|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problemi s partnerjem
11.2.2009 11:30:42   
...studentka...
Lepo pozdravljeni!
Redno berem forum ringa raja in mi je zelo všeč, zato sem se včlanila tudi jaz.
Rada bi vas prosila za nasvet. S fantom sva skupj že 7 let,jaz sem stara 21 od pa od mene starejši 5 let. Jat si zelo želim otroka, on pa mi vedno pravi da še ni pripravljen na ta korak.Kaj naj naredim?Je imela katera že kakšen podoben primer? Je pa res da sma popolnoma brez zaščite in on ne pazi,ampak zanosla pa še nisem.Zelo me je strah! Prosim dajte mi kakšen nasvet kaj naj naredim!
hvala 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.2.2009 20:47:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 11:57:18   
ursap
moje mnenje je tako... če ni pripravljen in še noče imeti otroka, ga ne sili.

(odgovor članu ...studentka...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 12:01:26   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: ...studentka...

Lepo pozdravljeni! Redno berem forum ringa raja in mi je zelo všeč, zato sem se včlanila tudi jaz.
Rada bi vas prosila za nasvet. S fantom sva skupj že 7 let,jaz sem stara 21 od pa od mene starejši 5 let. Jat si zelo želim otroka, on pa mi vedno pravi da še ni pripravljen na ta korak.Kaj naj naredim?Je imela katera že kakšen podoben primer? Je pa res da sma popolnoma brez zaščite in on ne pazi,ampak zanosla pa še nisem.Zelo me je strah! Prosim dajte mi kakšen nasvet kaj naj naredim! hvala 


če partner pravi, da ni pripravljen ga ne sili v to. imata še dovolj časa, da si ustvarita družino, saj sta oba še zelo mlada.


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu ...studentka...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 12:28:48   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: ...studentka...

Lepo pozdravljeni! Redno berem forum ringa raja in mi je zelo všeč, zato sem se včlanila tudi jaz.
Rada bi vas prosila za nasvet. S fantom sva skupj že 7 let,jaz sem stara 21 od pa od mene starejši 5 let. Jat si zelo želim otroka, on pa mi vedno pravi da še ni pripravljen na ta korak.Kaj naj naredim?Je imela katera že kakšen podoben primer? Je pa res da sma popolnoma brez zaščite in on ne pazi,ampak zanosla pa še nisem.Zelo me je strah! Prosim dajte mi kakšen nasvet kaj naj naredim! hvala 


user posted image  označeno mi ni čist jasno, ampak ajd...

Punca draga skupej sta od tvojega 14.- ga leta in enostavno dvomim, da sta se nauživala... Ful sta še mlada, ne prehitevaj, sploh ga pa ne slili, ker boš dosegla samo nasprotno....

(odgovor članu ...studentka...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 12:34:51   
hubi
Zakaj se pa potem gre sex brez zaščite, če noče otrok? To in nasprotovanje otroku ne gre ravno skupaj.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 12:45:17   
majalina
mislim, da je pri njegovih letih cisto normalno, da si se ne zeli otrok. to, da pa ne pazita, verjetno pove, da ga morda vse skupaj verjetno tudi ne bi zmotilo.

na tvojem mestu ne bi silila vanj, pocasi bo pa spremenil mnenje.

bos videla!

srecno!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 12:59:31   
Anonimen
Jaz te nekako razumem. Jaz sem bila stara 20 ali 21 let, ko sem si želela user posted image , moj partner pa 8 let starejši. Imela sva stanovanje, on je imel službo, skratka, vse potrebno. Jaz sem umirala od želje po dojenčku, on ne. Enostavno mi je govoril da naj počakam kakšno leto ali dve, da bi še jaz dobila službo, da bi končala faks... Skratka imel je sto problemov, čeprav neupravičenih. Jaz tega nikakor nisem razumela in sem hotela "izsilit" otroka. Pa sva se pregovarjala cele dni, jokala, kregala... Nič.

No, čez kakšno leto je popustil in sva začela delat na dojenčku. Čez nekaj časa sem ugotovila, da me ni toliko mučila želja po otroku, ampak bolj tisto, da sem pač hotela. Saj sama ne znam razložit.

Skratka, midva sva počakala kar nekaj časa, ker po pravici povedano si ne predstavljam, da se on ne bi strinjal s takšno odločitvijo.

Verjamem, da ti je težko, vendar se postavi tudi v njegovo kožo. user posted image

aja, pa še to: ni mi jasno kako sexsata brez zaščite, če si on ne želi otrok. Kaj pa če se slučajno "naredi"? Bo hotel splav?

(odgovor članu majalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 15:31:43   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO:

aja, pa še to: ni mi jasno kako sexsata brez zaščite, če si on ne želi otrok. Kaj pa če se slučajno "naredi"? Bo hotel splav?
Ja to tudi mene zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 16:15:37   
kajajaka
po moje je naslov napačen... nimaš ti problemov s partnerjem, jih bo imel pa on s tabo, če mu boš naprtila otroka, ki si ga še ne želi...

Priskrbita si zaščito, doštudirajta (al misliš, da boš ob otroku lažje študirala ??? user posted image ) in šele potem SKUPAJ razmislita in se odločita za otroka.

Če še nisi zanosila kljub vsemu... pa bodo le srečna, da ne boš še na splave hodila...

Za otroka imaš še veliko časa....

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 17:01:35   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO:

aja, pa še to: ni mi jasno kako sexsata brez zaščite, če si on ne želi otrok. Kaj pa če se slučajno "naredi"? Bo hotel splav?

Ja to tudi mene zanima.


sem sama hotelsa to vprašat, pa ste me prehitele


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 17:11:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...studentka...

Lepo pozdravljeni! Redno berem forum ringa raja in mi je zelo všeč, zato sem se včlanila tudi jaz.
Rada bi vas prosila za nasvet. S fantom sva skupj že 7 let,jaz sem stara 21 od pa od mene starejši 5 let. Jat si zelo želim otroka, on pa mi vedno pravi da še ni pripravljen na ta korak.Kaj naj naredim?Je imela katera že kakšen podoben primer? Je pa res da sma popolnoma brez zaščite in on ne pazi,ampak zanosla pa še nisem.Zelo me je strah! Prosim dajte mi kakšen nasvet kaj naj naredim! hvala 


Omisl si dedca. Tacga odgovornga. Sprot nogiraj fantka. Pa glavo začni uporabljat....mislm kako lahko seksaš brez zaščite če veš da on noče otrokuser posted image
In če zanosišuser posted image
Se ti zdi da nekdo k si želi biti mati, da si lahko privošči bit tolk nezrela in neodgovorna?


< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 11.2.2009 17:14:33 >

(odgovor članu ...studentka...)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 17:28:30   
tweety83
V prvi vrtsi si še relativno mlada. Predlagam ti da ga v kaj takega ne siliš, ker imeti otroka ni samo pol leta ali eno leto - to je "služba" za celo življenje. Če ni pripravljen ga ne sili v to. In tudi ti se malo poglobi v to ali si pripravljena imeti otroka in se odreči uživanju, ali bi še vseeno malo počakala.
Predlagam da še kakšno leto počakaš in potem zopet poskusiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 19:15:41   
...studentka...
brez skrbi..nebi šla delat splava če se nama ponesreči....k tud on reče če se nardi se pač nardi...sam ko mu pa rečem kaj če bi mela dojenčka pa ponori...sploh ga ne razumem niti jas...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
11.2.2009 20:28:18   
spelka12
Moj jih tudi ni hotel, dokler ne dokonča študija. Spoštovala sem njegovo odločitev in takoj po diplomi sva šla v akcijo.
Otroka vedno delata 2 ne 1 in če tvoj ni pripravljen je to pač treba spoštovati, al pa it narazen.

(odgovor članu ...studentka...)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
12.2.2009 9:16:05   
Lenck
Če si ne želi otroka, potem poskrbita za zaščito, to je prvo. Ker lahko, bognedaj, se zgodi, da bo otrok nenadoma tu, on pa bo še bolj ugotovil, da ga noče, in v končni fazi lahko ostaneš sama. Si prepričana, da si to želiš? Prav tako ne računaj na to, da si bo že premislil, če boš zanosila.

Povsem te razumem, kako se počutiš. Jaz sem bia v zvezi z devet let starejšim, in po šestih letih, ko sem bila jaz že kar preko dvajset, in pa preko trideset, sem si že grozno želela otroka, on pa niti slučajno. Zveza se je (pa ne le zaradi tega) pač končala, kar ni nič takega, in ko zdaj gledam nazaj, vidim, da je bilo pač prav. Vsiliti otroka nekomu ni prav, trpijo vsi udeleženi. Hja, poznam primere, k ženske mislija, do bodo z otrokom privezale moškega k sebi, pa v nobenem primeru nima pozitivnih posledic.

Verjemi, tudi ti se boš bolj veselila otroka, ki bo zaželjen od obeh. Tako kot se jaz zdaj veselim bebe, ki jo pričakujem s fantom. In ni me strah, ker vem, da sem pripravljena, hja, bogve, če sem bila prej res, čeprav sem tako menila. Fant pa je mlajši od mene, tako da, vidiš, starost lahko sploh ni pomembna.

Do takrat, s tem ali katerimkoli drugim fantom, ko si bosta oba želela otrok, pa se zaščitita. Enostavneje in manj boleče bo kot karkšnokoli gašenje požara kasneje. Ne računaj, prosim, na to, da če bo, bo pa njemu nenadoma ok, če je sedaj tako proti. Lahko, da bo, ampak jaz pač ne bi tvegala - v dobro tebe, njega in otroka.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PROBLEMI S PARTNERJEM
12.2.2009 9:17:14   
koala
V partnerstvu se morajo sprejemati komromisi,kar pa vedno ne gre. Otrok je recimo ena izmed odločitev ko kompromis enostaveno ni možen. Jaz v primeru kot je tvoj nebi silila z glavo skozi zid,predvsem pa bi se zaščitila, seks brez zaščite in NE želja po otroku, pa čeprav samo iz ene strani enostavno ne gresta skupaj. Pri 26-etih bi že moral biti dovolj odgovoren.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?