|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:38:50   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

feliša ma kaj midve se res čist bereva user posted image user posted image user posted image



ah, ja,... sva že kar malo kičaste user posted image


mal zgleda morva bit user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:41:05   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady


ja jaz mam pripravljene žabice, body, pajacek z dolgimi rokavi, copatke, kapice (bombažna, pa še ena) pa tak kombinezonček, ni zimski, je tak bolj tanek, zato imam potem za vsak slučaj še deknco, če bo slučajno mrzlo da še z deknco pokrijemo...  a to je vredu?user posted image

jst pa ne razumem kaj potem ko je user posted image v avtu... je istoo oblečen? ker avto bo ogrevan, pa pomje ni dobro da je isto oblečen, ampak slečt ga pa tut ne bom mogla, ker bo pripetv jajčki, lahko mu boom sam kmbinezonček mal odpela... user posted image



mogoče ne daš gretja na full pa je user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:43:46   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image


kupijo se tudi posebni obroči za te zadeve, ampak jaz ti svetujem enga otroškega za napihnit, za otroke... jaz bom tudi tazga si kupila... potem ga lahkoo uporabiš za user posted image še, pa tko, on iz lekarne ti pa ne pride več prou... js bi ga že kupila, samo je zima, pa ga še nisem nikjer vidlauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:43:59   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image


lahko ga kupiš v lekarni, ker je isti ko za hemeroide al pa kupiš navadnega otroškega, da ga še mali uporablja kasneje user posted image tega pa dobiš v kaki otroški ali športni trgovini user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:45:56   
Lolita23
Vse tipamo, kaj pa kako, vsaj me prvič.user posted image user posted image Sam dober mesec pa bomo ulafane.Je pa res, da mi je ena kolegica svetovala, kako jo naj oblečem iz P, pa napisanuser posted image imamo na forumu, pa sem potem kar udarila neko srednjo pot.

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:45:57   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Ma jaz imam tud tak občutek, da bom enkrat konc marca, pa tak mali obljubljam izlet na primorsko če pride na začetku meseca, pa noče po moje še slišat za to.user posted image Ej kaj si ti pripravila za user posted image za iz bolnice???Sem hotela še yanio vprašat, sam ona več ne pride v poštevuser posted image user posted image user posted image



jaz bom pripravila en body pa čez eno bombažno majčko, bombažne žabice, čez plišast kompletek, copatke, bombažno kapico, pa še eno debelejšo za zraven, za vsak slučaj pa bom vzela še kombinezon, če bo mrzlo...tako smo tudi Tajo domov prinesli,ko sem rodila in je bilo glih prav...bom pa vzela še kako rezervno majčko ali body s sabo,če se pobruha al kaj takega,ko se bomo oblačili,ker to se zelo rado dogaja user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:46:10   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image


Lolita...to si kupiš kar otroški plavalni šlauf. Najbolj praktično in najceneje, pa še prav ti bo prišel, ko bo tvoja Tjaša začela plavat. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:47:42   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Vse tipamo, kaj pa kako, vsaj me prvič.user posted image user posted image Sam dober mesec pa bomo ulafane.Je pa res, da mi je ena kolegica svetovala, kako jo naj oblečem iz P, pa napisanuser posted image imamo na forumu, pa sem potem kar udarila neko srednjo pot.


sej se bomo znašle lolitka, še vse so se user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:48:25   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kaj ima katera GSM cifro od Jasne85????  Dajte jo kontaktirat? Sedaj pa bi že res bil čas, da se kaj oglasi! user posted image

Kaj pa Grahec?



Ooo kakšna uzbunauser posted image sm dobila sms od Pupe in Felix na enkrat pa sm bla tako vesela... mi je blo prow lepo, ko sm vidla kako vas skrbi zameuser posted image
kot je Pupa povedala... sestra je prišla iz dopusta in kraljuje na računalniku tako, da nimam prilike sploh gor pridetuser posted image
pol sm ji pa smse pokazala in sm rekla, da se pač MOREM it oglasit, pa je dovolilauser posted image
nimam več oblek za ji dat pa je pol malo bol škrtauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:49:02   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

DRAGE MARČEVKE, IMAMO ŠE ENEGA FANTKAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
 
YANIA JE OB 10.05 RODILA FANTKA Z IMENOM TIMON, VELIK JE 47 CM IN TEHTA 2260 G.
 
ISKRENE ČESTITKE, YANIA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




WIIII...
fantki na pohoduuser posted image

ČESTITKEEE!!user posted image user posted image



_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:49:58   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kaj ima katera GSM cifro od Jasne85????  Dajte jo kontaktirat? Sedaj pa bi že res bil čas, da se kaj oglasi! user posted image

Kaj pa Grahec?



Ooo kakšna uzbunauser posted image sm dobila sms od Pupe in Felix na enkrat pa sm bla tako vesela... mi je blo prow lepo, ko sm vidla kako vas skrbi zameuser posted image
kot je Pupa povedala... sestra je prišla iz dopusta in kraljuje na računalniku tako, da nimam prilike sploh gor pridetuser posted image
pol sm ji pa smse pokazala in sm rekla, da se pač MOREM it oglasit, pa je dovolilauser posted image
nimam več oblek za ji dat pa je pol malo bol škrtauser posted image user posted image user posted image user posted image



olaaaaaaaaaaa,

vidiš ko nas tu strašiš, ko te zmanjka user posted image ne se hecat, nismo v stanju za šoke user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:50:04   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image


Lolita...to si kupiš kar otroški plavalni šlauf. Najbolj praktično in najceneje, pa še prav ti bo prišel, ko bo tvoja Tjaša začela plavat. user posted image


Sej to sem študirala, da bi kar unega kupila, ko ima tiste paseke, kot neka plenica, ki je čist na začetku za malega, to pa dobiš v pikapolonici in babycentru, mali bo pa tam julija že tak prav prišel.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:51:07   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image


kupijo se tudi posebni obroči za te zadeve, ampak jaz ti svetujem enga otroškega za napihnit, za otroke... jaz bom tudi tazga si kupila... potem ga lahkoo uporabiš za user posted image še, pa tko, on iz lekarne ti pa ne pride več prou... js bi ga že kupila, samo je zima, pa ga še nisem nikjer vidlauser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
ahko ga kupiš v lekarni, ker je isti ko za hemeroide al pa kupiš navadnega otroškega, da ga še mali uporablja kasneje tega pa dobiš v kaki otroški ali športni trgovini



Js sm lih včeraj gledala te šlaufke za otroke v BabyCentru pa so fuull dragiuser posted image
me je pa zmotlo še nekaj.. tam gor piše teža npr. od 16-20 kg... js jih mam pa LIH MALČEK več user posted image
a je to pol nevarno da mi to tam počlo v P??user posted image user posted image user posted image (al je to samo teža do katere se pač ščaufek ne potopi?)


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:54:59   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85


Js sm lih včeraj gledala te šlaufke za otroke v BabyCentru pa so fuull dragiuser posted image
me je pa zmotlo še nekaj.. tam gor piše teža npr. od 16-20 kg... js jih mam pa LIH MALČEK več user posted image
a je to pol nevarno da mi to tam počlo v P??user posted image user posted image user posted image (al je to samo teža do katere se pač ščaufek ne potopi?)



po mojem je teža da se šlaufek ne potopi user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:56:51   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85


Js sm lih včeraj gledala te šlaufke za otroke v BabyCentru pa so fuull dragiuser posted image
me je pa zmotlo še nekaj.. tam gor piše teža npr. od 16-20 kg... js jih mam pa LIH MALČEK več user posted image
a je to pol nevarno da mi to tam počlo v P??user posted image user posted image user posted image (al je to samo teža do katere se pač ščaufek ne potopi?)



po mojem je teža da se šlaufek ne potopi user posted image



ja pomoje je tut to...user posted image ker drugač bi se po P. sam poki slišal, ko bi šlaufki pokaluser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:57:24   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85


Js sm lih včeraj gledala te šlaufke za otroke v BabyCentru pa so fuull dragiuser posted image
me je pa zmotlo še nekaj.. tam gor piše teža npr. od 16-20 kg... js jih mam pa LIH MALČEK več user posted image
a je to pol nevarno da mi to tam počlo v P??user posted image user posted image user posted image (al je to samo teža do katere se pač ščaufek ne potopi?)



po mojem je teža da se šlaufek ne potopi user posted image


To je tež otroka, v bistvu gre za to, kot je rekla pupa, da se mali ne potopi.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:57:54   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image

Večina si kupi kar tistega za na plažo, meni pa ni bil v redu, sploh nisem mogla gor sedet, sem kar stoje jedlauser posted image , pol mi je pa moj nabavil iz Sanolaboraj enega,ki je prav za take zadeve in mi je bil res super (stal je pa okoli 25€)...je čisto odvisno, probaj najprej tistega za plažo, je ceneje


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 11:59:49   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kaj ima katera GSM cifro od Jasne85????  Dajte jo kontaktirat? Sedaj pa bi že res bil čas, da se kaj oglasi! user posted image

Kaj pa Grahec?



Ooo kakšna uzbunauser posted image sm dobila sms od Pupe in Felix na enkrat pa sm bla tako vesela... mi je blo prow lepo, ko sm vidla kako vas skrbi zameuser posted image
kot je Pupa povedala... sestra je prišla iz dopusta in kraljuje na računalniku tako, da nimam prilike sploh gor pridetuser posted image
pol sm ji pa smse pokazala in sm rekla, da se pač MOREM it oglasit, pa je dovolilauser posted image
nimam več oblek za ji dat pa je pol malo bol škrtauser posted image user posted image user posted image user posted image



olaaaaaaaaaaa,

vidiš ko nas tu strašiš, ko te zmanjka user posted image ne se hecat, nismo v stanju za šoke user posted image



sorrrriiiiuser posted image
sej mi je blo smešno, ker sm pisala sestri lih 10 min nazaj, če grem lahko na njen pc, pa ni nič odgovorila...
pol sm  ji forwardirala tvoj sms, pa sm rekla, da vas preveč skrbi zame, pa je rekla, da grem lahkouser posted image user posted image
tako da HVALAuser posted image user posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:00:21   
Lolita23
Drugače pa počitnice, na prve grem konec junija(morda že kaka 2 dni v maju), pa potem s presledki kar skoz do septembra, odvisen kak bo naš odnos še takrat s taščo, glede na to, da moj piha od jeze zarad sesalca in ji misli svoje danes povedat.user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:01:23   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Obroč za sedenje vem, da je že bil tema, sam ne vem v katerem delu, kje se ga kupi, kolikor vem imam dobre šanse, da bom šivana, ker sem imela vnetja, in kao taka koža rada sama poka.A to kupiš takega, ko lahk potem malega not tudi imaš.To moram jaz vse mojega seznanit, pa kje ga kupiš??user posted image user posted image user posted image

Večina si kupi kar tistega za na plažo, meni pa ni bil v redu, sploh nisem mogla gor sedet, sem kar stoje jedlauser posted image , pol mi je pa moj nabavil iz Sanolaboraj enega,ki je prav za take zadeve in mi je bil res super (stal je pa okoli 25€)...je čisto odvisno, probaj najprej tistega za plažo, je ceneje



ja, ne vem če je... včeraj sm gledala v BC, pa je bil 24€, v Müllerju ga pa sploh nimajo (ni sezonauser posted image )


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:02:28   
tasa_m
yania.. čestitke še iz moje straniuser posted image  . Pa res tvoj Timon ni mogel več čakati.. Upam,da ni kriva kje kopel, ko sta si jo z tamalo privoščle takrat?? user posted image  Je videl da vama je prelepo na "ženskem" večeru pa je raje mal pohitel..
Samo da je vse ok in da se že cartate..


Kaj pa je drugega novega?

jjasna85 ti boš očitno mogla še eno rundo ven spustit, ker je zdaj konec seznama na vrsti..user posted image


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:05:10   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kaj ima katera GSM cifro od Jasne85????  Dajte jo kontaktirat? Sedaj pa bi že res bil čas, da se kaj oglasi! user posted image

Kaj pa Grahec?



Ooo kakšna uzbunauser posted image sm dobila sms od Pupe in Felix na enkrat pa sm bla tako vesela... mi je blo prow lepo, ko sm vidla kako vas skrbi zameuser posted image
kot je Pupa povedala... sestra je prišla iz dopusta in kraljuje na računalniku tako, da nimam prilike sploh gor pridetuser posted image
pol sm ji pa smse pokazala in sm rekla, da se pač MOREM it oglasit, pa je dovolilauser posted image
nimam več oblek za ji dat pa je pol malo bol škrtauser posted image user posted image user posted image user posted image



olaaaaaaaaaaa,

vidiš ko nas tu strašiš, ko te zmanjka user posted image ne se hecat, nismo v stanju za šoke user posted image



sorrrriiiiuser posted image
sej mi je blo smešno, ker sm pisala sestri lih 10 min nazaj, če grem lahko na njen pc, pa ni nič odgovorila...
pol sm  ji forwardirala tvoj sms, pa sm rekla, da vas preveč skrbi zame, pa je rekla, da grem lahkouser posted image user posted image
tako da HVALAuser posted image user posted image



pa kakšno sestro maš ti to, da jo morš tok prosit za comp?user posted image
no samo da si pršla se malo javit, da te po kakih P. ne iščemouser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:06:50   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Drugače pa počitnice, na prve grem konec junija(morda že kaka 2 dni v maju), pa potem s presledki kar skoz do septembra, odvisen kak bo naš odnos še takrat s taščo, glede na to, da moj piha od jeze zarad sesalca in ji misli svoje danes povedat.user posted image


o kk fajn, si bote privoščli...lepo...
kaj a ni dobro da imate dva sesalca...če se en pokvari, je še vseeno en pri hiši user posted image drugač pa ta forverk al ka je, je ful dobra firma, ta ziher ne bo crknu, mi ga mamo že 15let, ... mogoč še več....user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:08:25   
jjasna85
Drugače vam pa pošiljam slikco današnjega bušija tako, da mi boste zares verjele, da sm še v enem kosu user posted image
trenutno sem v 38t., ampak jutri začnem z 39.tednom tako da napište kar vam pašeuser posted image

MOJ BUŠI


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
12.2.2009 12:11:10   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Drugače vam pa pošiljam slikco današnjega bušija tako, da mi boste zares verjele, da sm še v enem kosu user posted image
trenutno sem v 38t., ampak jutri začnem z 39.tednom tako da napište kar vam pašeuser posted image

MOJ BUŠI



user posted image user posted image user posted image lep bušiii...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?