|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:42:48   
Anonimen
to je samo moj odgovor,misliš da bom pustila, eni ženski k me niti ne pozna,da me provocira.hell no!

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:43:30   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kdo pa je reku da je 300 evrov?sem mogoče rekla da je 300 evrov?dobro preberi MOJE poste.niti omenila nisem številke, zato ne bodi preveč pametna.


IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

opravičilo sprejeto.300 evrov je bila le številka uporabljena v tem primeru.pa tudi če bi vedla teta lidka koliko je preživnina vam ne bi vrgla takšno kost,gospodična pametna.



tolk o tem kdo je začel z žaljenjem oz. nesramnostmi in kvari praznično vzdušje user posted image

Dejstvo je, da mlada mačeha ne prenese drugačnega mnenja od tistega, ki si ga je ustavrila v svoji glavi. Ja, seveda pri 20-ih ima samo ona prav in nihče drug. user posted image


Meni nisi prav nič smešna s takimi izjavamiuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:44:04   
Anonimen
dvajseta...hm,veš to so lepa leta.sej se še spomneš verjetno.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:45:16   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

to je samo moj odgovor,misliš da bom pustila, eni ženski k me niti ne pozna,da me provocira.hell no!


user posted image user posted image  točno tak. Sicer pa si poglej podpis od jane 73 pa ti vse pove.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:46:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

hvala dame,zato sem tud pisala sem,da dobim kakšn pameten odgovor.aja tko, vandame,da se vse matere trudijo za svoje otroke?kaj pa tiste ki jih zapustijo?vidiš,ne moreš vse metat v isti koš!nimaš pojma kaj se v naši družini dogaja,če si pa ti zagrenjena zarad svojga življenja,mi je pa prav žal.


jz nisem zagrenjena se mam prav luštno v svojem življenju mi prav nič ne manjka, mam dobrega, ljubečega, pridnega ter spoštiovanja vrednega moža, še bolj pridno hčerkico, ki sedaj pričakuje bratca al pa sestrico.

in ti ni treba skrbet al sm zagrenjena al nisem ker nisem,  se imam prelepo.


in potem svizec zavije čokolado .......


mrbit pri tebi pr men pa ne

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:47:21   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

to je samo moj odgovor,misliš da bom pustila, eni ženski k me niti ne pozna,da me provocira.hell no!


Daj zapomni si za vse večne čase, da je to odprt forum in ljudje imamo različna mnenja, tako, da ne moreš pričakovat, da ti bomo vsi ploskali. user posted image

In seveda je provociranje, če povem svoje mnenje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:47:48   
Anonimen
sej,zato pa pravim,da so dvajseta prav lepa leta.nič drugega kot samo moj odg na provokacijo.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:49:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

hvala dame,zato sem tud pisala sem,da dobim kakšn pameten odgovor.aja tko, vandame,da se vse matere trudijo za svoje otroke?kaj pa tiste ki jih zapustijo?vidiš,ne moreš vse metat v isti koš!nimaš pojma kaj se v naši družini dogaja,če si pa ti zagrenjena zarad svojga življenja,mi je pa prav žal.


jz nisem zagrenjena se mam prav luštno v svojem življenju mi prav nič ne manjka, mam dobrega, ljubečega, pridnega ter spoštiovanja vrednega moža, še bolj pridno hčerkico, ki sedaj pričakuje bratca al pa sestrico.

in ti ni treba skrbet al sm zagrenjena al nisem ker nisem,  se imam prelepo.


in potem svizec zavije čokolado .......


mrbit pri tebi pr men pa ne



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:49:16   
Anonimen
vandame,kdo je že tisto cel dan pred računalnikom?hm,let me think...maybe its uuuuuuuuuuuuuuu!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:50:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

vandame,kdo je že tisto cel dan pred računalnikom?hm,let me think...maybe its uuuuuuuuuuuuuuu!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  go baby go!!! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:50:21   
nusigogo
Bravo miniko! Lepo da se mal nasmejemo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:50:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

Vandame veš glede na komentarje res deluješ mal zagrenjena!user posted image  Pa bodi no mal bolj pozitivno razpoložena saj si ja srečka nosečka! Mlada mačeha pa rabi pomoč in spodbudne besede! poskušajmo ji pomagati ne pa potolči!user posted image

pa sej vem da je treba pomagat sam nekateri njeni komentarji so mi šli mal na živce.

pa skoz to jamranje glede denarja pa denar gor pa dol pa levo pa desno, sam o tem skoz piše skor.

pa v bistvu kle poslušamo oz. beremo sam njeno plat, kakšna je pa druga se pa ne ve, da prav oceniš je pa treba dve strani slišat a ni tko, ne vem al pa so ti časi minil da je dost sam ena.

pa lepo se mejte

(odgovor članu nusigogo)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
26.12.2008 22:50:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:52:48   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

to je samo moj odgovor,misliš da bom pustila, eni ženski k me niti ne pozna,da me provocira.hell no!


user posted image user posted image  točno tak. Sicer pa si poglej podpis od jane 73 pa ti vse pove.


Bravo. user posted image user posted image user posted image

Daj starina, spokaj se dol.


Solze smehaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:54:01   
Anonimen
lej,če te tako zanima še drugo mnenje,pa pol ne odpisuj na mojega,ker pol nisi objektivna,se ti ne zdi?a zdaj je pa kar naenkrat še njeno menje pomembno.ma dej no...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:54:27   
sinnerka
oh joj no jaz od  svojega očeta nisem dobila razen preživnine ni kar je nič je nič in tud za moj  r.dan se ni spomno name veš kak je to? pa bi bla vesela če bi mi poslal eno čestitko pa mi je nikoli ni še zdaj mi je ni pa mi je nikoli nebo. Zadnjič me je poklical da me je nahrulo zakaj mora dalje plačevat preživnino čeprav sem polnoletna in da je z mano zaključil in da se naj šolam kakor vem ne pa z njegovim denarjem.

Tako da mlada mačeha pusti fantu naj kupi kako stvar za tamale ampak ne drage za katere nebo šlo dost dnarja če ti ga je žal, otroku ni važno kolk kaj stane razveseli se tudi čist poceni majčke copatk hlač igrače itd in je to tako veselje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:54:50   
nusigogo
No zdaj pa mal resnosti! Mene res zanima kako se boš lotila reševanja tega problemauser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:54:52   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: nusigogo

Vandame veš glede na komentarje res deluješ mal zagrenjena!user posted image  Pa bodi no mal bolj pozitivno razpoložena saj si ja srečka nosečka! Mlada mačeha pa rabi pomoč in spodbudne besede! poskušajmo ji pomagati ne pa potolči!user posted image

pa sej vem da je treba pomagat sam nekateri njeni komentarji so mi šli mal na živce.

pa skoz to jamranje glede denarja pa denar gor pa dol pa levo pa desno, sam o tem skoz piše skor.

pa v bistvu kle poslušamo oz. beremo sam njeno plat, kakšna je pa druga se pa ne ve, da prav oceniš je pa treba dve strani slišat a ni tko, ne vem al pa so ti časi minil da je dost sam ena.

pa lepo se mejte


Mater si g.....!!! Pa v katerem času živimo? Saj pa se vse vrti okrog denarja. Pismo na vsak euro morem gledat pa mislim da nisem edina. A v sedanjih časih pa treba vsak euro vrečt za nove cone vsak teden? Pa kje živiš? Kaj je keš pa nove cote vse ali kaj? **** ej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:55:44   
Anonimen
aja,pa še 1x...ne gre se za denar ampak za spoštovanje,ljubezen,da ceniš nekoga.nisi dobro prebrala/razumela mojih postov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:55:58   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

to je samo moj odgovor,misliš da bom pustila, eni ženski k me niti ne pozna,da me provocira.hell no!


user posted image user posted image  točno tak. Sicer pa si poglej podpis od jane 73 pa ti vse pove.


Bravo. user posted image user posted image user posted image

Daj starina, spokaj se dol.


Takoj za tabo. Starejši imajo prednost. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:57:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

lej,če te tako zanima še drugo mnenje,pa pol ne odpisuj na mojega,ker pol nisi objektivna,se ti ne zdi?a zdaj je pa kar naenkrat še njeno menje pomembno.ma dej no...


ja če skoz sam tvojga beremo tud ne mormo bit objektivni al smo ne vem, mal čudn razmišlaš.

jz tud kle gor lahk napišem ne vem  kaj  pa tko napišem kokr men paše da jz lepa izpadem drugega pa čist v drugi luči prikažem kot je res.

a je to zate objektivno ne to je subjektivno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:58:05   
Anonimen
da,resnost...hehe.težko je zdaj.sem se prav nasmejala.ne vem,bomo vidl kako bo šlo naprej.in če bo isto se bomo vsi skupaj pogovoril.

(odgovor članu nusigogo)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:58:24   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

oh joj no jaz od  svojega očeta nisem dobila razen preživnine ni kar je nič je nič in tud za moj  r.dan se ni spomno name veš kak je to? pa bi bla vesela če bi mi poslal eno čestitko pa mi je nikoli ni še zdaj mi je ni pa mi je nikoli nebo. Zadnjič me je poklical da me je nahrulo zakaj mora dalje plačevat preživnino čeprav sem polnoletna in da je z mano zaključil in da se naj šolam kakor vem ne pa z njegovim denarjem.

Tako da mlada mačeha pusti fantu naj kupi kako stvar za tamale ampak ne drage za katere nebo šlo dost dnarja če ti ga je žal, otroku ni važno kolk kaj stane razveseli se tudi čist poceni majčke copatk hlač igrače itd in je to tako veselje



Še ena pametna. Kaj je mlada mačeha kje pisala da jim ne kupi oz. da mu ne dovoli? Gre se za kupovanje stvari ki jih že ima, katere je kupil pred enim dvema tednoma. Katere bo v par mesecih prerasel...... Rajši mu naj račun odpre pa da ta denar za nepotrebne cote na njegov račun in ko bo 18 let star pa si lahko  dvigne.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 22:59:30   
Anonimen
ja sej,JAZ sem sem gor pisala,ne ona.če si pa tako željna pomagat ti pa dam njeno št. pa jo pokliči.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 23:00:18   
Anonimen
miniko od kdaj si pa ti od mlade mačehe odvetnica al odvetnik

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?