|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimska vreča Quinny
30.1.2009 10:30:15   
mata

Pozdravljene,
mogoče katera ve ali paše ena in ista zimska vreča na vse Quinnyjeve vozičke? Pa če katera ravno prodaja črno, naj se mi javi user posted image
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimska vreča Quinny
30.1.2009 11:30:28   
Timica
Mata oprosti, bom kar tvojo temo izkoristla. Jaz bi tudi rabila Quinny vrečo rjavo al pa bež, če slučajno katera prodaja. Mata, meni je bilo rečeno, da pašejo te vreče na vse Quinniye. Upam, da imam pravo informacijo.

lp



(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimska vreča Quinny
30.1.2009 13:55:58   
KT
Zimska vreča Quinny paše na vse vozičke - tako smo jo mi najprej uporabljali na 3XL sedaj pa nam služi na zappu.

(odgovor članu Timica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimska vreča Quinny
31.1.2009 17:28:03   
loncica
Ok, butasto vprašanje: kako namontirat Quinny zimsko vrečo na Zapp? Kolikor sem jaz videla, se na Zappu ne dajo paščki odpet, tako da ne vem kako bi jo namontirala gor tako ko npr. pri Buzzu?user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimska vreča Quinny
4.2.2009 14:08:46   
sandrine
Timica poglej na MONu, jo ena prodaja bez quinny za 33 EUR

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimska vreča Quinny
4.2.2009 17:06:44   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Ok, butasto vprašanje: kako namontirat Quinny zimsko vrečo na Zapp? Kolikor sem jaz videla, se na Zappu ne dajo paščki odpet, tako da ne vem kako bi jo namontirala gor tako ko npr. pri Buzzu?user posted image


Sorry, nisem videla vprašanje - seveda se da zimsko vrečo namontirat tudi na Zappa saj imajo trakovi klipsne.  

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bosi koraki za zdrav razvoj?
Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
So crocsi primerna poletna obutev za otroka?
Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...




"Prepih."
пеперутка16

Ali verjamete v 'prepih' in ali sebe in svojega otroka zaščitite pred njim? Zanima me, koliko smo v Sloveniji obremenjeni z osnutki, medtem ko na primer v nekaterih delih sveta sploh ne vedo, kaj prepih je?

Da, pazim. (100%)

Ne, ne pazim. (0%)

Kaj je to prepih?:) (0%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!