra 7,5 mesecev.
 
ji pa dajemnavadne sadne jogurte s 3.2 %mm
 
skute pa s podloženim sadjem ali pa navadno pasirano skuto in notri vmešam sadje

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?