|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:23:03   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oj,

sem iz trgovine..sem si šla tudi po krofe..če sem že takšen zajtrk ponujala...se vidi, da se bliža pustni čas, ker je zelo pestra izbira proizvajalcev krofov na policah... pa blazinice za dojenje sem si kupila...

Daj zdaj pa mi povejte, ste ve kupovale št. 1 pleničk (newborn)? Ker sedaj sem pa res v dilemi!

jaz imam pleničke št.1 in to 2 paketa. Piše da je od 2-5kg tak da.. Saj je v enem paketu "samo" 28 plenic, tak da bomo zalogo hitro porabili..sploh če previjaš dostkrat. Saj se niti ne spomnim kolko krat je to..vem da dosti..user posted image baje na vsake 3ure?! pol jih je 7-8 dnevno in bomo 2 paketa imeli glih za dobrih teden dni. Pol pa bomo že kupli št.2



Aha, ker jaz sem kupila 2 paketa dvojkice...od 3-6 kg..pa so včeraj punce komentirale, da so njihovi otroci tehtali cca 3 kg, pa so jim bile te prevelike...



Jaz imam tudi te, sicer Mullerjeve, kjer jih v enem paketu, za manjšo ceno od pampersk dobiš 42, sam se tud sprašujem, če je moj prevelike vzel.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:23:17   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
ja, očitno bom res  morala tak narediti.. user posted image

Sicer pa saj lahko počakaš pa vidiš, kaj veš mogoče pa bodo tvojemu sončku prav. Saj drugače pa bo že ati letel hitro po ene pleničke. Saj europark ni daleč.. user posted image
A si kupovala Pampers pleničke ali katere druge?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:25:33   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
ja, očitno bom res  morala tak narediti.. user posted image

Sicer pa saj lahko počakaš pa vidiš, kaj veš mogoče pa bodo tvojemu sončku prav. Saj drugače pa bo že ati letel hitro po ene pleničke. Saj europark ni daleč.. user posted image
A si kupovala Pampers pleničke ali katere druge?



Ja, en paket sem vzela Pampers, en paket pa Mullerjevih, kot je že Lolita omenila....user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:26:32   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oj,

sem iz trgovine..sem si šla tudi po krofe..če sem že takšen zajtrk ponujala...se vidi, da se bliža pustni čas, ker je zelo pestra izbira proizvajalcev krofov na policah... pa blazinice za dojenje sem si kupila...

Daj zdaj pa mi povejte, ste ve kupovale št. 1 pleničk (newborn)? Ker sedaj sem pa res v dilemi!

jaz imam pleničke št.1 in to 2 paketa. Piše da je od 2-5kg tak da.. Saj je v enem paketu "samo" 28 plenic, tak da bomo zalogo hitro porabili..sploh če previjaš dostkrat. Saj se niti ne spomnim kolko krat je to..vem da dosti..user posted image baje na vsake 3ure?! pol jih je 7-8 dnevno in bomo 2 paketa imeli glih za dobrih teden dni. Pol pa bomo že kupli št.2



Aha, ker jaz sem kupila 2 paketa dvojkice...od 3-6 kg..pa so včeraj punce komentirale, da so njihovi otroci tehtali cca 3 kg, pa so jim bile te prevelike...



Jaz imam tudi te, sicer Mullerjeve, kjer jih v enem paketu, za manjšo ceno od pampersk dobiš 42, sam se tud sprašujem, če je moj prevelike vzel.



Očitno je, si v istem duser posted image u, kot jaz...še v nabavo...user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:29:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Ja, en paket sem vzela Pampers, en paket pa Mullerjevih, kot je že Lolita omenila....user posted image
aha, no jaz imam oba aketa kr iz Mullerja.. je pa tašča rekla, da ko jih zmanjka ji je treba povedat bo šla po novo porcijo plenicuser posted image
mepa zanima kakšne so kaj pleničke iz DM-a? DM imam pred nosom, za Muller pa vseeno moram v mesto?
A ve katera kaj? Saj verjetno tudi niso slabe ali pač?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:29:56   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oj,

sem iz trgovine..sem si šla tudi po krofe..če sem že takšen zajtrk ponujala...se vidi, da se bliža pustni čas, ker je zelo pestra izbira proizvajalcev krofov na policah... pa blazinice za dojenje sem si kupila...

Daj zdaj pa mi povejte, ste ve kupovale št. 1 pleničk (newborn)? Ker sedaj sem pa res v dilemi!

jaz imam pleničke št.1 in to 2 paketa. Piše da je od 2-5kg tak da.. Saj je v enem paketu "samo" 28 plenic, tak da bomo zalogo hitro porabili..sploh če previjaš dostkrat. Saj se niti ne spomnim kolko krat je to..vem da dosti..user posted image baje na vsake 3ure?! pol jih je 7-8 dnevno in bomo 2 paketa imeli glih za dobrih teden dni. Pol pa bomo že kupli št.2



Aha, ker jaz sem kupila 2 paketa dvojkice...od 3-6 kg..pa so včeraj punce komentirale, da so njihovi otroci tehtali cca 3 kg, pa so jim bile te prevelike...



Jaz imam tudi te, sicer Mullerjeve, kjer jih v enem paketu, za manjšo ceno od pampersk dobiš 42, sam se tud sprašujem, če je moj prevelike vzel.



Očitno je, si v istem duser posted image u, kot jaz...še v nabavo...user posted image



Sam veš kaj mi ni jasen, če je otrok težek 3, 500, ali potem rabiš 2-5kg, ali so v redu 3-6kg, moj pravi, da bo najina čez 3 kg, in da jih je zato tud vzel.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:31:33   
tasa_m
Mogla sem zdaj odpret pleničke in jih pogledat. user posted image
jejžešna kak je to malo..user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:31:33   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Ja, en paket sem vzela Pampers, en paket pa Mullerjevih, kot je že Lolita omenila....user posted image
aha, no jaz imam oba aketa kr iz Mullerja.. je pa tašča rekla, da ko jih zmanjka ji je treba povedat bo šla po novo porcijo plenicuser posted image
mepa zanima kakšne so kaj pleničke iz DM-a? DM imam pred nosom, za Muller pa vseeno moram v mesto?
A ve katera kaj? Saj verjetno tudi niso slabe ali pač?



Ma jih kar hvalijo, kolikor sem jaz slišala.Sam na konc, pa tak od naših user posted image ritke odločajo, če imajo kako alergijo.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:32:38   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Mogla sem zdaj odpret pleničke in jih pogledat. user posted image
jejžešna kak je to malo..user posted image



Sej je ritka, ki jih bo nosila tud mala.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:33:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ma jih kar hvalijo, kolikor sem jaz slišala.Sam na konc, pa tak od naših user posted image ritke odločajo, če imajo kako alergijo.user posted image user posted image
to je res ja..
sem čist pozabla..danes imam polnih 35 tednov.. user posted image samo še 5 tednov... jeiiiiuser posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:33:56   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Sam veš kaj mi ni jasen, če je otrok težek 3, 500, ali potem rabiš 2-5kg, ali so v redu 3-6kg, moj pravi, da bo najina čez 3 kg, in da jih je zato tud vzel.user posted image user posted image



Pa saj tak sem tudi jaz razmišljala..pa so včeraj punce rekle, da baje te segajo dojenčkom skoraj do pazduhe user posted image user posted image user posted image , pa čeprav tehtajo čez 3 kg...zato mi več nič ni jasno...če pa na njih piše od 3-6kg???

Tasa
- ne vem kakšne so iz DM-a, jaz jih bom tudi sprobala, če ne bo nekih alergij...so pa Pamperske iz DM-a narejene na Poljskem, iz Mullerja pa v Nemčiji..razlika je očitna...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:34:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Mogla sem zdaj odpret pleničke in jih pogledat. user posted image
jejžešna kak je to malo..user posted image



Sej je ritka, ki jih bo nosila tud mala.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image vem ja samo ko si še zdaj ko nimaš svojega bebija ne znaš tak zamislit.. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:35:32   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ma jih kar hvalijo, kolikor sem jaz slišala.Sam na konc, pa tak od naših user posted image ritke odločajo, če imajo kako alergijo.user posted image user posted image
to je res ja..
sem čist pozabla..danes imam polnih 35 tednov.. user posted image samo še 5 tednov... jeiiiiuser posted image



Čestitke za polnih 35 tednov! user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz to praznujem jutri! user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:36:02   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Sam veš kaj mi ni jasen, če je otrok težek 3, 500, ali potem rabiš 2-5kg, ali so v redu 3-6kg, moj pravi, da bo najina čez 3 kg, in da jih je zato tud vzel.user posted image user posted image



Pa saj tak sem tudi jaz razmišljala..pa so včeraj punce rekle, da baje te segajo dojenčkom skoraj do pazduhe user posted image user posted image user posted image , pa čeprav tehtajo čez 3 kg...zato mi več nič ni jasno...če pa na njih piše od 3-6kg???

Tasa
- ne vem kakšne so iz DM-a, jaz jih bom tudi sprobala, če ne bo nekih alergij...so pa Pamperske iz DM-a narejene na Poljskem, iz Mullerja pa v Nemčiji..razlika je očitna...user posted image user posted image user posted image




Bom šla jaz drug teden še to 2-5kg iskat, za vsak slučaj.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:36:17   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ma jih kar hvalijo, kolikor sem jaz slišala.Sam na konc, pa tak od naših user posted image ritke odločajo, če imajo kako alergijo.user posted image user posted image
to je res ja..
sem čist pozabla..danes imam polnih 35 tednov.. user posted image samo še 5 tednov... jeiiiiuser posted image



Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:39:17   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Tasa- ne vem kakšne so iz DM-a, jaz jih bom tudi sprobala, če ne bo nekih alergij...so pa Pamperske iz DM-a narejene na Poljskem, iz Mullerja pa v Nemčiji..razlika je očitna...user posted image user posted image user posted image
aha, hvala za to info.
Saj pol ko lahko greš na sprehod mal večji ni problema it do mesta z vozičkom, če pa lahko greš sam na kak mini sprehod, pa bi mi skoraj bolj pasal DM (in v tem primeru njihove plenice, če mi jih slučajno glih takrat zmanjka..user posted image ). Ampak bomo verjetno če bo vse OK ostali kr pri Mullerjevih pleničkah.
Moja kolegica je dobila za tamalin 1.roj.dan 2 jumbo paketa Pampersk in v času ko so bili na obisku pri meni, so ji pamperske premočle in je rekla, da če bi jo prej vpr. katere plenice naj kupijo bi zagotovo rekla Mullerjeve ker ji v letu dni niso premočle niti enkrat, te pamperske pa ji skoraj vsaka premoči.. user posted image Le kje je kvaliteta Pampers plenic..??

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:43:24   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Tasa- ne vem kakšne so iz DM-a, jaz jih bom tudi sprobala, če ne bo nekih alergij...so pa Pamperske iz DM-a narejene na Poljskem, iz Mullerja pa v Nemčiji..razlika je očitna...user posted image user posted image user posted image
aha, hvala za to info.
Saj pol ko lahko greš na sprehod mal večji ni problema it do mesta z vozičkom, če pa lahko greš sam na kak mini sprehod, pa bi mi skoraj bolj pasal DM (in v tem primeru njihove plenice, če mi jih slučajno glih takrat zmanjka..user posted image ). Ampak bomo verjetno če bo vse OK ostali kr pri Mullerjevih pleničkah.
Moja kolegica je dobila za tamalin 1.roj.dan 2 jumbo paketa Pampersk in v času ko so bili na obisku pri meni, so ji pamperske premočle in je rekla, da če bi jo prej vpr. katere plenice naj kupijo bi zagotovo rekla Mullerjeve ker ji v letu dni niso premočle niti enkrat, te pamperske pa ji skoraj vsaka premoči.. user posted image Le kje je kvaliteta Pampers plenic..??


Moj je hotel tudi pamperske kupit, ker so bolj poznane, pa ker kao daš za cepivo(koliko je to res).Sam ko preračunaš, mesečno koliko paketov, kupiš  pampersk in koliko beauty baby(millerjevih), pa za kak denar, se ne splača, pa še hvalijo jih.user posted image user posted image jaz pravim, če ji bojo te plenice odgovarjale, ji za razliko, koliko prišparam pri njih, lahk kaj kupim drugega, sej ne da na denar gledam, sam malo pa moraš.user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 12.2.2009 9:44:03 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:46:26   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

kokica, ampak res, zakaj si pa ne neseš s sabo v P, tistega malega mp3 playerja, si tja muziko naložiš, pa lepo slušalke v ušesa, pa je...tako sem jaz naredila prvič, ampak kot sem že povedala, pol nisem kaj dosti poslušala, nisem bila glih razpoložena za muziko user posted image user posted image


slušalke bi me ziher nervirale al pa motile... user posted image user posted image user posted image bom pa razmislila o tem, da si vzamem mali predvajalnik s sabo..samo si ne predstavljam kako je potem to v porodnih sobah..al morajo potem vse tam navzoče mojo muziko poslušat???? user posted image user posted image user posted image Ali si v MB P sam v porodni sobi...al si ločen le z zavesami..Ve katera? Jaz nimam pojma? user posted image



načeloma imaš v MB svojo porodno sobo. le če bi bla neka ekstremna gužva, potem imajo eno sobo z dvema posteljama...



pa je to soba al so med sabo ločene le z zavesami..se mi zdi, da mi je enkrat nekdo tak rekel! user posted image



so sobe. vsaka je ločena z vrati. sem videla na lastne oči. mogoče je ona, kjer sta notri dve postelji, ločena z zaveso... tiste nam niso pokazali. pokazali so nam eno najmanjšo, ki je bila trenutno pač prosta, pa je zgledala kar solidna - kot pač bolniške sobe zgledajo....


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:48:11   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
he he pa sem res, da veš. pa pred onimi porodnimi sobami sem stala enih štirikrat, preden so nas končno notri spustli, da smo si lahko pogledali.  vsakič so si nekaj namislili, ker se nobenemu ni dalo kazat sobe... ampak jaz sem si zamislila da jo bom videla in sem vztrajala user posted image najbolj smešno bo, ko bom pol na koncu šla čisto nekam drugam rodit user posted image user posted image user posted image user posted image
kam pa bi nam te ti rada vujšla..nikam. V mb. boš lepo prišla pa mej čokolado zraven..saj veš če boma slučajno v bližini..user posted image user posted image



ha ha ha. zmenjeno. jo grem kar danes nabavit pa v torbo spakirat user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:57:50   
felix7
dobro jutro,

pri nas je tako čudovit sonček, da bo res treba kaj ven na zrak. Trenutno se mi sicer še ne ljubi user posted image user posted image user posted image  Bom šla malce kasneje.

Pleničke sem pa jaz kupila 1 paket 2-5 kg in 2 paketa 3-6 kg. Tudi meni ni bilo čisto jasno tole, zakaj se kilogrami prekrivajo, bolj bi bilo logično npr. 2-4 in 5-6 kg. Ah, ja, čez dober mesec bomo itak diplomirale iz tega user posted image  Sem pa kar Mullerjeve vzela, upam, da bodo naši ritki všeč.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 9:59:46   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oj,

sem iz trgovine..sem si šla tudi po krofe..če sem že takšen zajtrk ponujala...se vidi, da se bliža pustni čas, ker je zelo pestra izbira proizvajalcev krofov na policah... pa blazinice za dojenje sem si kupila...

Daj zdaj pa mi povejte, ste ve kupovale št. 1 pleničk (newborn)? Ker sedaj sem pa res v dilemi!



jaz sem kupila en paket. pa bomo videli. saj po moje ta roba gre kar hitro v promet, če se je to treba previjat vsakih par ur pa enih par jih bom vzela kar s sabo v P... če bojo premale, bo pa moral moj hitro letet po večje...


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 10:02:58   
NoBady
Dobro jutro...
js že veselo s sendvičem v roki in kakavom na mizi pripravljena pred RRuser posted image
kaj dogaja? ...grem mal za nazaj brat, se mi glih da pa cajt mamuser posted image

sm pa en fajn vic dobila po mailu zele..user posted image
ROJEVANJE BREZ BOLEČIN...

V porodnišnico pride mlad, nadvse srečen par. žena je grozno
> zaskrbljena zaradi poroda in bolečin, pa jo zdravniki pomirijo, da
> so iznašli napravo, ki bolečine iz mamice prenese na očeta. Seveda se
> oba strinjata, da poskusita.
>
> Zdravnik najprej nastavi napravo na 10 % prenos bolečine. Mamica
> pravi, da je boljše, oče ne čuti nič. Povečajo procent na 50 %. Mamica
> se počuti odlično, očka tudi in je presrečen, da lahko na tak enostaven in
> praktično neboleč način odvzame bolečine svoji ljubi ženkici. Zato se
> zdravniki odločijo, da naredijo 100 % prenos bolečin.
>
> Super - mamica rodi brez bolečin, očka ves srečen tudi brez bolečin ob
> mamici in svojem novorojenčku hvali zdravnika, da je njihov izum
> neverjeten.
> Ko zvečer pride domov najde na pragu ... mrtvega poštarja...*
>




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 10:03:00   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oj,

sem iz trgovine..sem si šla tudi po krofe..če sem že takšen zajtrk ponujala...se vidi, da se bliža pustni čas, ker je zelo pestra izbira proizvajalcev krofov na policah... pa blazinice za dojenje sem si kupila...

Daj zdaj pa mi povejte, ste ve kupovale št. 1 pleničk (newborn)? Ker sedaj sem pa res v dilemi!

jaz imam pleničke št.1 in to 2 paketa. Piše da je od 2-5kg tak da.. Saj je v enem paketu "samo" 28 plenic, tak da bomo zalogo hitro porabili..sploh če previjaš dostkrat. Saj se niti ne spomnim kolko krat je to..vem da dosti..user posted image baje na vsake 3ure?! pol jih je 7-8 dnevno in bomo 2 paketa imeli glih za dobrih teden dni. Pol pa bomo že kupli št.2



Aha, ker jaz sem kupila 2 paketa dvojkice...od 3-6 kg..pa so včeraj punce komentirale, da so njihovi otroci tehtali cca 3 kg, pa so jim bile te prevelike...



mogoče pa pol še vseeno kupi en paket teh najmanjših. pa saj boš dvojkice itak slej ko prej porabila...


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 10:07:21   
MalaČebelica
tak, jaz sem pa zdaj vse pocitirala za nazaj in zdaj vam lahko zaželim dobro jutro in se vključim v tekočo debato user posted image

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 10:17:42   
pondelak
živjo tudi od mene.jaz pa ravnokar iz sprehoda,ker je tak fajn vremeuser posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?