|  HuAnita   
   | Sožalje vsem, ki so izgubili svoje otroke, svojce ta črni vikend za slovenska smučišča.       
 Ne bom komentirala o čeladah, ratraku... človek iz 1. roke marsikaj izve. Ne predstavljam si groze staršev, niti za fanta, niti za deklico.
 
 
 
 
 Bi pa izpostavila eno stvar - a se vam zdijo slovenska smučišča sploh primerna za smuko? Vsaj za Zreško Pohorje, da ne bom zdaj z besedo zapisala enega najbolj znanih smučišč, se meni pri varnosti zdi kar vprašljivo - to pa zaradi množičnosti smučarjev. Včeraj sem 2,5-letnika prvič spravila na smuči, ma, to nimaš kje smučat, povsod ena sama gneča!!!!! Ne vem, ampak to enostavno ni več užitek, če imam oči na 8 koncih, če kdo zašiba od zadaj, pa s strani, pa iz borderskega parka, smučišče pa spodaj tako zoženo zaradi drugih aktivnosti na snegu, da se ustaviš - v smučarju s Hrvaške - se zaletiš vanj, ker se ne moreš varno ustaviti.
 Ne vem. Saj vem, da je treba služiti, dokler je narava še naklonjena s snegom, ampak za vsako ceno, ne vem, če pač kapaciteta ne zadošča več?!
 |