|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Večna dilema
6.2.2009 10:36:41   
rija
kam se spakirati na morjeuser posted image user posted image user posted image

Zopet so navalili s katalogi in zopet buljimo in buljimo in nam ni jasno, kam pičit poletiuser posted image

Kakšni so kaj vaši srednjeročni plani?

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Večna dilema
6.2.2009 10:39:52   
Anonimen
Maj - Pariz
Julij - Medulin
Avgust al pa september odvisno od dopusta - grčija(kam še ne vemuser posted image )

Pejte v portorožuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Večna dilema
6.2.2009 10:41:16   
Pikapolonica_
Sva že dve. V planu imamo Hrvaško poleti, Toskano jeseni. Ampak sem tako lena, da še katalogov nisem odprla.user posted image Sicer bo pa na koncu tako, da bom zopet rezervirala en apartma prek interneta, ker se mi ne da ubadat s tem, da pes nikjer ni dobrodošel.user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Večna dilema
6.2.2009 10:41:45   
rija
U je, ja, Portorožuser posted image user posted image
Tole sem pa čisto pozabila.....














user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Večna dilema
6.2.2009 10:59:29   
babylove
Abu dhabi menda postaja spet zelo aktualen. Pa še v Dubaj lahko skočiš za kakšno popoldne user posted image . Samo ne vem, če ni poleti tam prevroče.

_____________________________






(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Večna dilema
6.2.2009 11:04:07   
rija
Uh, poleti bi ne bila v ZAEuser posted image

tole mi je ful všeč....

http://www.hofer-reisen.at/business/ers/id/460;jsessionid=CB1FF394C125963991947E02AAC9ABAB.1

user posted image

a je bil kdouser posted image  in kako dolgo se v bistvu leti?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Večna dilema
6.2.2009 11:05:31   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Abu dhabi menda postaja spet zelo aktualen. Pa še v Dubaj lahko skočiš za kakšno popoldne user posted image . Samo ne vem, če ni poleti tam prevroče.


Abu dhabi poleti nikakor ni aktualen, prav tako ne Dubai. Poleg tega, kaj pa ima otrok od Dubaia? V bistvu kaj imaš sploh od Dubaija, če greš tja? Tam je vse pretirano, cene so zasoljene, sploh letovanja, za teden dni počitnic daš 3000€ po tamalem, ja, si bil v Dubaiju, so what? Mislim, da je za tako ceno veliko drugih destinacij, prijaznih otrokom, kot pa abu dhabi in dubai. Jaz tele sem 8mesecnega otroka peljala v Egipt. A mislis, da smo imeli kaj od Egipta? ne. Kopam se lahko v bazenu tudi v Sloveniji, pa še komplicirat mi ni potrebno. Potem raje Grčija. Turčija. Sardinija. Korzika.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Večna dilema
6.2.2009 11:08:03   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Uh, poleti bi ne bila v ZAEuser posted image

tole mi je ful všeč....

http://www.hofer-reisen.at/business/ers/id/460;jsessionid=CB1FF394C125963991947E02AAC9ABAB.1

user posted image

a je bil kdouser posted image  in kako dolgo se v bistvu leti?


Do Španije je let nekje uro in pol. Tako da računaj tam nekje. Na portugalskem še nismo bili. Bi pa šla, to pa.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Večna dilema
6.2.2009 11:09:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_


Abu dhabi poleti nikakor ni aktualen, prav tako ne Dubai. Poleg tega, kaj pa ima otrok od Dubaia? V bistvu kaj imaš sploh od Dubaija, če greš tja? Tam je vse pretirano, cene so zasoljene, sploh letovanja, za teden dni počitnic daš 3000€ po tamalem, ja, si bil v Dubaiju, so what? Mislim, da je za tako ceno veliko drugih destinacij, prijaznih otrokom, kot pa abu dhabi in dubai. Jaz tele sem 8mesecnega otroka peljala v Egipt. A mislis, da smo imeli kaj od Egipta? ne. Kopam se lahko v bazenu tudi v Sloveniji, pa še komplicirat mi ni potrebno. Potem raje Grčija. Turčija. Sardinija. Korzika.



s temle se popolnoma strinjam. mojemu malemu je pomembnih 5 metrov plaže, en pomol za skakat v vodo in igralauser posted image

in to je še vedno najceneje na Hrvaškemuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Večna dilema
6.2.2009 11:15:29   
Pikapolonica_
Ja, mene mika Mljet. Sicer nismo kaj posebno zahtevni, želim samo nekaj skritih kotičkov, kjer se lahko sam kopaš, da ni pretirane gužve in nekje normalno urejen apartma. Ampak saj pravim, samo iskat se mi ne ljubi it. Tudi Vis me mika. Mi je lep, pa tam lahko najameš še kakšnega okoliškega ribiča, da te popelje do Plave špilje, pa malo je razgibano. Saj pravim, ne vem. user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Večna dilema
6.2.2009 11:21:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kam se spakirati na morjeuser posted image user posted image user posted image

Zopet so navalili s katalogi in zopet buljimo in buljimo in nam ni jasno, kam pičit poletiuser posted image

Kakšni so kaj vaši srednjeročni plani?


Maja v Sarajevo....

Julija v Bohinj.....

Septembra pa najverjetneje na Korčulo......

Letos bomo imeli bolj Balkan turo....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Večna dilema
6.2.2009 14:54:15   
NevenkaP
Poleti v gužvo prav gotovo nikamoruser posted image  Septembra pa kot vsako leto na kakšen grški otok, še ni konkretne ideje.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Večna dilema
6.2.2009 15:52:04   
Spiria
Katalogov nisva nič listala, ker se vračava na Vis, kjer sva dopustovala že lani.
Nama je res super, plaže so krasne, lahko jih  obiščeš vse naokrog in okrog otoka, pa lahko greva v predsezoni, ko še ni gužve; najkasneje začetek julija.
Imava pa že rezerviran apartma za 2 tedna., dala bova 700 €.


(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Večna dilema
6.2.2009 19:30:30   
staši
 Kaj Slovenci smo še zaželeni na Hrvaškem?
Mojga menda ne spravim več dol pa tudi če bi bilo vse zastonj ,mi verjetno gremo v Banovce dobila dobro ponudbo prav od ringaraja net.Morje pa imamo deset minut od hiše pa se popoldne po službi lahko zapeljemo.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Večna dilema
7.2.2009 18:06:29   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Abu dhabi menda postaja spet zelo aktualen. Pa še v Dubaj lahko skočiš za kakšno popoldne user posted image . Samo ne vem, če ni poleti tam prevroče.


Maš še savno zastonjuser posted image . Po koncu aprila tam ni več za živet vse do oktobrauser posted image .

Naši plani:
Marec/april dubaj, večina pomladi in poletja krk in vmes mogoče še kak šotorček v premanturi

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Večna dilema
8.2.2009 10:19:27   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Poleg tega, kaj pa ima otrok od Dubaia?


Uh, moj bi trenutno za Dubaj zamenjal vse. Zadnjič je na netu videl predstavitveni video tistega novega parka dinozavrov ... ni ga kraja, kjer bi raje bil. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Večna dilema
8.2.2009 11:35:38   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Poleg tega, kaj pa ima otrok od Dubaia?


Uh, moj bi trenutno za Dubaj zamenjal vse. Zadnjič je na netu videl predstavitveni video tistega novega parka dinozavrov ... ni ga kraja, kjer bi raje bil. user posted image


No, to pri nas še ni aktualno. Če bi imeli pa Pujso Pepo tam, potem bi se o tem lahko pogovarjaliuser posted image Ampak če bi oni naredili Pujso Pepo bi bila itak ekstremna, velika, ogromen presežek Pujse Pepe, tko da bi bila aktualna, ja. Ampak ne poleti.

A v Postojnsko jamo si ga sedaj peljala na ogled okostja nekega mblablablazavra? Menda je not razstavljeno sedaj okostje. Kaj več pa ne vem.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Večna dilema
8.2.2009 12:04:16   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Poleg tega, kaj pa ima otrok od Dubaia?


Uh, moj bi trenutno za Dubaj zamenjal vse. Zadnjič je na netu videl predstavitveni video tistega novega parka dinozavrov ... ni ga kraja, kjer bi raje bil. user posted image


Saj tega še niuser posted image , tak da bo še lahko zrasel malo in bo pol šel gledatuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Večna dilema
8.2.2009 12:55:16   
bumerang
Ne, v Postojni še nismo bili, planiramo pa. Itak je čas do maja.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Večna dilema
8.2.2009 15:42:33   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Ja, mene mika Mljet. Tudi Vis me mika.


MI smo bili lani oboje... Vis mi je precej bolj všeč kot Mljet. Ni primerjave... Mljet je bolj ko ne "tuga", na Visu sta saj Vis in Komiža z nekaj življenja, da greš zvečer lahko na rivo in tako...

Glede nastanitve ne morem pomagat... Na Mljetu smo bili v kampu, na Visu pa v apartmaju, ful luštna lega, ogromen senčnat vrt, blizu morja... notranjost je bila pa bolj "back pack" ampak mi smo med počitnicami zelo nezahtevni...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Večna dilema
9.2.2009 8:24:59   
ella2006
 
1 maj: 1 teden - grčija ali portugalska - odločitev še ni padla
junij: 1 teden - gardsko jezero - za zaključek šole
avgust: 15-20 dni - cres - naši najlepši dopusti - naš drugi dom (imamo vikend)

Ne glede kamor koli gremo z otroci je njim najlepše na Cresu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Večna dilema
9.2.2009 8:33:32   
ada2
hmm, najprej grem zdaj v kratkem v rimuser posted image , potem ko se od rima spravim v formo pa me čakata švica in malta hkrati, da povečamo svoj domek....

bomo si pa utrgali nekaj uric, da se namočimo v mestni bazen do katerega imamo 10 korakovuser posted image , pa upam, da uspe kak izlet na pohorjeuser posted image

morje? če bo velika sreča se z otroci prisilno preselim za 1 teden v koprski dijaški dom, da nam doma prebijejo steno.

dovolj zabavno in razgibano? user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Večna dilema
9.2.2009 8:40:22   
skuštrana
Naš edini plan za poletje je penzion v porodnišniciuser posted image
Za jeseni bomo pa še videli, lani smo bili cel sept v Črni Gori in po Bosni in je bilo user posted image user posted image Letos bomo verjetno malo manj mobilni, isto razmišljam o Mljetru ali Visu..Posezona, seveda...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Večna dilema
9.2.2009 9:35:46   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Naš edini plan za poletje je penzion v porodnišniciuser posted image


A si vzela AI varianto? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Večna dilema
9.2.2009 19:43:33   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Naš edini plan za poletje je penzion v porodnišniciuser posted image


A si vzela AI varianto? user posted image


Ofkorsuser posted image S sobno postrežbo....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Od Strunjana do Izole
Če se ta vikend odpravljate na obalo, imamo za vas super idejo za izlet, ki je primeren tudi za vozičkanje. Družinski iz...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Ime za punčko
mag3

Ime za punčko

Hana (18%)

Lina (10%)

Neli (13%)

Mia (17%)

Ema (27%)

Naja (15%)


Število vseh glasov: 595

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!