|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voda
10.4.2005 9:54:45   
AEL

Koliko minut naj vre voda za prekuhavanje le-te?

Kdaj lahko ponudim sveže zmiksano jabolko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Voda
10.4.2005 10:07:59   
total
5-10 MIN. Jaz mu še vedno mal prekuham,ampak bom mu tudi kar dala sveže zmiksano.

Lp:rozica:

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Voda
10.4.2005 12:59:57   
ZARA
jst sem jo prekuhavala cca.5 min do 6 meseca...
Jabolko sem ji pa dala prvic pri 4.5 mes!!

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Voda
10.4.2005 19:10:19   
frutka_
Jaz sicer nisem prekuhavala vode nikoli, razen za čaj. Mislim pa, da je dovolj če vre 5 minut.

Sveže pretlačeno/naribano jabolko sem jaz mojemu malemu ponudila pri dobrih 5-ih mesecih.Je imel občutljiv trebušček in ga je kar veliko zvijalo, tako da sem jih prekuhala. Sicer pa pazi, da jabolka niso kisla. Najboljše jabolko (po mojem mnenju) je Zlati delišes!

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Voda
10.4.2005 20:45:47   
HuAnita
Jaz sem začela akr s svežimi jabolkami, je kja narobe? :zmeden2: Pa je ni nič bolj/manj zvijalo kot ponavadi...

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Voda
11.4.2005 9:47:31   
D@isy
Z jabolčkom smo začeli pri petih mesecih in 10-ih dneh. To je bila njena prva hrana. Najraje ima zlati delišes. V začetku sem kuhala 8 min,po dveh mesecih pa odstavim takoj, ko zavre.

Za vodo pa sem hotela tudi jaz vprašat:).

Lep deževen dan od D@isy

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Voda
11.4.2005 18:20:20   
mirka
A ni dost da samo zavre? Saj se že s tem uničijo vse bakterije, vsaj pomoje ne?
M:rozica:

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voda
4.11.2007 17:12:40   
polo75
Jaz nikoli nisem tako dolgo čakala, da voda vre. Jaz sem počakala toliko, da je zavrelo, potem pa sem odstavila. Sedaj je Miha star 5.5 mesecev in ni bilo problemov. Mislim pa, da če voda zavre, da se s tem že uničijo bakterije. Nisem pa sigurna, če je to res.

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voda
4.11.2007 18:43:23   
kaya2007
jaz zavrem vodo v grelcu za vodo in vre le nekaj sekund, nisem niti pomislila, da bi bilo to premalo. večinoma uporabljat itak vodo iz tetrapaka ali plastenke...jabolko sem pa tamali dala ko je bila stara 5 mesecev in pol, ga ne mara preveč..

(odgovor članu polo75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?