|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 143 144 [145]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:25:57   
lillchy123
ena cvetka iz mojega življenja, ki je, dokler nisem postala mami, nisem povsem dojela. Zdaj pa samo molim in upam, da tega ne bom nioli doživela....user posted image
stara sem bila deset let, bili smo s starši v avtokampu, že zjutraj smo dobili obisk, eno družino, ki so meli fanta, malo mlajšega od mene, ki me je vedno neki zezu. Ob dvanajstih smo se mulci igrali na našem čolnu, da smo metali vesla v jate ribic. seveda se je enkrat veslo zlomilo. i ker sem vedela, da me bo oči kregal, in me bo pol tist mulc zezu še naslednjih sto let, sem sklenila, da se potuhnem, da bodo ti prijatelji odšli in potem povem, kaj se je zgodilo. Skrila sem se torej v gozdiček za našo prikolico in čakala...vsake toliko sem se pretihotapila v bližino prikolice in preverila, če je zrak čist...začelo se je temniti, obisk pa še vedo ni odšel....ob enajstih zvečer me je že pošteno zeblo, saj sem bila oblečena samo v kopalke in postalo me je strah, saj je v gozdu bila tema. odplazila sem se med prikolice...nič.. obiski še vedno tu... potem pa vidim ene ljudi, ki pridejo do najbližje prikolice in prosio, če si lahko sposodijo baterije... Zanimivo in gledam, kajse dogaja? In grejo v tisti gozd, kjer sem bila jaz... In meni še kar nič jasno? Potem pa vidim mojega starega ata (ki je bil z nami na morju), ki gre prav tako z baterijo v tisti gozd in začne klicati moje ime????!!!! In takrat mi postane jasno, da vsi tisti ljudje iščejo mene... In tudi, da naš obisk očitno ne misli odit, ampak je prišel vsaj za par dni.. In vem, da sem naredila še večjo traparijo, ker nisem takoj povedala za veslo, a se odločim, da mam dost in da grem domov in bo kar pač bo. Tisti moment ko sem stopila iza prikolice, sem stopila direktno pred mojega očija in NIKOLI ne bom pozabila izraza na njegovem obrazu... Mislim, da sploh ni verjel, da sem res jaz.... Da sem živa in zdrava in da stojim pred njim.... Prijel me je in letel z mano v prikolico. Ko me je vidla mami, je začela jokat....
Naslednji dan sem zvedela, da me je iskalo pol avtokampa in da so me prijavili na policijo kot pogrešano osebo...Mami je hodila po avtokampu z  mojo sliko in spraševala, če me je kdo videl (pa je takrat že zelo težko hodila zaradi težav s hrbtenico)user posted image user posted image

No, to se podi po malih glavicah...

Upam, da moj sinko ne bo nikoli razmišljal tako oz. da jaz nikoli ne bom občutila, kako sta se počutila moja starša. Čeprav moja mami pravi vse vrača, vse se plača...

Zdej grem pa spit še en kozarček z mojo mami. A sem vam že povedala, kako krasna je? user posted image  

_____________________________

moje sanje so se uresničile 6.2.2008

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:28:12   
jencili
ups, nisem hotla glih vsega boldat - se opravičujemuser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:52:49   
Februarka08
Hvala vsem za pohvaleuser posted image

Lilchyuser posted image user posted image ojoj, huda zgodbauser posted image

Zdaj grem pa spat, lepo nočko vsemuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 21:53:42   
jencili
Februarka, kok sta pa dala za torto, če ni skrivnost?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Februarski sončki - 10. del
28.2.2009 23:19:56   
Suzi*
Larisa in Neža.....vse naj naj naj najboljše!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mi smo pa od včeraj zvečer sami 3je. Oči je šel v Bruselj. pride v torek zjutraj. Smo se pa danes lepo imeli, smo bli cel dan pri mojih, pohajkovali po sončku, se pustili razvajat, jutri gremo pa k njegovim in bo verjetno dost podobno. user posted image
 
Pina, uhhhh, male piške, česa se ne spomnejo....user posted image user posted image user posted image  meni bi se tud odpelalo. user posted image
lilči,....si mi dala mislit s svojo zgodbo.
 
februarka, lepa tortica in larisa je prava frajerka.user posted image
 
 

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 6:42:22   
buči
http://www.ringaraja.net/forum/m_3872570/mpage_1/key_/tm.htm#3872570

Jutro, imate odprto temo na otrocih, ker nas danes zaklepajo. Torej - selite se!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 7:05:43   
pina-1
Jutro.
Mi smo že auf. Mene moje punce lepo pripravljajo na delovnikeuser posted image . ZDej pa že kavo pijem in Živ žav rula.

ŠE malo pa grem zamesit krofe. Praznujemo danes od moje mami rojstni dan, pa si je zaželela krofeuser posted image

Skratka, spala sem zelo slabo. In sem še vedno va pretresena. Mia je hvala bogu dojela kaj je nardila in jo je sram zaradi tega. Pa še zelo jo skrbi ker je mamico strah. Vsaj nekaj in vem, da ji kaj takega ne bo padlo na pamet. Sicer "sprehod" do trgovine, ni zrasla na njenem zeljniku. Ona je samo bila "šofer"user posted image . No kakokrokli vse se je končalo zeelllllllllllooo dobro. Zdej moram samo še jaz tole absorbirat in vtaknit v en zakoten predalček v glavi.. KEr iz glave mi tone bo šlo nikoliuser posted image

februarka, sem že včeri hotela komentirat tvoje slikice, pa ni blo cajta-super slikice in tortica je tudi lepa... Pa bi se jo dalo tudi doma nardit, tako da se je drugo leto kamot lotišuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 7:20:29   
pina-1
Buči mamo že odprto temo

http://www.ringaraja.net/forum/m_3661458/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 8:16:23   
mala_pikica
Jutro!

jaz že tudi pakiram in se pripravljam na dokončmo selitevuser posted image

Pina na srečo se je vse dobro končalo, kako ti je bilo tiste pol ure pa raje sploh ne razmišljam.

NEŽA in LARISA vse najlepše za 1. svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image

Tako zdaj pa odhajam s te teme o dojenčkih za vednouser posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 8:45:21   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Februarka, kok sta pa dala za torto, če ni skrivnost?


upam da sedišuser posted image user posted image 70 € ker je blo za 40 kosovuser posted image sicer je vsem zelo všeč, ker je res od dobrega slaščičarja, ampak nikoli večuser posted image to je tu mač denarja, za njen roj. dan sem zmetala vso plačouser posted image

Aja, dobro jutro!
vidim, da se selimouser posted image z veseljem, tudi moja pupa je danes stara 1 letouser posted image

Se beremo tam!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 8:59:10   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Februarka, kok sta pa dala za torto, če ni skrivnost?


upam da sedišuser posted image user posted image 70 € ker je blo za 40 kosovuser posted image sicer je vsem zelo všeč, ker je res od dobrega slaščičarja, ampak nikoli večuser posted image to je tu mač denarja, za njen roj. dan sem zmetala vso plačouser posted image

Aja, dobro jutro!
vidim, da se selimouser posted image z veseljem, tudi moja pupa je danes stara 1 letouser posted image

Se beremo tam!



februarka, take cene so povsod v slastičarnah. tudi pri nas.
zato se splača malo potrudit in doma za ta denar spečeš altro ke tort.

no ma mi smo jo za Miin rojstni dan tudi kupili...user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 9:28:38   
blaža
jutro!user posted image

Evo mene.

NEŽA VSE NAJBOLJŠE TUDI TEBI ZA 1. ROJSTNI DAN!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 9:34:28   
blaža
dan!

Spali kar ok, včeraj smo se nažurali. So pol začeli prihajat okoli sedme še starši i so bli tle do pol devete in je blo prov fajn. je blo pa 8 otrok. matija je bil vesel in to je glavno. danes, pa pridejo še moji starši, p atašča in tast.

Drugače je vreme nekam oblačno in nič kaj lepo, no ma kaj čmo.

jutri pa Blaža v vrtec in na zavod, da se pomenim.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 11:42:06   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

LARISA  VSE NAJBOLJŠE ZA 1.ROJSTNI DAN.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 16:06:47   
bamby
februarka, super praznovanje, lepa torta, krasne slikce user posted image ! Čestitek so pa na naslednjem forumu.

pina, še marsikaj bomo pri teh škratih doživeli. Ti pa čisto vejamem, da te je skoraj kap. Na srečo se je dobro končalo! Šola za vse, tudi nas!

lilči, si pa tudi imela nore misli. Jah saj si ne morem niti predstavljati, kaj so dali skozi tvoji starši. Si verjetno niti sama ne prestavljaš. No, samo da si se jim prikazala.....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 20:12:15   
mlavla
najprej hvala vsem za čestitke!!!

evo pa je tud za nami praznovanje prvega leta naše punči...bilo je luštno..sam sem tko zmatrana...dobro da je to le enkrat na leto..:))

vam bom pa prileplila kakšno slikico....


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.3.2009 20:17:16   
mlavla
Neža s tortico..ob njej je pa njena najljubša igračka punčka Metka...na tortici pa njen ponaredek...

user posted image

user posted image

tole so pa domači kruhki..
user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.3.2009 7:23:45   
Februarka08

user posted image

JANUARSKI FEBRUARČKI:


16. Vrtnica, Janez user posted image
16. Srečka nosečka, Lana user posted image
30. Bamby, Anaja user posted image
31. mala_pikica,Luka user posted image




FEBRUARSKI FEBRUARČKI:

01. Bugi, Luka in Miha user posted image
02. Blacky*, Val user posted image
03. Itata, Jakob user posted image
03. Blaža, Blaž user posted image
04. Ella79, Zoja user posted image
04. kati kati, Maj user posted image
04. Misar, Lana user posted image
05. Mbee, Ema user posted image
06. Lillchy123, Luka user posted image
07. Anandrej, Sebastian user posted image
07. Marusah, Lovro user posted image
07. Mesečnica, Luna user posted image
07. Maja 80, Tija user posted image
07. Lara76, Naja user posted image
07. Listek, David user posted image
08. Brina 2006, Tomaž  user posted image
09. Buči, Tilen
user posted image
09. nizy, Azra user posted image
10. Bajsa, Zala user posted image
12. Janey, Jaka user posted image
12. MetiLu, Janez user posted image
13. Neni13, Mark user posted image
14. pina-1, Ana
user posted image
14. katka37, Tin user posted image
14. Polonca 78, Vid user posted image
15. Guerina, Julija user posted image
15. torcica, Gašper user posted image

18. Mary lou, Tai user posted image


19. Suzi*, Žana user posted image
20. larisa, Nejc user posted image
24. jencili, Taj user posted image
24. dolenjka, Stipe, Tara user posted image
26. amaya, Etienne user posted image
27. nuka, Nina user posted image
29. Februarka08, Larisa user posted image
29. Mlavla, Neža user posted image



MARČEVSKA FEBRUARČICA:

6. Elma, Elma

user posted image    



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 143 144 [145]
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 143 144 [145]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?