|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neocate
21.12.2008 10:14:33   
Ariella
Pozdravljene!

Sin Jan je alergičen na KML in tud na allernovo sedaj pije 4 dni neocate. A ima katera izkušnje z tem mlekom, v bolnici so mi rekli, da bi morali vsi simptomi ( krvave nitke ) izginiti v 3 tednih, je pa včeraj dobil tak rdeč suh izpuščaj po čelu, zdaj pa ne vem a je to še mogoče reakcija na allernovo, ki jo je pil do torka ?


_____________________________

Jan 3.8.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neocate
21.12.2008 14:22:43   
Tisana
Sicer ti ne morem pomagati pri tvojem vprašanju, mi je pa vzbudilo pozornost dejstvo, da je Jan slabo reagiraln na allernovo, če prav razumem. Zanima me namreč, ker je naša pred par dnevi začela piti allernovo (prej je pila pregomin), pa danes ponoči tako rekoč sploh nismo spali, čez dan je spet polivala, kar sedaj že nekaj časa ni (vsaj ne v tem obsegu), pa še po obrazu ima nekaj pik in suho kožo. Ali bi bilo to lahko od allernove?  Prosim tudi druge, če imajo kakšno takšno izkušnjo, ker sedaj še lahko zamenjamo mleko (še nismo dvignili škatel z receptom). Hvala že vnaprej.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neocate
21.12.2008 14:41:31   
Ariella
Ojla Tisana!

Jaz ti lahko pomagam in ti povem, da kar dosti otrok z alergijo na KML ne prenaša ne allernove ne pregomina, z Janom je bil v bolnici en fantek tudi alergičen na KM in je allernovo bruhal v loku takšno reakcijo je imel in je tud dobil neocate. Tako da se pojdi pozanimat, Janu je allernova zelo škodila.

Tisana daj mi še nekaj povej sem na enem strarejšem postu prebrala, da si ti uporabljala Bactoflor, jaz sem ga sedaj naročila in ga imam doma pa sem mu danes dala. Kakšne imaš ti kaj izkušnje s tem praškom, se pa ga sedaj dobi tud v slo ? Ker alergiki nasploh imajo slabo črevesno floro Jan pa sploh, ko je imel vedno vnetja. Saj lahko komot jemljejo otroci z alergijo na KML?



_____________________________

Jan 3.8.2008

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neocate
21.12.2008 20:19:28   
matic0105
Mi smo tudi po Allernovi imeli neko čudno reakcijo - hrapavo, suho, lišajasto kožo, drisko in povišane eozenofilce v krvi. Ne vem, verjetno je bilo od tega.

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neocate
21.12.2008 21:08:32   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Ariella

Ojla Tisana!

Jaz ti lahko pomagam in ti povem, da kar dosti otrok z alergijo na KML ne prenaša ne allernove ne pregomina, z Janom je bil v bolnici en fantek tudi alergičen na KM in je allernovo bruhal v loku takšno reakcijo je imel in je tud dobil neocate. Tako da se pojdi pozanimat, Janu je allernova zelo škodila.

Tisana daj mi še nekaj povej sem na enem strarejšem postu prebrala, da si ti uporabljala Bactoflor, jaz sem ga sedaj naročila in ga imam doma pa sem mu danes dala. Kakšne imaš ti kaj izkušnje s tem praškom, se pa ga sedaj dobi tud v slo ? Ker alergiki nasploh imajo slabo črevesno floro Jan pa sploh, ko je imel vedno vnetja. Saj lahko komot jemljejo otroci z alergijo na KML?


 Najprej obema hvala za odgovora. Bomo videli, kako bo danes ponoči. Pri nas je itak s spanjem ves čas problem, tako da potem več ne veš, od česa je. Je pa res, da je do sedaj imela na koži samo 1x reakcijo - predvidevam, da od suhih marelic.  Kar se tiče Bactoflora - to so probiotiki ali drugače najbolj enostavno povedano - koristne bakterije, ki sestavljajo črevesno floro. Navadno jih reklamirajo v kakšnih probiotičnih jogurtih. Nikakor ne morejo biti škodljivi za posameznika.  Kolikor vem, se ga v Slo še ne dobi, vendar poteka postopek za registracijo. Obstajata prašek za otroke in Bactoflor za odrasle. Mi smo naši pupi dajali po 1/8 čajne žličke 2x dnevno (zjutraj in zvečer) zmešano z vodo (kar po flaški) in sicer 2 meseca, potem pa ob vsaki driski.  V primerjavi npr. z BioGaia kapljicami vsebuje 5 koristnih bakterij, medtem ko omenjene kapljice vsebujejo le eno. Težko rečem, kakšen učinek je imel Bactoflor na naši pupi, ker smo ob tem izvajali tudi še druge ukrepe, ki jih prej nismo. Vsekakor je črevesna flora izredno pomemben dejavnik imunskega sistema in kot takšno jo je pri alergikih (pri katerih se z vnosom alergena le-ta uničuje), ob driskah, jemanju antibiotikov...priporočljivo obnavljati tudi s pomočjo dodatnega vnosa probiotikov.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neocate
21.12.2008 21:09:10   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: matic0105

povišane eozenofilce v krvi.
 Kaj pa je to za en vrag?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neocate
21.12.2008 21:13:33   
jantra
Naši je Neocate poamgal, Allernovo pa je zelo slabo prenašala. Če rabiš, imam še nekaj neodprtih škatel Neocata, rok poteče septembra drugo leto.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neocate
21.12.2008 21:20:38   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: matic0105

povišane eozenofilce v krvi.
 Kaj pa je to za en vrag?


eozinofilci so vrsta belih krvničk. njihovo povišanje je povezano z infekcijami, prisotnostjo parazitov ali astmo in alergijami.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neocate
21.12.2008 21:26:50   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: jantra

Naši je Neocate poamgal, Allernovo pa je zelo slabo prenašala. Če rabiš, imam še nekaj neodprtih škatel Neocata, rok poteče septembra drugo leto.
 Če lahko, ti povem v parih dneh, ko bomo videli, če je vse res od allernove. Če bo imela reakcijo, res probamo še z neocatom. Ne glede na izzid, pa iskrena hvala za ponudbo. Ti javim, jantra. Hvala še enkrat.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu jantra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neocate
22.12.2008 11:50:02   
simona2
Kje pa sedobi to mleko Neocate in kaj vsebuje (je na osnovi soje ali kaj)?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: neocate
22.12.2008 20:49:46   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: simona2

Kje pa sedobi to mleko Neocate in kaj vsebuje (je na osnovi soje ali kaj)?


Dobi se v lekarni,ena škatla stane cca.50€.Mi ga hvalabogu dobimo na recept!
Vsebuje ogromno vitaminov,mineralov,beljakovin in aminokislin.Piše med drugim:
okusna (o tem bi se dalo razpravljat,bljak!!) ,s hranili izpopolnjena elementarna prehrana na osnovi prostih aminokislin.Kolko je meni zdravnica rekla je v bistvu mleko razbito na aminokisline.Saj ponavadi beljakovine povzročajo alergije!
Tudi naš allernove ni prenašal,po neocate pa se je stanje kmalu izboljšalo!!!user posted image

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: neocate
25.12.2008 18:00:43   
Ariella
Kolikor vem, se ga v Slo še ne dobi, vendar poteka postopek za registracijo. Obstajata prašek za otroke in Bactoflor za odrasle.


Ja se ga že da dobiti preko www.avita-katalog.com.

Punce hvala za pomoč, zgleda, da je mali sprejel neocate, prebava se mu je v enem tednu zelo popravila, tako da upam da je to to. Sam kakec pa nenormalno smrdi in je nenormalno zelen user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jan 3.8.2008

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: neocate
26.12.2008 12:03:09   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Ariella

Kolikor vem, se ga v Slo še ne dobi, vendar poteka postopek za registracijo. Obstajata prašek za otroke in Bactoflor za odrasle.


Ja se ga že da dobiti preko www.avita-katalog.com.

 Ariella, če misliš na probiotike Agenki, piše, da so ti za otroke od 3. leta starosti dalje. Ali jih potem lahko jemlje tudi dojenček oz. eno leto star otrok?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: neocate
26.12.2008 19:27:46   
Ariella
Ne Tisana,  bactoflor fur kinder, prav za otroke in dojenčke, zdaj ga imajo šele 14 dni registriranega, prej pa si ga lahko sam iz Nemčije naročil!

_____________________________

Jan 3.8.2008

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: neocate
27.12.2008 17:37:01   
Tisana
Oj Ariella, sem iskala na spletni strani avita, pa bactoflora ne najdem - daj mi prosim pošlji link prav do njega, če si tako prijazna, ker se očitno ne znajdem. Hvala že vnaprej.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: neocate
27.12.2008 19:33:35   
Ariella
Tisana tega produkta še ni na spletu, jaz sem jih po tel. 01/283 14 85 poklicala in so mi poslali po pošti. Tako, upam, da sem ti pomagala. A ti si ga do zdaj v Nemčiji kupovala?

_____________________________

Jan 3.8.2008

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: neocate
27.12.2008 20:42:39   
Tisana
Smo ga kupovali preko neta. Kakšna je pa cena preko avite?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Ariella)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: neocate
28.12.2008 10:19:47   
Ariella
Mislim da okoli 35 eurov.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?