|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 10:17:59   
žanaja
Cau,sm prow malo zalostna, kaj to dogaja.2 X sem delala test tor,sreda, pa je bila crtica rahlo obarvana.Vceraj bi mogla pridetuser posted image , pa je ni bilo, danes ko sem sla na wc, pa sm obrisala malo krvi, kasneje en piko rjavga izcedka na papir.Prosim povejte mi, kaj to lahko pomeni,ker jaz sem zelo zalostna!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

LP
žanaja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 10:31:09   
ada2
verjetno vgnezditvena krvavitev. nič hudega. le brez skrbi in lepo nosečnost ti želim.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 10:33:33   
Anonimen
ojla....

tudi jaz se strinjam da je verjetno vgnezditvena krvavitev, ki se lahko začne kot navadna M...

Sicer pa bi v vsakem primeru priporočala obisk G, da te potolažijo....

sicer pa ČESTITKE za pozitiven testek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 10:44:31   
tejčit
Žanaja jst tud mislm da je vgnezditvena zato kar lepo mirno.user posted image user posted image user posted image tud od mene
pa zame drži pesti da bojo tud pr menuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 10:52:34   
Anonimen
Meni se je prejšnji cikel zgodilo enako in je potem po nekaj dneh izcedka prišla user posted image . G je rekel, da se je verjetno nekaj začelo, ampak je prišlo do napake in se je samo sčistilo. Zdaj sem spet user posted image .
Iz tvoje objave se mi zdi, da si test delala 2 dni pred user posted image - to ni najboljše, ker se potem samo sekiraš, če pride o česa takega.

Držim pesti, da je pri tebi drugače, kot pri meni. Sicer pa, da vama kmalu ponovno uspe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 11:02:16   
žanaja
ma kaj ne pride vgnezditvena pred menstruacijo.....malo me spika v maternici,zdej trenutno ni nobenga izcedka, me pa malo tudi neprijetno boli.Kaj cem it se po en test, da vidim kaj je.Me je strah.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 11:09:49   
žanaja
ves da drzim pesti, z najvecjim veseljem!!!! mene je pa strah.user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 11:21:09   
Anonimen
Ne delat še enega testa, ker hormon imaš v vsakem primeru še v krvi in ti bo pokazalo user posted image . Sem ga js tudi delala, ker tega nisem vedela. Mi je user posted image pokazalo še en teden po tem, ko so se mi začeli izcedki.
Mogoče je vse vredu, takrat ko sem js imela to, sem na forumu prebrala, da jih je veliko imelo razne izcedke in bilo vse OK. Če pa slučajno ni, pa je tako boljše, da se takoj razreši, kot da bi na NS kaj ugotovili.
Kako dolgo pa že poskušata?

(odgovor članu žanaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 11:37:13   
žanaja
hej, ma v drugo se dogaja, kar se dogaja, ma itak da se clovek malo sekira....Ne vem ce bom zdrzala brez enega testa......Kako si pa kaj ti?Si noseca, se poskusata?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 11:57:17   
Anonimen
Nama je potem takoj v naslednjem ciklu uspelo. In vidva sta tudi čisto na začetku, tako da če slučajno zdaj ne bo, se ne preveč sekirat. Čeprav vem, kako je, sem bila js čisto na tleh in žalostna. Ampak sem si rekla, boljše tako, kot da bi na nuhalni kaj ugotovili, do takrat sem lahko spet user posted image . In res je bilo tako.

Držim pesti, da pa vseeno jeuser posted image in se bo ta izcedek kmalu končal.
Srečno. 

(odgovor članu žanaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 12:43:21   
žanaja
ma sej krvi je bilo prav malo na papirju.sm naredila se en baby  mini, ki je cenejsi in je videt rahlo crtico.
Srecno tudi tebi, drzi pesti zame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 12:46:18   
duhica
Jz sem v dveh nosečnostih imela izcedke in tudi rahle krvavitve, bolečine kot ob menstruaciji, sem od začetka vsakič dirkala h G, pa je vidla včasih nič, enkrat hematom, na koncu pa sem obakrat rodila zdravega bebija. Tako da se skušaj pomirit (vem da je to težko), pa mogoče do ponedeljka počakaš, kako bo, pol pa pojdi na pregled. Lahko pa greš tudi k dežurnemu, če ne boš zdržala. Če bi bile pa hude bolečine, pa kar nič ne čakaj.
Jaz pa držim pestke, da bo vse OK!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
3.1.2009 13:28:20   
žanaja
duhica hvala za vzpodbudne besede.Ne vem vec, kaj naj si mislim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 11:05:07   
tejčit
Žanaja kako je kaj danes kako se počutiš

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 11:24:00   
žanaja
zjutraj spet kri,slabo mi je....ma crtica na testu je se vedno......

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 11:24:52   
žanaja
drzim pestke da te tetka ne obisce!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 11:26:57   
tejčit
Hvala ja upajmo dajene bo saj se tud testa ne upam jt delat.Ta tedn ga bom kar mogla če je ne
bo.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 11:31:55   
Ringarajčka
Mislim, da kaj drugega kot čakati, ne moreš. Sama sem ob izcedkih šla na urgenco, vendar tako zgodaj niso videli nič. Mogoče bi ti kak ginekolog predpisal prometrium ali dabroston, za katera pa se ravno tako ne ve, ali spremenita izid. Delanje testov pa je brez učinka, ker bo tudi v primeru splava še nekaj časa pozitiven. 

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 15:03:34   
giotti
Žanaja, tako kot je že Ringarajčka napisala, drugega kot počakati, da se bo vsaj nekaj videlo na UZ, ni. Nosečka si zagotovo, zdaj pa se samo čim bolj sprosti. Pravijo tudi, da po spolnem odnosu lahko tudi pride do rahle krvavitve...
Pa še milijon drugih razlogov je.

Če pa te bo zraven še zelo bolelo, pote pa moraš na urgenco. Ampak upam, da to ne bo potrebno.

Svetujem ti, da se naročiš na pregled že v 6. tednu

Srečno user posted image

(odgovor članu Ringarajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
4.1.2009 18:40:56   
žanaja
oj, ma jaz si pa mislim da nisem nosecka, da so pac tisti testi pokazali kar nekaj in da sem sedaj dobila menstruacijo,ceprav pocutim se ne najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
5.1.2009 11:45:34   
giotti
Kateri testi? Katere teste konkretno si naredila? A je bil med njimi Clear Blue in na njem jasen plus? Potem ni dvoma.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
5.1.2009 13:23:38   
Anonimen
Plus pokaže tudi, če je bil vmes že SS. To se je meni zgodilo prejšnji cikel, nekaj dni po user posted image se je začela krvavitev. Je bila neka napakca pri plodu. Test mi je pa še 14 dni kasneje kazal user posted image

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
5.1.2009 17:32:34   
žanaja
BC mini,4x.Dans pa CB, IN JE MINUS.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hudicek je pa tle....

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
5.1.2009 19:31:24   
Barbara_L
Potem žal v nove boje...CB je med zanesljivejšimi.
Aja, nekaj sem se še spomnila, čeprav vidim, da testa first sign nisi delala. Meni je vedno, ko sem lulala nanj, pokazal 2 črtici, če pa sem ga pomočila v lonček z urinom, pa 1 črtico.


< Sporočilo je popravil Barbara_L -- 5.1.2009 19:33:03 >

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 2 testa pozitivna,danes krvav izcedek-HELP
5.1.2009 20:01:07   
žanaja
hja, ne vem kaj bi clovek reku.A ti tud pricakujes plusek?

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?