|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:02:41   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Čaki zaj malo a nismo na 12 delu. Jaz sem že tam nekaj komentirala, kak te zaj to user posted image


Tu moramo priti do 200.strani, nato se selimo. Jana je pa že prej vse pripravila.








Aja user posted image , sem pač nevedna. Anitka sem te hotla včeraj vprašat, pa sem pozabla. Ko si mu dala špagete s tuno, si mu zmiksala, pretlačla ali kako. Jaz bi moji rada dala kako nezmiksano hrano pa ne upam, čeprav ima spodaj dva zobka (no skorjo kruha, keks, mehko sadje že dobi) vendar me je strah da ji ne bi zaletelo. Kaj mu daješ oz kaj jim dajete v kosih in še miksate vso hrano ki jim jo daste? Melje pa moja že konkretno ko ji kaj daš večjega, vendar sem pač ekstra previdna user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:02:48   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaja se Maja igra in govori mama mama mama.



jz sem pa donc našo prviš slišala da je rekla mama mama user posted image
 
prej je blo skoz sam ata ata ata ata user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:02:56   
hijenca
Moj mali pa noče it spat. Do včeraj zvečer ni bilo problema, sedaj pa se dere, obrača v kinderpetu, nori,... samo spat ne. Sedaj sedi tu v stolčku in jema juhico, potem pa upam, da bo šel spat, ker danes še ni imel nobene runde spanja.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:04:22   
Estrella*
NEJKO
VSE NAJBOLJŠE
ZA TVOJIH  9 MESECEV!!!!!!
 
user posted image
 
 
Kako mi je to lahko ušlo zju3user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:05:24   
tana7
Brino sem končno dala malo spati - upam, da bo vsaj pol ure!!!

stajica - mi imamo sicer trenutno potovalno posteljico, pa igrače noter - se manj vidi ven kot iz stajice,ampak dvomim, da je to problem - si pa ne upam kupovati stajice, ker se mi zdi, da ne bo nič bolje v njej... mogoče se sicer s časom navadi, ko se bozačela spet lepo igrat, recimo sede, ker sedaj ji je cilj samo dvigovat se in okol lazit, pa ji je to omejitev

hojica
- težko nabavim nekaj, kar ne priporočajo - čeprav vidim in slišim, da jih/vas veliko ima...

egipt - sem opazila, da imate neke debate o driskah in podobnem - verjetno se res ne moreš obnašati, kot da si v Sloveniji, ampak se vse da, po moje - je pa res, kakor je rekla sesil, veliko tudi odvisno od posameznika
meni v Tuniziji ni bilo nič, eni soimeli pa ful probleme
da pa ne omenjam Indije - za tam so me vsi ful svarili, toliko da nisem gobavosti že samo zaradi pripovedovanja staknila - zato sva s seboj vzela šnops in sva ga žlampala po vsakem obroku za razkužilo, pa imela sem razkužilne mokre brisačke skos s sabo - tako sva delala pol meseca, drugo polovico dopusta se pa nama več ni dalo. Proti koncu sva že vse sveže jedla, tudi olupljeno sadje iz takih stojnic, ki si jih tukaj niti zamisliti ne morete - cel dan tisto vlači s sabo in se preživlja s tem,da proda 10 olupljenih njihovih sadežev - včasih sploh vedela nisem, kaj jem - in ni nama bilo NIČ
ampak to samo tako za štorijo
z dojenčki je seveda drugače - treba je pazit, zgodi se pa itak lahko tudi kaj kje v Evropi - moj sodelavec je bil 2 leti nazaj s tamalo s kolesom po Franciji in je tam v kampu staknila neko bakterijo, tko da...

tilči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da Tilen kmalu ozdravi - joj, me je strah, da nas kdaj kaj takega ne doleti

pa user posted image še za vse ostale bolančke

jaz pa iščem kakšno privat varstvo v LJ - jasli zgleda pred septembrom ne bomo dobili
sem klicala prej dva vrtca, ki bi ju najraje, pa ni placauser posted image user posted image user posted image user posted image kam naj damo Brino??
eno uro jo bom potem samo vozila, ker bomo  (če sploh) dobili varstvo nekje na x koncu LJuser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:06:22   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

NEJKO
VSE NAJBOLJŠE
ZA TVOJIH  9 MESECEV!!!!!!
 
user posted image
 
 
Kako mi je to lahko ušlo zju3user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image že pravi mali frajer tale Nejc!! user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:08:21   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


Zdaja se Maja igra in govori mama mama mama.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:08:21   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Čaki zaj malo a nismo na 12 delu. Jaz sem že tam nekaj komentirala, kak te zaj to user posted image


Tu moramo priti do 200.strani, nato se selimo. Jana je pa že prej vse pripravila.





Aja user posted image , sem pač nevedna. Anitka sem te hotla včeraj vprašat, pa sem pozabla. Ko si mu dala špagete s tuno, si mu zmiksala, pretlačla ali kako. Jaz bi moji rada dala kako nezmiksano hrano pa ne upam, čeprav ima spodaj dva zobka (no skorjo kruha, keks, mehko sadje že dobi) vendar me je strah da ji ne bi zaletelo. Kaj mu daješ oz kaj jim dajete v kosih in še miksate vso hrano ki jim jo daste? Melje pa moja že konkretno ko ji kaj daš večjega, vendar sem pač ekstra previdna user posted image




joj, mi smo na zmiksanem
kdaj sicer poje kakšno kockico kuhane zelenjave, ali cvetek cvetače - ampak po dveh, max treh koščkih je konec
pa kruhek tudi kakšne male, res male koščke, ampak tudi zelo malo
me prav zanima, kako bomo prešli enkratna bolj "odraslo" hrano



(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:10:08   
nia5
Ja pa hvala vsem za čestitke, meseci kar letijo, pol bodo pa leta user posted image

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:10:57   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Čaki zaj malo a nismo na 12 delu. Jaz sem že tam nekaj komentirala, kak te zaj to user posted image


Tu moramo priti do 200.strani, nato se selimo. Jana je pa že prej vse pripravila.








Aja user posted image , sem pač nevedna. Anitka sem te hotla včeraj vprašat, pa sem pozabla. Ko si mu dala špagete s tuno, si mu zmiksala, pretlačla ali kako. Jaz bi moji rada dala kako nezmiksano hrano pa ne upam, čeprav ima spodaj dva zobka (no skorjo kruha, keks, mehko sadje že dobi) vendar me je strah da ji ne bi zaletelo. Kaj mu daješ oz kaj jim dajete v kosih in še miksate vso hrano ki jim jo daste? Melje pa moja že konkretno ko ji kaj daš večjega, vendar sem pač ekstra previdna user posted image



Nia jaz sem mu testenine in omako skupaj zmiksala (so bili peresniki zato).
Sicer ima pa moj samo še en zobek pa papava kruh in še kaj na veliko. Sem pa seveda tudi jaz kar previdna in sem v njegovi bližini.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:11:43   
kasso


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

NEJKO
VSE NAJBOLJŠE
ZA TVOJIH  9 MESECEV!!!!!!
 
user posted image
 
 
Kako mi je to lahko ušlo zju3user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:12:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaja se Maja igra in govori mama mama mama.



jz sem pa donc našo prviš slišala da je rekla mama mama user posted image
 
prej je blo skoz sam ata ata ata ata user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas je pa le še eh eh in ag.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:12:45   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

NEJKO
VSE NAJBOLJŠE
ZA TVOJIH  9 MESECEV!!!!!!
 
user posted image
 
 
Kako mi je to lahko ušlo zju3user posted image user posted image user posted image user posted image



Še od naju z Galomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:13:33   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moj mali pa noče it spat. Do včeraj zvečer ni bilo problema, sedaj pa se dere, obrača v kinderpetu, nori,... samo spat ne. Sedaj sedi tu v stolčku in jema juhico, potem pa upam, da bo šel spat, ker danes še ni imel nobene runde spanja.


Ojejuser posted image user posted image user posted image user posted image . Naš je pa tudi podnevi na hipe kar priden postal s spanjem. Sedaj je spal uro in 20 minutkuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:15:39   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaja se Maja igra in govori mama mama mama.



jz sem pa donc našo prviš slišala da je rekla mama mama user posted image
 
prej je blo skoz sam ata ata ata ata user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Manca, pa je le mami dočakala tisto "najboljj" pomembno besedo user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:15:41   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

NEJKO
VSE NAJBOLJŠE
ZA TVOJIH  9 MESECEV!!!!!!
 
user posted image
 
 
Kako mi je to lahko ušlo zju3user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:16:09   
barbaw
tana jaz sem bila vedno proti hojici, ampak moj križ ni več dopustil tega. Zdaj jo dam 3 ali 4x na dan po 10 min noter, mogoče je celo malo več. Dovolj, da si jaz malo "spočijem". Mi je pa vseeno moje zdravje toliko vredno, ona pa itak na svojih nogah notri stoji in zelo melo sedi. V bistvu stoji ob opori pa nikamor ne mroe past.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:17:08   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

Brino sem končno dala malo spati - upam, da bo vsaj pol ure!!!

Držim pestke, da bo še dalj časa pančalauser posted image user posted image user posted image user posted image

stajica - mi imamo sicer trenutno potovalno posteljico, pa igrače noter - se manj vidi ven kot iz stajice,ampak dvomim, da je to problem - si pa ne upam kupovati stajice, ker se mi zdi, da ne bo nič bolje v njej... mogoče se sicer s časom navadi, ko se bozačela spet lepo igrat, recimo sede, ker sedaj ji je cilj samo dvigovat se in okol lazit, pa ji je to omejitev

Mi imamo pa sposojeno leseno stajico, ki zaenkrat služi le za igrače. Se še ne plazi in ga imam kar na tleh.


hojica - težko nabavim nekaj, kar ne priporočajo - čeprav vidim in slišim, da jih/vas veliko ima...

Mi je tudi nimamo.

egipt - sem opazila, da imate neke debate o driskah in podobnem - verjetno se res ne moreš obnašati, kot da si v Sloveniji, ampak se vse da, po moje - je pa res, kakor je rekla sesil, veliko tudi odvisno od posameznika
meni v Tuniziji ni bilo nič, eni soimeli pa ful probleme
da pa ne omenjam Indije - za tam so me vsi ful svarili, toliko da nisem gobavosti že samo zaradi pripovedovanja staknila - zato sva s seboj vzela šnops in sva ga žlampala po vsakem obroku za razkužilo, pa imela sem razkužilne mokre brisačke skos s sabo - tako sva delala pol meseca, drugo polovico dopusta se pa nama več ni dalo. Proti koncu sva že vse sveže jedla, tudi olupljeno sadje iz takih stojnic, ki si jih tukaj niti zamisliti ne morete - cel dan tisto vlači s sabo in se preživlja s tem,da proda 10 olupljenih njihovih sadežev - včasih sploh vedela nisem, kaj jem - in ni nama bilo NIČ
ampak to samo tako za štorijo
z dojenčki je seveda drugače - treba je pazit, zgodi se pa itak lahko tudi kaj kje v Evropi - moj sodelavec je bil 2 leti nazaj s tamalo s kolesom po Franciji in je tam v kampu staknila neko bakterijo, tko da...

tilči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da Tilen kmalu ozdravi - joj, me je strah, da nas kdaj kaj takega ne doleti

pa user posted image še za vse ostale bolančke

jaz pa iščem kakšno privat varstvo v LJ - jasli zgleda pred septembrom ne bomo dobili
sem klicala prej dva vrtca, ki bi ju najraje, pa ni placauser posted image user posted image user posted image user posted image kam naj damo Brino??
eno uro jo bom potem samo vozila, ker bomo  (če sploh) dobili varstvo nekje na x koncu LJuser posted image

Upam, da boš našla dobro varstvo za Brino.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:17:17   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

NEJKO
VSE NAJBOLJŠE
ZA TVOJIH  9 MESECEV!!!!!!
 
user posted image
 
 
Kako mi je to lahko ušlo zju3user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image









Tudi od naju z Nio user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:17:42   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sedaj grem probat naslednji obrok spravit Alji v rito. Vćeraj ni kakala, no saj verjetno ima bore malouser posted image



Veliko sreče in upam, da bo čim več pojedla!!!!


no, sem kar boljše volje. Alji sem namazala dlesni s calgelom in je pojedla cel 190g frutek sz jogurtomuser posted image user posted image

user posted image user posted image
vsaj 2x več kot Brina
danes sem slučajno odprla knjižico Prehrana dojenčka in videla tabelo, kjer pri starosti 7-12 mesecev piše "št. obrokov: 4"!!!!!!!

a je to realno???
je  to pri nas problem, da se naša miss doji še pred spanjem, pa okoli 2.00, pa spet okoli 5.30???
pa potem mlečna kašica ob 8.00 in ob 17.00
pa sadna ob 11.00
potem pa med 11.00 in 17.00 noče zelenjave....
čeprav ne vedno glih ful poje pri dojenju, ker mi ful niha količina zaradi tega čudnega tajminga dojenja


ve

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:19:05   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moj mali pa noče it spat. Do včeraj zvečer ni bilo problema, sedaj pa se dere, obrača v kinderpetu, nori,... samo spat ne. Sedaj sedi tu v stolčku in jema juhico, potem pa upam, da bo šel spat, ker danes še ni imel nobene runde spanja.


Ojejuser posted image user posted image user posted image user posted image . Naš je pa tudi podnevi na hipe kar priden postal s spanjem. Sedaj je spal uro in 20 minutkuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:21:39   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sem pa z Naty govorila in je Žanko čudežno ozdraveluser posted image Danes je spet v normalnem pogonuuser posted image Še čeraj je bil baje čisto povožen revčekuser posted image No, samo, da se stanje popravlja


user posted image user posted image user posted image  Žan!!!
Po mojej se je pa včeraj samo ustrašil, da bo preveč babnic in njihovih mamic prišlo na obisk in da ne bo mogel veh sfolgat user posted image
 
Ej hecam se!!!
 
Samo da je Žanko spet zdrav!!!!


bravo žan, ti si taprav ded c, da se hitro pobereš.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:21:45   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

tana jaz sem bila vedno proti hojici, ampak moj križ ni več dopustil tega. Zdaj jo dam 3 ali 4x na dan po 10 min noter, mogoče je celo malo več. Dovolj, da si jaz malo "spočijem". Mi je pa vseeno moje zdravje toliko vredno, ona pa itak na svojih nogah notri stoji in zelo melo sedi. V bistvu stoji ob opori pa nikamor ne mroe past.


no, jst zaenkrat nimam(ŠE!!!) problemov s križem
pa tudi ne vem, če želim to kupovat za 1 mesec, al koliko časa se že uporablja, pa vem, da je ne bi želela kaj veliko imeti noter...ma, kaj pa vem...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:24:17   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kasso hvala, da si me spomnila na calgeluser posted image Sem čisto pozabila nanj. Res pa je , da deluje max 15 min , potem pa finito. Ko sem ji hotla namazat je tiščala usta skupaj, kot bi morala noge pri 15 tihuser posted image Ko pa sem ji le uspela pririniti notri in mazati, je pa kar pustila.


Huda izjavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
21.1.2009 13:24:23   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sedaj grem probat naslednji obrok spravit Alji v rito. Vćeraj ni kakala, no saj verjetno ima bore malouser posted image



Veliko sreče in upam, da bo čim več pojedla!!!!


no, sem kar boljše volje. Alji sem namazala dlesni s calgelom in je pojedla cel 190g frutek sz jogurtomuser posted image user posted image

user posted image user posted image
vsaj 2x več kot Brina
danes sem slučajno odprla knjižico Prehrana dojenčka in videla tabelo, kjer pri starosti 7-12 mesecev piše "št. obrokov: 4"!!!!!!!

a je to realno???
je  to pri nas problem, da se naša miss doji še pred spanjem, pa okoli 2.00, pa spet okoli 5.30???
pa potem mlečna kašica ob 8.00 in ob 17.00
pa sadna ob 11.00
potem pa med 11.00 in 17.00 noče zelenjave....
čeprav ne vedno glih ful poje pri dojenju, ker mi ful niha količina zaradi tega čudnega tajminga dojenja


ve



Tana, 4 obroke imajo tisti user posted image , ki količinsko na enkrat pojedo dovolj. Večina otrok pa poje na enkrat premalo, (ker je toliko zanimivejših drugih stvariuser posted image )Tudi v jaslih imajo otroci zajtrk, dopoldansko malico, kosilo in popoldansko malico, torej 4 obroke do 3 leta, po 3 pa 3.
 
hojico: res je da jo marsikateri odsvetuje. Jaz bom rekla tako; ob zmerni uporabi še nobenega ne poznam, ki bi bilo kaj z njim narobe. Dokler mi nekdo ne bo 100% dokazal na konkretnem primeru, kakšne so posledice oz. da so posledice od hojce, jo bom uporabljala, ker mi zelo veliko odtehta.

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?