|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abrazija - izvidi
9.1.2009 18:43:45   
mausikaa
Danes sem bila na pregledu po abraziji, ki sem jo imela v 10t v začetku decembra. No moja G začne brati izvide, pa gleda mene in gleda izvid in jo vprašam, kaj to pravzaprav pomeni in ne morem verjeti kaj je rekla: veste gospa, po teh izvidih sodeč vi sploh niste bila noseča user posted image in da ji ni jasno kako lahko to napišejo, če pa je ona en dan prej še videla mojo pikico ki ji ni več utripal srček, na pregledu 14 dni prej je pa itak bilo še vse v najlepšem redu, srček je delal tako kot je treba. Še dobro da sem bila pri njej na pregledu, ker bi si ženska sigurno mislila, da sem malo zmešana...in tko sem tudi danes šla vsa šokirana iz ordinacije...ne vem kaj naj si mislim?! Kako je to sploh možno? Kdo je dobil moje izvide? In čigave izvide sem dobila jaz? No moja G bo na lastno roko poskusila izbrskati kaj več na KC Ljubljana - upam, da ji bo uspelo.
Vidiva se spet čez 14 dni - tudi to me malo bega. Zakaj ponovni pregled, če bi ji odpustnico, ki sem jo dobila v KC (in jo danes nisem imela s seboj) lahko poslala po pošti?!
Ne vem, res ne vem kaj naj si mislim??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abrazija - izvidi
9.1.2009 19:13:03   
Anonimen
to je pa res mal čudno,saj tud jaz sam imela lani dacembra abrazijo 13 t, ampak izvidov za to nisem nikoli videla-zakaj je do taga prišlo.na tvoj primer res nevem kaj naj recem,razen to da poskušaj znova če si pikico želiš...mi mamo rok ćez 14 dni....pa srecno
,










(odgovor članu mausikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abrazija - izvidi
9.1.2009 19:39:08   
zvesta
Jaz sme pa dobila izvide, ki potrjujeo samo, da sem bila noseča. Ne povejo pa ničesar drugega. Tudi čudno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: abrazija - izvidi
9.1.2009 19:40:37   
detelja
po abrazji so prišli moji izvidi k gin...tam sem prosila, če jih lahko vidim pa sem jih dobila tudi na vpogled...pisalo je samo, da sem bila noseča in koliko in da vzrok ni znan...in to so mi tudi rekli v bolnišnici, da vzroka nikoli ne ugotovijo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: abrazija - izvidi
9.1.2009 20:29:55   
tassika
Maussika jaz sem imel apodobne izvide in sem pač na lastno pest potem raziskala, da ker je bil plod že nekaj časa mrtev, so izginile neke celice in pač tisto tkivo, ki so ga dalli na preiskave ni nakazovalo na nosečnost, kljub temu da imam še od dveh ur pred abrazijo slikico, da je bil plodek res premajhen za svojo starost. Mi je rekla g. da ko odmre začne kar skupaj leztuser posted image . Tako, da na te izvide se ne zanašat. Meni je rekla, če sem bila kaj prehlajena, pa sem rekla da mi je eno noč bilo res grozno slabo kar z lepega in je rekla, da je možno da je pikica umrla zaradi tega virusa, čeprav ga jaz nisem čutila. Kaj je bilo pa v resnici pa nikoli ne bom izvedela.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: abrazija - izvidi
10.1.2009 18:57:41   
lina07
res čudno...saj to se dogaja in potem ko nam je že tako zelo težko zaradi vsega, moramo prenašati tudi napake...na mojem izvidu piše : gospa je naročena za sprejem za abrazijo ob ugotovljenem Missed abortusu jutri zjutraj ob 8h, tešča...to je to kar sem izvedela od zdravnikov...po abraziji pa sem dobila obvestilo zdravniku na katerem piše: kontrola čez 3-4 tedne, če se pojavijo težave kontrola takoj...

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?