|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dajte me na seznam
10.4.2005 18:01:21   
Zmajevka
Delamo od decembra 2003, pa se nic.
Prosim, ce me daste na naš seznam.
Držimo pesti :miska::miska: za vse nas, posebej se za fosilke!!!

Zmajevka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dajte me na seznam
10.4.2005 18:17:02   
vampirka
No, potem si pa jaz tudi zaslužim mesto na seznamu:ups:...november 2003 :zmeden:

Na laparoskopiji vse bp! Na histero pa so mi ta mesec odstranili pregrado - bomo videli, ce je bil to razlog (se en mesec moramo pazit pri :sloncek::sloncek::sloncek: ), potem pa upam, da bo končno :modri::roza: in :duda:!

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dajte me na seznam
10.4.2005 20:33:16   
Anitka
Sta že na seznamčku. Pa čimprej na :modri::duda::roza:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Obutev za po hiši
muška

kakšno obutev nosite poleti za po hiši/stanovanju

copate (51%)

crocse (10%)

japonke oz. natikače (11%)

bosa noga (25%)

nogavice (4%)


Število vseh glasov: 518

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!