|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ariel-sivo perilo
23.1.2009 21:03:33   
timoteja
Pozdravljene! Ali se še kateri zdi, da je po Arielu belo perilo sivkaste barveal sem jaz čist mimo. Pa drobne luknjice na posameznih kosih oblačil, npr. moževih spodnjih majicah? Ali je katera poizkusila Luno za belo perilo, kako se vam zdi. Oz. kateri prašek imate za belo perilo. Dajte mi neki fajnga svetovat, da bo perilo ...bleščeče belo...tako, kot na reklamah, ha ha? LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ariel-sivo perilo
23.1.2009 21:05:53   
melanija
Ne imeti belega perila, pa se ne boš sekirala ali je belo ali sivkasto. user posted image Hecam se.

Zase ti ne vem povedat, ker res nimam belega perila razen rjuh (pa še teh ne vseh). Tašča pa ti lahko povem prisega na Dash - za belo pravi da je ta boljši.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ariel-sivo perilo
23.1.2009 21:44:52   
timoteja
Ja, sej meni se tudi zdi, sem ga že imela ene dvakrat , pa se mi je zdel fini.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ariel-sivo perilo
23.1.2009 21:55:20   
TomTaylor
Jz sem pa šele zdaj ugotovila, zakaj sem pred leti imela sivo perilo! Točno, zna bit da zaradi Ariela, ker sem včasih prisegala nanj. Ma zdaj pa najraši perem s Persil Tabs - Muller. Mislim, da je edini prašek, ki mi ok opere. Pa sem jih že veliko sprobala. Je pa malo dražji - 20 tabletk (20 pranj) je 8 eur.

Kadar pa se mi slučajno zazdi, da bi bilo perilo lahko "bleščeče belo" pa dam občasno v predalček za prašek z vodo razredčeno varikino. Pol imam pa občutek, da je bolj belo od belega user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 23.1.2009 21:56:45 >

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ariel-sivo perilo
23.1.2009 23:44:22   
Anonimen
Jaz še vedno prisegam na dobri stari Dash. user posted image

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ariel-sivo perilo
23.1.2009 23:55:27   
Marogica
Ariel, Dasch....karkoli.....enkrat bo belo perilo pač sivkasto. Dodaj dozi za prašek polovico vrečke pecilnega praška in tvoje perilo bo snežno belo. Ali pa jaz sem zadnjič preizkusila še s kisom, ki sem ga dodala prašku. Rezultat je bil enak. TO naredim max. 2x na leto in to je to...Vedno z "no-name" praški. In sem zadovoljna z učinkom in ceno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ariel-sivo perilo
24.1.2009 10:50:55   
Pikapolonica_
Pralne kroglice + kis + soda bikarbona -> zagarantirano belo perilo.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ariel-sivo perilo
24.1.2009 14:19:45   
kajajaka
pikapolonica, v kakšnem razmerju, količini daš sodo in kis? Bi jaz tudi probala... user posted image

Sicer pa jaz uporabljam Persil sensitiv za belo, pa če niso dojenčkove stvari vmes dodam še merico vanisha white (beli prah).

za pisano imam pa tekoči Dash

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 24.1.2009 14:20:05 >

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ariel-sivo perilo
24.1.2009 18:39:32   
timoteja
Hvala, bom vse preizkusila, rezultata pa pridte pogledat, likat vam ne bo treba, kakšna sladica pa sigurno pade...Al pa kej na žaru,mhmm?

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ariel-sivo perilo
25.1.2009 18:55:46   
naja2
Jaz pri belem perilu (tako pri višjih kot pri nižjih temperaturah) dodam še cca veliko položno žlico Belila od Amwaya, je sicer drago ampak ga porabiš zelo malo in razlika je opazna.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ariel-sivo perilo
25.1.2009 19:34:32   
katra55
Jaz vedno uporabljam ariel, pa belo perilo še ni ratalo sivo.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ariel-sivo perilo
25.1.2009 22:24:09   
botrca
Jaz za belo perilo že nekaj časa uporabljam avo in sem zadovoljna.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?