|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 20:13:13   
Anonimen
Še sm to pripopam..., da boste VSEEE vedle..

zvesta
Pa sej nism odprla nove teme, da bi skenslala vse ostale.. NEEEEEEEEEEEE..., ne to mislit. SKupaj smo od začetka in prosim bodi tu... Men ste tok pomagale, men je blo tokrat hudo pa smo si pisale in si pomagale. Jst priznam, da te besede pašejo. Nočem nobene zgubit. Če kšno zgubimo zarad +... pol pa nej kr čimprej gre.user posted image  Naj pa pride nas pogledat. Kdo pa pravi, da zarad tvojih in tassinih pregledov jst ne bom še kasnej zanosila. Sej ne vem..., zato smo skupi in pika pikasta. Prv?

Vse ostale enaaaaakoooo.... Nikamor it...
Tuki bomo mele sam seznamček manjši glede na velikost tistega v katerem so res vsi podatki.user posted image
Iz mesca v mesec nas bo na tem seznamčku vedno več.. ko bo prve M konec in druge in... vse pridete sm...
Mislim na tiste, ki so narobe razumele to na novo odprto temo.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 21:06:56   
strumf
čav, čav. vidim, da vam ti mrzli dnevi ugajajo za čvekanje. jaz mam tako gužvo v službi, da šele zvečer komaj prispem do računalnika. drugače je pri nas še vedno dokaj mrzlo, pa še nekaj snega imamo za vzorec. ravno tako smo sredi prenavljanje kuhinje pri tastu, tako da je res bolj malo časa za čvek user posted image user posted image . bo pa prenova hitro minila, pa bo več časa.  bodite fajn pa se še kaj pišemouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 21:49:19   
sašaš
Sem vas samo na hitro preletela. Sem crknjena danes. Sem celo popoldne pospravljala kot nora, da mi je uspelo naredit vse, kar sem si zamislila. Pridna, a ne!? user posted image

Vidim, da ste odprle novo temo. Jaz bom ta mesec še tukaj, po naslednji M pa pridem verjetno še tja strašit. user posted image

Maška, samo da ti ni treba spet na tisto grdo mizo! user posted image  Jaz sem bila že 3x in vsakič sem rekla, da je nočem več videt! user posted image  Prvič sem bila zaradi pregrade.

Moje miniaturne slike so še kar gor, user posted image  bom zdaj še enkrat nalimala.


user posted image

user posted image

Noč!





_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 22:03:54   
MAŠKA
Jaz še ostajam tudi na tej temi, ker v bistvo pričakujem prvo user posted image  po 2.SS. Ampak malo bom šla pozdravit tudi na novo, ker se mi zdi, da so kar iste punce tam, pa plusek bi rada naslednji mesec vidla...

Nekaj vas je že opazilo, da sem odprla novo temo, kjer pišejo punce, kako se je nadaljevala zgodba tistih, ki so imele več SS... kar nekaj optimističnih odgovorov je gor, vendar vidim, da telo zahteva svoj čas.

Zvesta meni je danes moja G rekla, da pri mlajših priporočajo 6 mesecev od SS pavze. Ampak glede na moja leta, mi je po abrazii predlagala tri, zdaj ko ni bilo A, enega. No, sem se držala in čakala  3 cikluse, to je skoraj 4 mesece in SS se je ponovil. Po drugi strani pa vidim, da to sploh ni pravilo, ker jih je že dosti donosilo, tudi tistih, ki so počakale le eno M.

Sašaš luštno punčko imaš! Slikce moje so pa v albumuuser posted image .




(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 22:32:45   
Nogavica
sašaš, kako luškano pupo imaš. Vidim, da je malo starejša od naše Žive.
MAŠKA, tudi tvoja je pravi srček. Koliko pa je stara?

Če katero zanimajo naše fotke, jih lahko pogleda na linku (album) v podpisu.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 22:47:02   
*manca*
sašaš, imaš pa res prav lepo punčko, ki ti verjetni daje veliko optimizma v ne tako svetlih dneh user posted image

jaz bom pa priključila kar obema temam, preden greva z mojim v akcijo, moram dočakat še 2 M. tako da bo treba še malo potrpet. pa saj bo...

nič grem spat. danes sem pa crknena, sem cel dan morala neki okol letat. bom vsaj kuj zaspala.
lahko noč


_____________________________

Srce, ki ljubi, spremlja tudi tistega, ki zaide
in ljubi tudi, če ve, da bo ranjeno.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: V pričakovanju druge M ..
7.1.2009 22:58:19   
Mariposy
Hey punce kako smo kej danesuser posted image iz dneva v dan moramo misliti karseda pozitivno kajne?Saj bomo le tako lahko prebijemo iz enega v drugegauser posted image čeprav nas spremljajo tudi slabi trenutki vendar moramo to dati na stran saj moramo na koncu misliti na sebe in naše bodočeuser posted image
Sem zasledila ko je MAŠKA omenila da mlajše ponavadi počakajo pol leta preden spet začnejo delati na user posted image
Jaz bom gotovo s tem ciljem malo dalj časa počakala ker imam občutek da nisem ravno pripravljena na user posted image pa ne zato da nebi mogla z user posted image skrbeti zanj/zanjo ali kakorkoli ampak ker imam v zasebnem življenju preveliko psihičnega napora in se nemorem nikakor spraviti iz stresnih situacijuser posted image
To pa zagotovo vpliva na user posted image predvsem na user posted image zato pa sem bila (in sem še) tako besna ker je zaradi tega morala nastradati moja uboga pikicauser posted image pred kratkim.
Vendar se počasi postavljam na noge.Vem da bo šlo in sem sigurna da bo vsaki od nas uspelo čeprav nekatere porabijo za to več vloženega truda in se morajo obremenjevati z različnimi posegi še zravenuser posted image
Lahko sem vam le v oporo ker vem da tudi ve stojite mene ob straniuser posted image
Lep pozdravček

P.s. srčkane otročke mate na slikah res cukrčkiuser posted image


< Sporočilo je popravil Mariposy -- 7.1.2009 22:59:04 >


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: V pričakovanju druge M ..
8.1.2009 8:03:58   
MAŠKA
Moja je stara 3,5 let. Grozno si želi sestrico, kar naprej me sprašuje "Mami pa kdaj bo tebi v trebuščku zrasel dojenček?" Pa ji sploh še nisem povedala, da je bil že na poti, ker vem, da bi jo grozno prizadelo, ko bi ji povedala, da je pikica umrla.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: V pričakovanju druge M ..
8.1.2009 9:08:24   
tassika
Verjamem, da je težko, ko otroci želijo bratca ali sestrico, sama ne vem kaj bi odgovorila, pomoje bi bleknila kakšno tako, da saj jo bo kmalu dobila. Ne vem.
Meni pa se ponovnauser posted image  spet odaljuje, ker zdaj so mi pa našli še eno stvar za odstranit, pa saj ne bi bil tak problem, če ne bi bilo treba na vsako stvar čakat po mesec ali dva.

Tako bo kot sem napovedala, na porodniški bom 2010/2011 ko so vsi prazniki čez vikend in bo treba veliko delatuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: V pričakovanju druge M ..
8.1.2009 15:31:07   
pilotina
tassi, ko si to pred časom napisala, si mi dala mislit...pa sem prečekirala vse do leta 2012...res je cela štala s temi prazniki...maš prau takrat bo najbolje, da smo na porodniški user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: V pričakovanju druge M ..
8.1.2009 20:40:04   
Anonimen
sašaš
Res je čebela.., taka lušna... user posted image
Je priletela 20. julija..., jst sm pa 20. junija.. :-)
Čist tko mi je v učke padl. Nočka

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: V pričakovanju druge M ..
9.1.2009 21:49:02   
sašaš
Pa kje ste zdaj? user posted image  Ste se vse preselile na novo temo?

Rižkoo, ti si priletela 20. junija, naša 2. čebela pa bi morala priletet 25. junija. Se mi je zdel tako fajn datum, ravno na praznik in začetek počitnic.

Zdaj pa že odštevam dneve do M, pričakujem jo naslednji konec tedna! user posted image user posted image user posted image  Ampak prej bo treba še malo potrenirat user posted image , da ne pozabim, kako to gre! user posted image

Danes sem spet crknjena (itak!), sva se z Elo celo popoldne potepali. Danes sem jo imela s seboj v službi (v vrtcu delam). Pred dobro uro sva prišli iz Supernove (Rudnik), sva bili na kavici pa tortici s prijateljicami in njunimi frocki. Pa še malo sva zapravljali, res čisto malo. Kakšnih cot se mi ne da it kupovat na razprodaje, sem preveč lena. Sovražim to probavanje v kabinah! Vedno skoraj zgorim! user posted image  

Spet me boli grlo in imam kilo smrklja v glavi, ampak gre na bolje. Verjetno vam še nisem pojamrala, da me zadnjih nekaj mesecev full (ampak res full!) matrajo prehladi, grlo, angine. user posted image  Tudi v tej nosečnosti sem prebolela 2 angini, vnetje mehurja, prehlad non-stop!user posted image  Bila sem tudi na antibiotikih. Mogoče je vse to povezano s tem kar se je zgodilo, ampak ne moremo vedet. Veselo gledat naprej... pa bo! user posted image  Zdaj sem se odločila za obisk pri bioenergetiku, mogoče sem trčena, ampak ne vem več, kako naj si pomagam. Saj se bom drugače fentala z vsemi zdravili, zdravnikov imam pa trenutno tudi poln kufer! Mogoče mi bo pa to pomagalo, probam lahko, a ne!? user posted image

Bluzim, bluzim... Ampak mi paše, sem sama doma in visim pred to gajbo! user posted image

Čau-bau! user posted image



_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: V pričakovanju druge M ..
10.1.2009 11:48:40   
Anonimen
Ej sašaš..
Tudi tu smo... user posted image  Jst mal preberem eno, pa mal na drugo pa tko...
Dons sm si misnla it kej kupit, pa sm se odločila, da ne. Grem raj mal športat. Dragi lih avto čisti... pa greva za 2h ali 3h na Golte mal boardat. Sam, da se gondola ne ustavi in obvisim v zraku kot prejšnji teden bogi ljudje. No..., če se ne javim do pozno ponoči..., visim na Goltehuser posted image .
Skratka, šoping ne... Nism za gužve in prerivanja in čakanje. Veš... , če boš kdaj kšno vidla, ki se slači sred štacune, bom to najbrž jst.
Drugač pa ma tvoja mala čudovito ime. Včeš so mi kratka imena, zelo. Mam pa tud prjatlco, ki pa tako slatko malo punčko Elo. Lušno ime, res.
Jst sm skoz govorila, da, če bodo vse punčke in jih bo.. štiri bodo: Lia, Tia, Pia, Mia user posted image . Ta prva bo pa definitivno LIA. Sm nora na to ime čeprav jih je že ogromno... sam pa kaj.. Sam ena Lia bo mela tak priimek.. user posted image
Skratka... na uni temi je par slikic, sm jih še prpopala... , če ti je dolgčas.. si poglej... ALBUM in pa še link do 3D_izris pohištva. Mal jih reklamo delam, ker si definitivno zaslužijo.
Drugače pa.., je moje M blo včeraj konec.. Sva že lumpala. Pa pijem veš ta čaj od Krvomočnice. Sm včeraj klicala eno zeliščarko mi je tko zanimivo razložila v zvezi s tem čajem...in...ga bom kr pila. user posted image  

Cmoka

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: V pričakovanju druge M ..
10.1.2009 12:25:10   
malaMravljica
Rizkoo, joj povej malo na kratko kaj ti je razlozila s tem cajem, sedaj je pa se mene zamikalo, da bi ga pila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: V pričakovanju druge M ..
10.1.2009 12:51:39   
Anonimen
malaMravljica
Razložim, ko se vrnem nazaj. Obljubim. Moj dragi neki mečka, pa še nisva odjadrala.

Drugače pa punceee..., rabim mnenje.. tu si poglejte..... za najine 2. leti 
BALON

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: V pričakovanju druge M ..
10.1.2009 22:29:20   
enkratna
Drage borke... tako mi je žal, da ne pridem vsak dan počvekati, ampak enostavno ne znese (ta teden sem imela 2 izpita na faksu, 11.2. imam naslednja dva...).

Z mano je tako, da sem se spet zjokala, ko sem dobila histološki izvid. Sicer G ni vedel, kaj točno je povzročilo, da mi je odtekla voda - ker sem imela vnetje in krvni hematom. Njegov sum je celo, da bolj kriv hematom, ki je bil pozicioniran tako, da je pritiskal na posteljico (= slabši dovod kisika, hrane...). To me tako boli - da sem izgubila fantička našega zaradi tega, ne ker bi bilo z njim kaj narobe. S tem bi lažje živela... Najbolj me boli to, da ne vem, zakaj se je to zgodilo. Prej, ko sem imela 2x SS v 7. tednu, je bilo čisto drugače... Zdaj, v 16T pa...

Za seboj imam tudi revmatološki pregled - in diagnoza: sum na anitfosfolipidni sindrom. Sicer mi ni čisto jasno, kaj je s tem - samo to so mi povedali, da je to avtoimuna bolezen (lastne celice se borijo proti svojim??) in da je problem v strjevanju krvi. Kar pa sem uspela na intranetu najti na to temo, je pa vse več ali manj na temo tromboze (čeprav se omenjajo zaporedni splavi).
Testiranje na ta sindrom se menda izvajajo pri 3 SS ali 2 SS, če je eden nad 12T nosečnosti (pa je plod morfološko OK).

Tole sem našla na intranetu o antifosfolipidnem sindromu:
Antifosfolipidni sindrom je razmeroma mlada bolezen, stara je nekaj manj kot 20 let. Pri bolnikih nastajajo avtoprotitelesa, ki povzročajo motnje pri strjevanju krvi, kri se preveč strjuje. Posledice so lahko zelo različne: možganska kap, venske tromboze, ponavljajoči se abortusi ...


Trenutno se pa zdravim tudi zaradi kroničnega gin. vnetja. Tampon, namočen v probiotični jogurt meni žal ni pomagal, ker se mi to vnetje vleže če od konca septembra lani  user posted image . Tako sem dobila ene ubijalske antibiotike, po katerih sem imela ful hude krče, driska, nespečnost (Azibiot tablete). Na srečo sem jih morala jemati samo 3 dni zapored. Zdaj pa še 7 dni krema, potem pa upam, da se bo to nehalo.

Tako sem zdaj spet "v zraku". Čakam dodatno zdravniško mnenje (vzeli so mi v bolnici Petra Držaja 9 epruvetk za analizo). Če se izkaže, da res imam ta sindrom, je po besedah mojega ginekologa sicer upanje, da donosim s pomočjo zdravil. Kar pa še vedno ne pojasni, zakaj ne morem zanositi po naravni poti.
Čakam genetski pregled (27.1. + 5 tednov bo potrebno čakati na izvide).
Pa Pušenjaku bom pisala, če on iz histološkega izvida razbere, kaj bi lahko bil vzrok splava v 16. tednu...

Žalostna sem, ker moram vse tja do marca/aprila čakati, da zberem skupaj vse izvide in mnenja (torej opravim vse preiskave), ker šele potem mogoče dobim zeleno luč za še en IVF postopek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: V pričakovanju druge M ..
10.1.2009 22:30:06   
enkratna
Pa še podatki za seznamček: 2.1.09 = tretja user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: V pričakovanju druge M ..
11.1.2009 9:56:13   
tassika
Enkratna tudi tebi bo uspelo, boš videla. Zdaj lepo počaka na genetski pregled, pa bodo mogoče že tam kaj pametnega povedali, vsaj upam.
Vem pa kako se počutiš, jaz se skoraj podobno, ves čas zdrava, nikoli nekih težav, zdaj pa samo skačem od zdravnika do zdravnika, s tem, da so vedno čakalne dobe (kljub malo vezam), in potem zgleda tako, najprej pregled, nato sprejem v bolnico, bodo vzeli malo tkiva na kontrolo, ker ne vejo kaj je, potem ponovni pregled čez 2 meseca, vmes izvem da imam neko spolno bolezen, katere virus je lahko miroval dolga leta, zdaj pa se je pojavil, ker pri nosečnosti malo pade imunski sistem. Vmes se moram naročit za UZ, da pregledajo kaj je s polipom, odstranit mi ga pa ne morejo, dokler ne odstranijo tistega prvega. Počasi se mi že kar meša od podatkov.
Potem pa mi g. vsa veselo razlaga, veste, to ni nič hudega je benigno, ja mogoče res ni, samo meni se sliši tako grozno, prej sem imela fanta stalnega 4 leta zmojim sva skupaj 3 leta in jaz staknem spolono bolezen od boga kjeuser posted image .
No pa ne bom več morila. Enkratna sporoči kako bo na pregledu, mi pa držimo pesti, da se ti kmalu vse zrita in da boš kmaluuser posted image . Po možnosti po naravni poti, saj veš ponavadi rata takrat ko najmanj pričakuješ.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: V pričakovanju druge M ..
11.1.2009 9:58:45   
tassika
user posted image

Ime:            Starost:     Kraj:        Otročki:    Nosečnost: 
Rižko                26           Celje                0          1
Tassika           25           Domžale           0          1
enkratna         35           okolica KK        0          3
MAŠKA             33           ok. Celja          1          2
Drobtinica29    29           Maribor           0          1
Lara33            34                                   1          3
strumf              26           ok. Brežic         0          1
Nea_teja         33           Cerknica           3          4
polna_luna      32                                    0          1
pilotina             29           ok. Portoroža   0          1
pentagram        ?                      ?             ?          ?
Fargesia           26           ok. Ljubljane    0          1
sabri                32           ok. Ljubljane    1          2
Nogavica          31           Maribor            1          2
Maj2009           24        ok. Ljubljane       0          1
misli_pozitivno  33           Ljubljana         1          3
Maxy                 30          Ljubljana          0          1
Barbara_L
Argojuhica                      Primorska         2           6
Manca               23        ok. Kranja          0           1
Nena22             24                                  0           3
Mariposy           20        ok. Kranja          0           1
Mausikaa          40                                   2           4
Natasa28          29        ok. Maribora       0          2
malaMravljica     30                                  0          1
Sašaš                 28        Vrhnika             1           2
Zvesta               29         Lenart               1          2

Ime:                Datum SS:      Teden SS:     
Rižko                14.08.08                  8                    
Tassika            04.10.08                10                   
enkratna          07.10.08                16                   
MAŠKA              16.8./31.12.08      8/6                    
Drobtinica29    12.09.08                10                   
Lara33             07.10.08                10                   
strumf              15.08.08                20                   
Nea_teja          01.10.08                12                    
polna_luna       08.10.08                10                   
pilotina             31.07.08                10                   
pentagram       15.09.08                10                   
Fargesia           11.07.08                  9                   
sabri                31.10.08                  7                   
Nogavica          25.9.08                  12                            
Maj2009           26.10.08                13                        
Misli_pozitivno  24.10.08                  8                     
Maxy                28.09.08                                        
Barbara_L        17.10.08
Argojuhica        07.11.08                  12                    
Manca               07.11.08                  14           
Nena22            06.11.08                   13
Mariposy         04.12.08                   13
Mausikaa        06.12.08                    10
Natasa28         02.12.08 (23.07.08) 12 (9)       
malaMravljica    02.09.08                   7
Sašaš                21.11.08                  10
Zvesta              15.12.08                   12

Ime:               1.M po A:  2. M po A: 3. M po A:   4. M po A:  5. M po A:
Rižko                02.10.08  25.10.08   18.11.08     13.12.08       05.01.09 
Tassika            30.10.08     24.11.08   22.12.08        user posted image      
enkratna          12.11.08      07.12.08  02.01.09        user posted image       
MAŠKA              23.09.08      23.10.08             20.11.08 
MAŠKA                  user posted image                                             
Drobtinica29     11.10.08   07.11.08   03.12.08   29.12.08       user posted image   user posted image         
Lara33             10.11.08   11.12.08          user posted image
strumf              15.09.08    27.10.08   24.11.08   26.12.08     user posted image     user posted image                
Nea_teja          01.11.08   29.11.08          user posted image     
polna_luna       04.11.08          user posted image
pilotina             12.09.08   15.10.08    18.11.08   29.12.08         
pentagram        31.10.08          user posted image
Fargesia           11.07.08    14.10.08   16.11.08   17.12.08    user posted image    user posted image            
sabri                 05.12.08          user posted image
Nogavica          23.10.08     15.11.08    16.12.08       user posted image            
Maj2009           27.11.08     26.12.08           user posted image
Misli_pozitivno     user posted image
Maxy                23.10.08     xx.11.08    14.12.08        user posted image                                  
Barbara_L       14.11.08          user posted image
Argojuhica       05.12.08      01.01.09   
Manca             11.12.08          user posted image
Nena22           13.12.08           user posted image
Mariposy          05.01.09
Mausikaa              user posted image
Natasa28          24.12.2008       user posted image
malaMravljica     05.10.08           user posted image        
Sašaš                20.12.08           user posted image
Zvesta                   user posted image

26 se nas bori,
da zagledamo črtice user posted image user posted image user posted image .
Naj ta čas nam hitro mine
bolečina naj izgine.

Za novo leto si želimo,
da drugo leto  user posted image  dobimo.

Do takrat pa bomo malo počvekale,
se zabavale in smejale.

Ko pa user posted image bomo postale,
bomo navijale in pesti držale,
da bodo naši user posted image  veseli in zdravi
v naših trebuščkih skakaliuser posted image .


Čakajoče na preiskave:
                               pregled                             datum
Maxy
Tassika           kontrola                                  12.01.09
HCS (polip)                                    2009
Enkratna        genetski pregled                      27.01.09






_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: V pričakovanju druge M ..
11.1.2009 11:59:50   
nena22
pozdravljene punce!!!

sporočam datum druge M 8.1.2009. pri pregledu pri G vse OK, s tem da začnem z jemanjem tifola že kar sedaj, da se celice pripravijo do maja 2009 ko bova zopet poskusila z user posted image

no še danes uživam jutri pa že služba po dopustuuser posted image , priznam da sem jo kar malo pogrešala(pa nisem ravno deloholik)

papa, grejte se ....

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: V pričakovanju druge M ..
11.1.2009 12:01:42   
zvesta
ja, za Tifol je pa meni G na pregledu tudi rekel, da zdaj pri naslednjem poskusu pa bova jedla Tifol 3 mesce prej po 2 tableti, prve tri mesce še tudi po 2 tableti in potem eno tableto do konca...

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: V pričakovanju druge M ..
11.1.2009 21:03:21   
Nea_teja_
Pozdravljene punce po dolgem času sem vas kr malo zanemarila  ampak ne hote.Nekako sem vas dala malo na stran da nebi preveč razmišljala o vsemu sem se bolj posvetila nakupu počitniške prikolice in vsemu kar paše zraven no še vedno sem v tem.No prikolico smo kupili,plac rezervirali sedaj pa samo konec aprila postavljamo.Treba bo samo še kake malenkosti nakupit in to je to.
Res pa je da že kr nekaj časa veselouser posted image inuser posted image  ter upamo proti koncu meseca da se user posted image  nebo prikazala.Kako ste pa kaj ve ostale ,kaj se dogaja kaj pri vas novega  ?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: V pričakovanju druge M ..
12.1.2009 7:11:24   
zvesta
Tako... danes bi moral priti moj user posted image . Pa nič ne kaže, da se res prikaže. user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: V pričakovanju druge M ..
12.1.2009 9:13:52   
Anonimen
Zdaj pa še nekaj za vse nas..

V soboto sem peljala taščico v gledališče. Pa sva šle še na eno tortico in je debata nanesla na neko njeno znanko, ki je nosečka in ma rok sredina marca.
najin dialog:
Jst: "oo, jst bi mela pa konec marca rok" user posted image
Tašča: "Ne bodi užaljena ampak vidim kako te je to prizadelo in si močno želiš ampak.. sploh ne morem začutit s teboj."
Jst: "Vidim, zato se tudi ne pogovarjam o tem. Tudi moja mama ne čuti z menoj zato tega ne pričakujem od nikogar in sm v tem sama.. Res pa je, da me boli in me je prizadelo močno.
Tašča: "Meni se to ne zdi nič takega. Obstajajo še hujše stvari v življenju"
Jst (začudeno): "Mami, kakor za koga. Zame je to pač najhujša stvar in se mi zdi veliko več kot "nič takega".
Tašča: Sej te razumem samo nikakor ne morem začutit tvoje bolečine. Se mi zdi kot, da sem z izgube moje male deklice zgubila vsa čustva... do takih primerov. Ko si zaželiš in ti uspe, ko nosiš 9 mesecev in rodiš svojega otroka oziroma "nekaj" kar nisi želel, ko s tem živiš 2 leti, se obsojaš in sprašuješ "zakaj meni?"...  ne vem, poskusi v svojih mislih podoživeti moje življenje... in mi iskreno povej .. , če si jezna name, ker tako razmišljam ... ker se mi pač SS zdi kot... ne vredna bolečina!?
Jst: Ostala sem brez besed!
 
Punce, šokirana sm bla nad njenimi besedami... Kljub vsemu mi nima noben za sodit mojo bolečino na podlagi svojih izkušnjah ampak... , če se globoko zamislimo..., ... smo doživele samo eno hudo čustveno manipulacijo... , kanček tudi fizično ampak... to res ni najhujše kar se nam lahko pripeti...
 
Rodila pa je punčko z Dawnovim sindromom, ki je po dveh letih zelo bubana umrla.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: V pričakovanju druge M ..
12.1.2009 10:09:41   
tassika
Rižko, jaz sem nekaj podobnega napisala na neki drugi temi, moji kolegici se je zdelo grozno hudo, ker ni mogla zanosti, potem sem zanosila jaz in imel SS in sem vedno govorila, dokler samo poskušaš si razočaran, ko pa si že enkrat noseč in vidiš tisto malo pikici ti je grozno hudo. Če pa otročka še čutiš in recimo da je mrtvorojen ali pa da kamlu po porodu umre si pa enostavno ne prestavljam kako boli.
Ima pa vsaka faza svoje bolečine z drugega zornega kota. Jaz se o tem sploh ne pogovarjam, pa je recimo tudi moja mami enkrat imela SS pa sploh ne govoriva o tem, mi je lažje, zdaj se samo še sprašujem kaj naj naredim z materinsko, ker za spomin je ne rabim.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?