|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Letzz in krvavitev
6.2.2009 20:40:16   
*zabica*
Pred dnevi sem bila na LETZZ operaciji, vendar se vedno krvavim , zato me zanima ce morda tiste z izkusnjami lahko poveste, koliko casa po posegu ste krvavele in koliko casa so vam priporocili zascito pred zanositvijo. Mi2 se trudiva ze skoraj eno leto, zato mi vsak mesec veliko pomeni. Malo sem prebirala forume, vendar so odgovori tako o krvavitvi kot o vzdrznosti precej razlicni, zato sem zdaj kar posteno zmedena. Za vse informacije vam bom neizmerno hvalezna....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letzz in krvavitev
7.2.2009 9:13:55   
Barbara_L
Ojla
Po LLetzu sem krvavela ene 3 dni, ampak če je krvavitev premočna, moraš nazaj k zdravniku. Kar se tiče zaščite ti žal ne vem svetovati, midva sva pazila en mesecuser posted image

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letzz in krvavitev
7.2.2009 11:07:23   
crvicek
Tudi jaz sem po LLETZu krvavela 2-3 dni, potem pa sem imela še kaka dva tedna rumenkast izcedek. Na kontrolnem pregledu čez 4 tedne pri svoji G, pa mi je rekla, da ni potrebno nič odlašat z zanositvojo, ker sem imela že lepo zaceljeno rano - kot da ne bi bilo posega. Ker pa sem si tudi jaz ravno v tistem času prizadevala zanositi, sem jo pred operacijo vprašala koliko časa bo potrebno počakati, pa mi je takrat rekla, da se ponavadi počaka 3 mesece. Je pa vse odvisno od tega, kakšen je izvid izrezanega tkiva po lletzu. To pa boš zvedela na prvem pregledu po posegu in takrat se boste pogovorili koliko čakati z nosečnostjo.

Če pa še kar krvaviš, se vseeno pojdi pokazat v bolnico, kjer so ti opravili poseg.

G pa priporočajo odlašanje nosečnosto zgolj zaradi izvidov prvega brisa, ki je ponavadi čez 3-6 mesecev, ne pa zaradi posegov na materničnem vratu, saj se le ta zaceli v 6t, ko se lahko prične s spolnimi odnosi.

Tudi mene je to zelo sesulo, saj kot sem ti omenila, sva po operaciji pregrade ravno začela delati na user posted image , tako da je šlo mimo ogromno mesecev čakanja in bolj ko sem bila nestrpna, bolj se je cilj oddaljeval.

Verjetno že veš, da HPV virus izbruhne, ko oslabi imunski sistem, imunski sistem pa oslabi stres, premalo gibanja, .... Svetujem ti, da si z kakimi vitamini pomagaš ojačati imunski sistem (matični mleček, alge), da se veliko giblješ na svežem zraku in seveda čimmanj stresa.

Saj poznaš pregovor: vsaka stvar je za nekaj dobra in iz vsake stveri se nekaj naučimo!

Ne bit nestrpna, ampak verjemi da bo tudi user posted image prišel, ko ti bo namenjen. To ti govorim iz svojih izkušenj.

Srečno!




_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letzz in krvavitev
7.2.2009 11:17:24   
*zabica*
hvala za odgovore, se posebaj tebi CRVICEK...
Sej moja krvavitev ni obilna, vseeno pa me je malo zaskrbelo...vem da je dobro pocakat do naslednjega pregleda (ki je cez 2 meseca), samo po drugi strani pa imam kolegico ki je na zacetku nosecnosti izvedela da je HPV pozitivna in je donosila in rodila brez problemov, sedaj pa caka na poseg....
o maticnem mlecku sem ze razmisljala,baje pomaga  tudi zeleni caj....sicer moje spremembe niso bile nevemkako neverne, tako da je slo bolj za preventivni poseg user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!