|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj slabost?
27.1.2009 9:59:00   
*raci*
Kdaj se pojavi slabost kot znak nosečnosti? Men je že tretji dan slabo in imam malo bolj občutljive prsi. 3 tedne nazaj še nisem bla noseča.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 10:12:39   
sontschica
meni so se rahle slabosti pojavle v 6. tednu, v 7 tednu so se pa začele pojavljati čez cel dan in tudi močnejše so bile. sedaj sem že konec 8. tedna, pa se še vedno intenzivno pojavljajo.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 10:37:40   
eva Ana
raci, če pogledam nazaj, mi je nekaj dni po vgnezditvi že bilo slabo, oz. zelo čudno sem se počutila, prsa so me takoj začela bolet, prav tako je bilo takoj prisotno špikanje v jajčnikih. Takrat sem se smejala, da to ne more biti res, (tako hitro, sem bila namreč prepričana, da bo M)a je test pokazal +!

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 11:30:07   
sarar
tudi jaz sem brala, da nekatere čutijo znake, med drugim tudi slabost že koj po zanositvi. jaz pa na srečo celi nosečnosti ničuser posted image

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 11:45:45   
anci banci
meni tudi ni bilo nič slabo od začetka...
sedaj sem pa v 16 tednu

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 11:47:02   
*raci*
A za hitri test je še pehitro?

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 11:48:45   
sarar
test nsj bi se delalo 1. dan po zaostali menstruacijiuser posted image . kdaj bi jo morala dobit?

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 11:51:06   
*raci*
Hja sej to je to, ker nimam rednih, zato jemljem tudi hormonske tablete za ureditev M. Tako, da na tako računanje jaz ne morem računat.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 18:08:02   
CLAUDY11
Men je blo slabo  šele po 3 mesecu     in tud znakov pri 2 nosečnosti nisem imela celo ko mi je naredila G ultrazvok se ni videlo da sem noseča!!! potem sem po 14 dneh naredila test inje blouser posted image sem šla k G in kr naenkrat sem bla v 6 tednu!!sem pa mela kolegico ki je od 1 meseca bruhala pa do čisto konca nosečnosti!!!

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 19:42:58   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Hja sej to je to, ker nimam rednih, zato jemljem tudi hormonske tablete za ureditev M. Tako, da na tako računanje jaz ne morem računat.


to je pa tko kot jazuser posted image

če si pišeš M-je, potem počakaš na najdaljši cikel. ( čakanje ubija..vem )...ampak tukaj je lahko spet štos, kot je napisala Claudy11 z njeno situacijo ( ginekolog ne vidi-user posted image .kaj naj rečem - obupno za bodočo mamo) ali pa je premalo hcg hormona za test...user posted image ...pri nekaterih tudi še pri 7 tednu in dalje....

kot piše, da bi se moral srček vidt na ultrazvoku pri 6 tednih, pa sem zadnjič brala eno punco, da se ji ni pokazal niti še pri 8 tednih...pa se je šele pri 9 tednih...

tko, da ni pravil...možno je vse...tudi to, da bo prišla M....in da se človek vse namišlja...da psiha dela...ali pa, da so vsi znaki ali neznaki resnični....

edino kar muči je to, ko nimaš dokaza, da si oz. nisi user posted image ...kot, da lovimo lastni rep


(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj slabost?
27.1.2009 19:47:56   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CLAUDY11

Men je blo slabo  šele po 3 mesecu     in tud znakov pri 2 nosečnosti nisem imela celo ko mi je naredila G ultrazvok se ni videlo da sem noseča!!! potem sem po 14 dneh naredila test inje blouser posted image sem šla k G in kr naenkrat sem bla v 6 tednu!!sem pa mela kolegico ki je od 1 meseca bruhala pa do čisto konca nosečnosti!!!


Claudy11 si imela redne cikle M ali neredne ?






(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 7:19:46   
*raci*
Danes bo konec vseh dvomov. Sem šla k svoji zdravnici iskat napotnico za pregled urina. Tako, da takoj ko me prime grem v laboratorij. Držte pesti.user posted image  

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 9:01:47   
Avonija
Držimo!!! Poročaj"!!!!

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 9:32:46   
*raci*
user posted image user posted image user posted image  sem že nazaj: U-HCK pozitiven TO JE TO, NE!!!!! Nosečke evo mene!!!user posted image

(odgovor članu Avonija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 9:47:42   
Avonija
Čestitke!!!!

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 14:58:44   
sarar
raci iskrene čestitke pa želim ti da bo vse okuser posted image

(odgovor članu Avonija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 15:02:45   
Bojana82
Raci super, čestitkeuser posted image ......veselo in zdravouser posted image , ti želim.....

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 20:04:33   
ursap
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ćestitke in da bovse ok z user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:35:06   
CLAUDY11
OJ Mojca 345 ne nisem imela takrat redne M ampak se je dogajal da tud po 3 mesece nisem mela O tako da sem si z dabrostonom urejela M!!!! ko sem imela ta 3 mesec redne M sem pa takoj zanosla!!!! 
sedal imam pa že več kot 1 leto redne M pa ne morem zanosituser posted image in sedaj sem na klomifenu!! tak da upam da nam bo ratal!!!user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:36:16   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

user posted image user posted image user posted image  sem že nazaj: U-HCK pozitiven TO JE TO, NE!!!!! Nosečke evo mene!!!user posted image


Blagor....BRAVO, BRAVO !!!

Želim ti zdravo nosečnost....A si delala še pred izostankom M ali kako ? napiši mi na z.s. ker imava midve obe take "fajn" neredne cikle...

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:36:26   
CLAUDY11
 A ja RACI  čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:39:39   
CUKRČEK
Meni ni bilo nikoli slabo....ne 1. in ne 2. z dvojčki(takrat je baje slabost še močnejša).

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:41:41   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CLAUDY11

OJ Mojca 345 ne nisem imela takrat redne M ampak se je dogajal da tud po 3 mesece nisem mela O tako da sem si z dabrostonom urejela M!!!! ko sem imela ta 3 mesec redne M sem pa takoj zanosla!!!! 
sedal imam pa že več kot 1 leto redne M pa ne morem zanosituser posted image in sedaj sem na klomifenu!! tak da upam da nam bo ratal!!!user posted image



Kako si vedla, da nisi imela O ? Namreč jaz si ne morem izračunat O, niti ne čutim, da je.....Dabroston ti je dala ginekologinja ?

Mogoče se mi bo zdej uravnala M. No za začetek bi bil to že fajn dosežek....pol pa naprej....nikoli nisem imela rednih...pa vedno dolge...zdaj, ko sem imela 3 ič v life na 28, 29 dni...mi pa iskreno povedano sploh ni fajn,, saj sem vsak 4 teden čist fuč in brez volje do življenja, ker imam tak močne...boljš mi je na dalj časa...user posted image


(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:43:47   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Meni ni bilo nikoli slabo....ne 1. in ne 2. z dvojčki(takrat je baje slabost še močnejša).


user posted image user posted image user posted image

No ja 3 je so že velik zalogaj...treba je tudi na sebe mislit in tut kej za sebe narest...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 21:59:28   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Meni ni bilo nikoli slabo....ne 1. in ne 2. z dvojčki(takrat je baje slabost še močnejša).


user posted image user posted image user posted image

No ja 3 je so že velik zalogaj...treba je tudi na sebe mislit in tut kej za sebe narest...


A če maš pa 3 otroke ali več, pa ne moreš nič zase narest???user posted image   Otroci ti dajo več, kot ti lahko da ne vem kakšna služba, denar, razvajanje...

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?