|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:46:24   
Anonimen
Didlinaa!
vem da je takih očkov zelo malo. sm ponosna nato da ga imam.tud to vem da bo super očka mojemu otroku ampak atako se nobena ne bo obnašala do mojega moškega dokler sem živa. in počasi že dojema da ga molze. prej je bil sam in ni niti pomislu nato da ga, zdaj ma pa mene in ko mu včacih kakšno stvar glede nje omenim se kar zamisli.vmešavala pa se seveda da bom, sej on je zdej del mojega zivljenja in vse kar se njega tiče se tudi mene.hvala za mnenje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 12:49:47   
Anonimen
natty5284!
te se dogaja že odkar sta šla narazen. ampak takrat je bil moj tako zatoplen v to da jima da vse, da ni videl da je ona to začela kr fejs izkoriščati. ko sva pa prišla midva skupaj,in sem začela opažati te stvari, sem mu najprej samo omenila, in ga pustila da razmisli. zdej pa ze počasi dojema kaj se dogaja. hvala bogu.have a nice day, pa veliko sreče s tvojimi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 13:31:46   
Anonimen
ma dej lukrecija, zihr si ti tud takšna zagrenjena in izkoriščevalska. pa ne bi temu rekla otročje, ki naj bi blo moje obnašanje, ampak skrb, česar ti verjetno ne poznaš.verjetno si ustanovila man haters slub.veliko sreče ti želim v življenju, se mi smiliš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 13:37:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

ma dej lukrecija, zihr si ti tud takšna zagrenjena in izkoriščevalska. pa ne bi temu rekla otročje, ki naj bi blo moje obnašanje, ampak skrb, česar ti verjetno ne poznaš.verjetno si ustanovila man haters slub.veliko sreče ti želim v življenju, se mi smiliš.


ne vem če tebe glih skrbi za svojega moškega ne vem ker kokr berem kle gor pričakuješ odgovore ko ti jih  ženske dajo pa vsako takoj skor skritiziraš, kaj si pa drugega pričakovala da te bodo vse podpirale, pa ploskale.

ene gledajo na to ko druge drugače vsak je različen.

al maš to temo odprto zaradi provokacije

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 13:46:53   
zmajaz
Če gre res za tako izkoriščanje, kot praviš, in če se ženska še trudi, da bi vaju spravila narazen, potem pa nimaš kaj drugega, kot da svojemu stojiš ob strani in mu na lep način pomagaš odpreti oči. Tako vedenje bi pa tudi jaz težko gledala in prenašala - neke meje pa vendarle morajo biti. Veliko sreče ti želim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 13:57:24   
Kepica83
Jaz maldo mačeho popolnoma zastopim, ker sem sama imela iste probleme z bivšo od mojega. Hvala bogu je že sedaj moj bivši. Ampak vseeno. Tista ki tega ne doživlja nemore vedet kako je. Ajd ženske zamislite se, da si ustavrite novo družino, nov dom ampak partner še ima od prej otroka. Imata skupne finance. Otrokom iz partnerjeve zveze nič ne manjka dobijo vse kar si zamislijo, ampak ve ste toliko razsodne in vidite da mati od otrok pretirava in marsikaj zaigra samo da bi prišla do denarja. Verjetno je njena taktika taka. " Joj malim bo treba nove patike kupit. Hm samo oče je preživnino že dal pa prejšnji teden njima je jaknice kupil Hm nič jaz ju bom poslala staro oblečena k njemu pa se mu bosta sigurno zasmilila in bo jima kupil nove patike. Tak to je sedaj rešeno. Jaz jih ne rabim kupit torej, mi je denarček lepo ostal. Hm kaj naj zdaj z njim.??Ah pa tak si morem neke nove cote kupit. Nič pa grem malo v šoping danes ko ta mala dva pri fotru odložim." No tipice, kaj bi ve v tem primeru naredile? Predvidevam da bi bile tiho pa bi to mirno zravn gledale? Pa ja. Kaj res mislite da ni takih hudičevih bivših? Oja pa jih je. Pa nobeni ne želim, da ima opravka s kakšno takšno. In dvomim da je mlada mačeha ljubosumna saj nima zakaj biti. Na koga bo ljubosumna? Na eno staro koko, s katero partner že kar nekaj časa ni skupaj? Lepo vas prosim. Če bi bila taki biser, da bi bilo vredno biti ljubosumna pol bi bil mož z njo, ne pa z mlado mačeho.

Mlada mačeha popolnoma stojim za tabo v vsem kaj si napisala in te razumem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:13:23   
muška
PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:16:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?



Pa kaj bluziš ti??? Prvo si pojdi prebrat kaj se je pisalo pa pol komentiraj. Tu se ne gre za otroke ampak za bivšo. Kaj mogoče kje piše, da jim nudi samo bogo preživnino pa nič več? ali piše da jim nudi veliko več in prav je tako. Gre se samo za bivšo. Otroci nimajo tu dobene veze.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:21:09   
muška
Vem kaj piše, znam brat, sem vse prebrala! In tukaj ni SAMO bivša, tudi otrok je! Preberi si še enkrat! In bivša ga izkorišča, ker on kupi otroku majčko in čevlje, ja seveda! user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:22:47   
Kepica83
MUŠKA. Tudi moj bivši je imel otroka. Za katerega je moj plačeval preživnino in mu vsak teden nekaj kupil. Ali za oblečt ali za igrat, ali za vrtec. Karkoli. Prav tako sem ogromno za malega tudi jaz kupila z velikim veseljem. Preživnina se je materi plačevala večja kot je bilo določeno. Zakaj? Zaradi otroka. Tudi z veseljem. A prekipi pa ti, ko ženska dobi nakazano preživnino čez dva dni pa kliče, da še naj nekaj nakaže ker ona nima za cigarete. Čeprav je bila vsak petek in soboto koma pijana v diskoteki. Tam pa je imela denar za vstopnino, alkohol in cigarete?? Midva pa sma na vsak euro gledala. Nisma si mogla privoščit discotek, savne ali kakšnega koli drugega razvajanja. Pa naju ni motilo. Ker sma najraje bila doma sploh pa če je bil mali pri nama. Toliko o teh bogih bivših.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:25:30   
Anonimen
in s tem, ko vsakič KUPUJE za otroka in mu daje le NAJBOLJŠE, je avtomatično dober oče?user posted image  a otroku je pa treba stalno nekaj kupovat? a vsakič NUJNO RABI nekaj cunj in čevljev ipd.?user posted image  
saj ne rečem, naj kupi, saj so to tudi njegovi otroci, ampak ne pa vsega, kar si zaželita. potem pa ni čudno, da vsi hočejo vse takoj in zdaj. svoje otroke spreminja(m)o v tipične potrošnike...

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:26:21   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

. A prekipi pa ti, ko ženska dobi nakazano preživnino čez dva dni pa kliče, da še naj nekaj nakaže ker ona nima za cigarete. Čeprav je bila vsak petek in soboto koma pijana v diskoteki. Tam pa je imela denar za vstopnino, alkohol in cigarete?? Midva pa sma na vsak euro gledala. Nisma si mogla privoščit discotek, savne ali kakšnega koli drugega razvajanja. Pa naju ni motilo. Ker sma najraje bila doma sploh pa če je bil mali pri nama. Toliko o teh bogih bivših.


To je druga stvar! To bi tudi mene motilo, pri tem pa ni pardona!  Jaz zagovarjam drugo stran in sicer, da ni izkoriščanje bivših, če oče zraven preživnine otroku še nekaj kupi in mu da žepnino!

< Sporočilo je popravil muška -- 23.12.2008 14:34:10 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 14:44:27   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

. A prekipi pa ti, ko ženska dobi nakazano preživnino čez dva dni pa kliče, da še naj nekaj nakaže ker ona nima za cigarete. Čeprav je bila vsak petek in soboto koma pijana v diskoteki. Tam pa je imela denar za vstopnino, alkohol in cigarete?? Midva pa sma na vsak euro gledala. Nisma si mogla privoščit discotek, savne ali kakšnega koli drugega razvajanja. Pa naju ni motilo. Ker sma najraje bila doma sploh pa če je bil mali pri nama. Toliko o teh bogih bivših.


To je druga stvar! To bi tudi mene motilo, pri tem pa ni pardona!  Jaz zagovarjam drugo stran in sicer, da ni izkoriščanje bivših, če oče zraven preživnine otroku še nekaj kupi in mu da žepnino!


Pa saj nihče ni o čem drugem govoril. Saj nikoga ne moti preživnina, pa tu pa tam kako darilce, pa žepnina sploh ne. Ne pa da se to dogaja vedno pogosteje čeprav je oče pred enim tednom sam od sebe nakupil stavri za malega. Kar je pač on smatral da potrebuje.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 21:23:56   
tina a
Kljub temu, da sem enostarševska družina bi lahko rekla, da dotična mamica spretno izkorišča situacijo.


_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 21:55:04   
atanja
Najbrž ve da ga izkorišča. Sam sta to njegova otroka in jih noče vmešavat v spre z njuno mami. Kar se mi zdi prav. Glede na to da nimata pomankanja zaradi tega, vzemi to tako da on noče vojne. In otrokom rajši kupi kot pa da bi se kregal in bi njuna mami začela ga izseljevat še kaj.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 22:01:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Najbrž ve da ga izkorišča. Sam sta to njegova otroka in jih noče vmešavat v spre z njuno mami. Kar se mi zdi prav. Glede na to da nimata pomankanja zaradi tega, vzemi to tako da on noče vojne. In otrokom rajši kupi kot pa da bi se kregal in bi njuna mami začela ga izseljevat še kaj.


s tem se popolnoma strinjam...otroka pa bosta čez čas sama spoznala kakšna je njuna mama.

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
23.12.2008 22:13:45   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Najbrž ve da ga izkorišča. Sam sta to njegova otroka in jih noče vmešavat v spre z njuno mami. Kar se mi zdi prav. Glede na to da nimata pomankanja zaradi tega, vzemi to tako da on noče vojne. In otrokom rajši kupi kot pa da bi se kregal in bi njuna mami začela ga izseljevat še kaj.


s tem se popolnoma strinjam...otroka pa bosta čez čas sama spoznala kakšna je njuna mama.



Ja vse vreu in prav. Ampak vedeti morate, da se bodo otroci navadili da vse dobijo in bodo zahtevali vedno več. Kaj pa takrat? Takrat pa bo kreganje. Za vse bo kriva verjetno nova partnerka, ker bo mama rekla ja verjetno pa ona prepoveduje. In šele takrat bo ogenj v strehi. Mislim da je sedaj pravi čas,da začne bivši strič krila in otrokom nudit to kar potrebujejo ne pa kr neki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 1:46:49   
TETA LIDA


PROSIM LEPO! Zakaj je čudna? Ker obstajajo 2 VRSTI MAMIC! Nekatere mamice hodijo okoli kot ciganke če je treba samo, da so otroci kot iz škatlice..... drugim je pa bolj pomembno da so same vse uštimane, otroci pa kot caplji. In zakaj otočja, ker ljubi svojega partnerja? Sram je pa lahko mater tistih otrok, ku raje zase skrbi kot za njih, ne pa mlade mačehe. Povrhu vsega ti pa ni treba biti v pokoju, da bi vedel kaj pomeni izkoriščanje. Pa tudi ce ne gre za cunje iz njenega zepa gre pa za skupne stvari iz njenega zepa..... sam kokr je mlada mačeha napisala , se ne gre o denarju ampak o spoštovanju....................................................zakaj pa ni ostala z njim ce je hotela njegov denar?Verjetno ni vedela kaj ima dokler tega ni izgubila. Dolžan ji pa ni  plačevati ,da bo ona zdaj na njegov račun "priznane znamke" nosila.

< Sporočilo je popravil TETA LIDA -- 24.12.2008 2:00:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 8:06:20   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA



PROSIM LEPO! Zakaj je čudna? Ker obstajajo 2 VRSTI MAMIC! Nekatere mamice hodijo okoli kot ciganke če je treba samo, da so otroci kot iz škatlice..... drugim je pa bolj pomembno da so same vse uštimane, otroci pa kot caplji. In zakaj otočja, ker ljubi svojega partnerja? Sram je pa lahko mater tistih otrok, ku raje zase skrbi kot za njih, ne pa mlade mačehe. Povrhu vsega ti pa ni treba biti v pokoju, da bi vedel kaj pomeni izkoriščanje. Pa tudi ce ne gre za cunje iz njenega zepa gre pa za skupne stvari iz njenega zepa..... sam kokr je mlada mačeha napisala , se ne gre o denarju ampak o spoštovanju....................................................zakaj pa ni ostala z njim ce je hotela njegov denar?Verjetno ni vedela kaj ima dokler tega ni izgubila. Dolžan ji pa ni  plačevati ,da bo ona zdaj na njegov račun "priznane znamke" nosila.


user posted image user posted image

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 8:37:00   
tweed
Kaj pa tiste mame, ki hodijo okrog kot iz škatlice, pa tudi otroci so lepo urejeni? Tudi take obstajajo...

In nehajte s posploševanjem in trditvami, kot so
zakaj pa ni ostala z njim ce je hotela njegov denar?Verjetno ni vedela kaj ima dokler tega ni izgubila. Dolžan ji pa ni  plačevati ,da bo ona zdaj na njegov račun "priznane znamke" nosila.


To je samo ugibanje na podlagi pisanja ene osebe...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:08:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Podpisem do zadnje pike!!!

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:08:55   
t5t6
Težko je sodit ker poznamo samo tvojo plat ampak vseeno se mi zdi, da je tvoj fant dovolj star, da lahko sam razume al ga bivša izkorišča ali ne in kje je meja, če tega ne zna je to njegov problem. Vem, da bi mu rada pomagala ampak, če se boš preveč vtikala boš dosegla samo nasprotno, lahko da se bo pred tabo počutil neprijetno in bo ta nakupovanja skrival. Kaj pa, če bi ti enkrat otrokom TI osebno kupila kaj novega, naredila bi eno lepo gesto pa še ta bivša, ki ga izsiljuje bi postalauser posted image . Dosti krat se več doseže, če narediš kakšno dobro dejanje nasprotno tistemu kar pričakuje tisti, ki ti meče polena pod noge.

Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:19:15   
t5t6
Imam prijateljico, ki je poročena z moškim, ki ima otroka iz prejšnjega zakon. Oni še nimajo svojih otrok, sta kar premožna. Otrok živi z mamo daleč stran. Moja prijateljica, ki bi bila mlada mačeha večkrat kupi kaj za otroka, ko prespi pri njih si vazame dopust, da so lahko skupaj, pelje jo v kino in še kam, velikokrat tudi brez moža oz. očeta od punčke. Lani jo je peljala celo smučat, ker je bil lep dan, punčka je bila za en teden pri njih oče pa si ni mogel vzet toliko časa prosto.  In vse to dela zato, ker ljubi njega in posledično sprejema njegovega otroka.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:22:31   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: muška

PODN!!!! Ne glede na mizerno, ali pa tudi ne ravno mizerno preživnino, je starš zavezan k temu, da otroku še kaj nudi! Ne si mislit, da ko plača tistih nekaj everčkov, da je pa zdaj čist in da je pa to to.

Pa še nekaj, nisem zagrenjena samohranilka, sem poročena z dvema otrokoma. Partner ima dva otroka iz prvega zakona in je otrokoma nudil dosti več od same preživnine. Temu sem se lahko skoz kvečjemu klanjala in ga občudovala, včasih tudi spodbujala. Ve bi pa odžrle otroku še majčko ali čevlje, ki jih oče kupi svojemu otrku. Da vas ni sram! In pol se cmerite tu gor, kako vas partner ne spoštuje ipd. , zakaj že?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Podpisem do zadnje pike!!!


tudi jaz se podpišem, pa nisem zagrenjena bivša, ampak poročena in imam enega otroka.
Res se mi želodec obrača, ko vsak cent, ki je 'več' plačan za otroka, namenjen izkoriščevalski bivšiuser posted image .

Mlada mačeha, ko si sprejela moškega z otrokom iz prejšnje veze, bi morala sprejeti tudi dejstvo, da bo za otroka šlo malo več denarja kot preživnina.. In meje, koliko denarja bo šlo za otroka ne postavljaš ne TI, ne JAZ, ampak otrokova starša.
Glej samo to, da si zaradi tega ne boš uničila zveze. Ne bo ti jo partnerjeva bivša, ampak  jo boš sama s svojim nerganjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
24.12.2008 11:28:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

Imam prijateljico, ki je poročena z moškim, ki ima otroka iz prejšnjega zakon. Oni še nimajo svojih otrok, sta kar premožna. Otrok živi z mamo daleč stran. Moja prijateljica, ki bi bila mlada mačeha večkrat kupi kaj za otroka, ko prespi pri njih si vazame dopust, da so lahko skupaj, pelje jo v kino in še kam, velikokrat tudi brez moža oz. očeta od punčke. Lani jo je peljala celo smučat, ker je bil lep dan, punčka je bila za en teden pri njih oče pa si ni mogel vzet toliko časa prosto.  In vse to dela zato, ker ljubi njega in posledično sprejema njegovega otroka.


Tudi tole je po mojem zadetek v polno. Osebno menim da  ce res ljubis in spostujes svojega partnerja se ti niti ne porajajo taka vprasanja kot mladi macehi....

(odgovor članu t5t6)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?