|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Januarja 09
24.1.2009 19:33:19   
S*
Ni problema Dini. Bi pa še kaj roza barvala, mi je rahlo dolgčas. Sem sama doma in se prekladam po hiši. Upam, da bo kakšen dober film na sporedu.

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: || pričakujemo Januarja 09
24.1.2009 19:34:55   
dini
Mah ti kar use pobarvaj v roza, ker bomo use user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: || pričakujemo Januarja 09
24.1.2009 19:36:59   
S*
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: || pričakujemo Januarja 09
24.1.2009 19:40:17   
dini
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: || pričakujemo Januarja 09
24.1.2009 20:43:21   
dini
Kaj še kej poveste?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 1:35:34   
dysan
Pozdravljene!

Jst svoje user posted image  nisem pričakovala 09.01, ampak je vseeno prišlauser posted image s štiri dnevno zamudo 13.01. ,tak, da novim bojem naproti.

Vsem srečkamuser posted image  od srca čestitke user posted image   user posted image   user posted image , ostalim ki še čakajo močno stiskam pestke.

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 7:47:41   
cori
Dobro jutrouser posted image

Sem že dolgo pokonci, popila kavico.....
Nisem pozabila na vas, navijam za vsako posebej...no in zadnjič si vzamem čas, res napišem konkreten sestavek, in potemuser posted image RR zablokira. Sem bila tako jezna, da se RR nisem pritaknila nekaj dni!

*csaje*, dajmo punca, jaz močno močno držim pestke, da se pridružiš oktobrkamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 8:53:25   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: cori
*csaje*, dajmo punca, jaz močno močno držim pestke, da se pridružiš oktobrkamuser posted image user posted image user posted image


jaz tudi in to močno!!!!user posted image user posted image user posted image  še ene par dni pa bom vedla.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 9:27:43   
S*




user posted image
 
JANUARJA 2009 PRIČAKUJEMO   user posted image   oz.  user posted image
 
  user posted image                       user posted image        

XX.01. - aqua77 ( 1. krog po konizaciji) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - barvar ( 8.krog )
XX.01. - natasa28 (1. krog)
XX.01. - metuLJchy
XX.01. - dysan user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - katjakokol 
XX.01. - sontschica ( 2.krog ) srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
XX.01. - punčkica
XX.01. - Barbara_L
XX.01. - Tejchy25 ( 8.krog )
XX.01. - crvicek

XX.01. - dini
01.01. - srecna_zvezda user posted image  user posted image user posted image user posted image          v nove boje
01.01.- kepica 
srečka  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image        
05.01. -  nony  user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje
05.01. - pipika123 user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
06.01. - ziva1 (14. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
08.01. - ursa30 (1. krog po HSC) user posted image  user posted image user posted image user posted image
  v nove boje
08.01. - Bojana82 (3. krog 9 ) user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje 
09.01. - baby1978 (4. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
10.01. - pikicao user posted image user posted image user posted image user posted image   v nove boje
 
10.01. - METULJ1 ( 3. krog po LAP in HSC) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.01. - Anonimen srečka user posted image user posted image  user posted image  user posted image     
11.01. - larilu srečka user posted image user posted image  user posted image  user posted image    
11.01. - lunika 

11.01. - Matejčika (5. krog, 3. krog s Klomifenom) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.01. - S* (6. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
12.01. - BBP srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
13.01. - SMELIKA ( 3.krog ) srečka  user posted image  user posted image user posted image user posted image  
14.01. - miskula
15.01. - tropical (2. krog)
 
15.01. - cori srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
15.01. - Anya22 (13. krog) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
16.01. - Tanisha (3.krog )
17.01. - pikicaa25 (13.krog)

17.01. - Grethy  user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.01. - KulGirl (2. krog s klomifenom )

20.01. - dreamz
21.01. - misk2 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - Tiki55
user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - pikapolonica 24 user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.01. - BEBIII
23.01. - tinkatonka

24.01. - Murkica
26.01. - strumf (2.krog)
26.01. - metuLJchy
27.01. - Neja_teja_
( 2. krog po SS )
27.01. - giotti (7. krog po HSC)user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.01. - *csaje* (3. krog )
28.01. - *zabica*
28.01. - miniko
29.01. - Anuša*
30.01. - U* (4. krog po LAP )
30.01. - tane
31.01. - DOaisy (3. krog)
31.01. - limonita (10. krog)



JANUARK NAS JE 55 OD TEGA  8  SREČK  user posted image  

                                Modrih       18   
                               
Roza            8

    
                              Skupaj         26

user posted image
 
NAVIJAČICE
*ella
*pikicao
*larilu
*sonček85
*spps
*bambinca
*MAŠKA
*bubulina
*eva Ana
*skrivnost
**manca*
*Anneri
*Arual
*Miklarom
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  

                        
JANUARSKA STAVNICA  

JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... .20,9% srečk nosečk  
APRIL..........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ............................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ...........................................22,5% srečk nosečk  

JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,30% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................28,1% srečk nosečk
DECEMBER................................34,6% srečk nosečk
JANUAR......................................trenutno 30,8% srečk nosečk


[/quote]



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 9:31:14   
nincika
*csaje* kako lepo skrbiš zame, da mi ne bo dolgčas med oktobrkamiuser posted image  Punce, tudi jaz močno stiskam pestke in navijam za vas, da se mi čimprej pridružite. Spremljam ta forum bolj kot kak zelo napet film.user posted image
Držite se in upam na čimveč dobrih novičkuser posted image user posted image

LP, Nina

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 9:36:00   
S*
Dobro jutro!

Dysan user posted image    user posted image    user posted image

*csaje*
in ostale ki čakate user posted image oz
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz danes pakiram na smučanje. Mi bo prav pasalo malo odklopit od vsega. Je pa res da gremo še s petimi familjami in da bo z nami en kup otrok. Se bom pa drugih nacrtala, če mi še ni naklonjeno imeti svojih.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 10:37:50   
sonček85
S:UŽIVAJ NA SMUČANJUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NAVIJAM PA ZA VSE ,KI JE ne čakate in pričakujete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 10:50:27   
Anonimen
ojla bejbe moje
no jaz sm čist fuč,zgleda da sm gripo dobila in me vse boli,ponoč sm hotela tablet vzet in sem potem še bruhala,slabo mi je non stop tko da obupno semuser posted image
jutr bom mogla še v službo poklicat in me prov zanima kakšna bo reakcija od šefice k baje sam da omeniš bolniško čist vn pade ampak mi je že tko vseeno da bolj mi že ne more bituser posted image
no zdej grem pa ležat k drgač bom tle tole tipkovnico vsak cajt pobruhalauser posted image
držim pesti za vas!!!user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 12:14:32   
Anonimen
mislim da se moram pofočkat k vam, da bodo višji procenti.
v bistvu ne morem rečti da ne pričakujem, ker me je vse skupaj presenetilo. psihično sem se pripravila na umetno oploditev in glej, M od nikoder. tako da me lahko date na seznam, za začetek kot anonimno user posted image
zadnjo M sem imela 22.12.08, ker mi je zamujala sem včeraj naredila 2 testa in oba sta pokazala 2 črtici.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 12:34:03   
Tejchy25
Hojla! Najprej čestitke vsem, ki vam je uspelo. Js pa počas postajam dogloprogašica...moj 8. krog ni bil uspešen in grem v novega, devetega...Upam, da se bojo ti krogi enkrat uspešno končal, ker sem bla od nekdaj boljša na kratkih progah...to je pa že bliz cooperja:)
Papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 13:45:13   
sonček85
larilu:najprej sta ti in tvoj bebi ,šele potem je ostalo važno(šefica ,.....)
Anonimna:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dve user posted image
Tejchy25:navijam za naslednji kroguser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 14:21:11   
dini
Larilu čim prej se pozdraviuser posted image user posted image user posted image

Anonimna čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 14:22:52   
Barbara_L
Pri nas še ni nič-ne M, ne user posted image ...ponoven test bom delala v torek zjutraj, če prej ne bouser posted image . Zamuja pa 5 dni.

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 15:24:09   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Pri nas še ni nič-ne M, ne user posted image ...ponoven test bom delala v torek zjutraj, če prej ne bouser posted image . Zamuja pa 5 dni.



Go Barbi Go user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 16:16:36   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Pri nas še ni nič-ne M, ne user posted image ...ponoven test bom delala v torek zjutraj, če prej ne bouser posted image . Zamuja pa 5 dni.
kaj pomeni ponoven user posted image -a si že enega in ti je pokazalo rahlo -močno črticouser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 16:28:35   
Nončika
no, pri nas pa mamo rezultate. pa niso kaj prida. obiskala me je moja user posted image . eh, pa ta tečka. hja, kaj naj. gremo lepo naprej. sicer mi je čudno, že 24 dan, ampak,.... kaj naj?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 16:33:34   
Rakica_80
Meni tudi zamuja, ampak se ne veselim prehitro, ker sem že dala dosti takih veselih dni skozi, pa vedno razočaranauser posted image
Pred par dnevi se mi je ful bruhalo, ampak po moje zaradi živcevuser posted image
Vložek sem si že naštimala in samo čakamuser posted image
Navijam za vse, da zagledate čaroben+++++++++++user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostalim pa povem, da se vidimo v naslednjem krogu in da skupaj zagledamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 16:35:21   
Rakica_80
Csajeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako 24 danuser posted image
A toliko prej si jo dobila ali kajuser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 16:47:26   
Nončika
BEBIII, hja to je komaj 24dan. nič mi ni jasno.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: || pričakujemo Januarja 09
25.1.2009 16:49:13   
Rakica_80
Da ni to vgnezditvena?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upajmo da je to to, počakaj še kakšen dan!!!!

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?