|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Stolček gasell iz Ikeje 7.1.2009 13:40:59
|
|
|
|
Nika v službi
|
Po moje je dečko že prevelik. Naša je stara 3 leta in že precej časa uporablja običajen stol (enak kot za odrasle), vsi ostali stoli s povišanim sediščem so previsoki. Ima predaleč do mize. Sicer pa stol izgleda o.k. Moteče je edino, ker je brez naslonov za roke, pri tej višini so praktični. Niso pa nujni, jasno.
_____________________________
..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi..... F. Lainšček
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
Spanje celo nočxtinchyKdaj je vaš malček prvič spontano prespal celo noč?
(Vprašanje je namenjeno le tistim staršem, ki niso ˝forsirali˝ otroka k temu z raznoraznimi metodami)že kmalu po rojstvu (
37%)

do 6. meseca (
21%)

od 6. do 9. meseca (
10%)

od 9. do 12. meseca (
9%)

od 12. do 18. meseca (
8%)

po 18. mesecu (
16%)
Število vseh glasov: 240Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!