|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
11.4.2005 14:24:59   
sugar


kljub upanju, da je uspelo. Je razultat :hudicek: in to točn k ura.

Kaj je zdej to?
Dejte mi mal prosim pomagati, kaj so naslednji koraki, oziroma kako se še lotiti. Kaj je s tem pregledom, ki ga opravi moški, kako kje zakaj...?

Please for hlep.


Hvala cukrčki ste.

:kuza:
sugar
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalostna
11.4.2005 14:43:27   
PiaM
Sožalje za :hudicek:
Kako dalje, ne vem, ti bodo druge znale več povedati, midva :sloncek: za drugo :duda: šele 3.mesec.
Čimveč :sloncek: in :angel: in :pujs: za :modri::roza: ti želim.
:rozica:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalostna
11.4.2005 14:50:28   
girly
če po enem letu ne zanosiš, potem greš k ginekologu.ta te potem pregleda, naredi lahko vaginalni pregled, ultrazvko, da vidi, če je tam videt vse ok.potem je pa odvisno od ginekologa, kako nadaljuje.moškega lahko pošlje na spermiogram (mislim,da v kakšen center kjer se ukvarjajo z zdravljenjem neplodnosti npr. lj, postojna).žensko lahko pošljejo na pregled jajcevodov in maternice (tako slikanje), da vidijo če so kake pregrade v jajcevodih ali maternici (se da operirat če so-običajno).potem je možno tudi,da ti pregleda hormone, pogleda če imaš ovulacijo, te zdravi s hormoni, itd.v glavnem, odvisno od ginekologa, kaj on meni, da je pri vama konkretno lahko narobe.

več ti bojo pa ostale punce povedale.

pa srečno in čimprej :modri:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalostna
11.4.2005 15:02:34   
sugar
:muca:

haj PiaM, najlepša hvala.

Upam da bo druga čimpreje. Kaj imata v prvo (modro ali roza)?

pa čimveč :sloncek::sloncek::sloncek: da bo čimpreje :darilo: v obliki :modri:


papa
:kuza:
sugar

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalostna
11.4.2005 15:07:12   
sugar
:muca:

haj

mene je g že takoj pregledala, imam malo pregrado, ki naj ne bi oviriala (imela sem tudi drugo mnenje).
G. se mi je zelo posvetila imam pa spet 1001 vprašanje zanjo.

a za spermiogram je treba tolk časa čakat. Eno leto?

Upam da je samo na tem da premalo :sloncek::sloncek:, čeprav to ne bi smel biti problem, ker je......skoz ne glede na O, mogoče je le mal bol sfrizirano (no sej veste kaj mislim).

:kuza:
sugar

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žalostna
11.4.2005 16:26:25   
PiaM
V prvo imava :roza:, staro že 7 let.
Hvala, tebi pa :miska: kar za oba modri: in :roza:.
;)
:rozica:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   žalostna
11.4.2005 19:24:39   
emaa
sugar za spermiogram ni treba nič čakat. Če ga želita imet narejenega, gresta lahko kmalu, oz. takoj. Tvoj naj gre po napotnico za spermiogram k svojemu osebnemu zdravniku, napiše naj mu jo vsaj za dva meseca, ker želijo spermiogram ponavadi čez 6 tednov ponoviti, da je rezultat sigurno pravi. Za termin lahko pokličeš pa že prej, samo napotnico naj ima zraven, ko bosta šla. Midva sva šla k dr. Rešu v Dravlje, termin je pa dobil za čez 10 dni od takrat, ko sva klicala.

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žalostna
11.4.2005 21:21:06   
Nyah*
Ema pa s tvojim je vse ok ane?

Mojega skrbi, da je mogoce on kaj "kriv" da ne rata :(, ceprav vsi vemo, da kriv ni nihce od nas :zmeden:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   žalostna
12.4.2005 7:41:49   
emaa
z mojim je vse v redu, pri nama je problem pri meni, nimam O, pa domnevajo tudi, da imam zarastline na jajcevodih zaradi razlitega slepiča v otroštvu. Grem na laparo kmalu, pol pa klomifen in ena mala:duda:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




vstajanje ponoči
tinchek1980

Ali vam mož/partner pomaga in namesto vas vstane ponoči, ko dojenček joka?

da, vedno (17%)

da, pogosto (30%)

zelo redko (31%)

nikoli (22%)


Število vseh glasov: 185

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!