|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bomo probali še s klomifenom!
16.2.2009 17:36:33   
divans1
Jutri začnem s klomifenom, ker ne morem več zanosit po enem ss... Ginekologinja mi je predpisala za začetek 1 tabletko na dan (polovička zjutraj, polovička zvečer). Menstruacije mam od 27-30 dni, ovulacija je bila prejšnji mesec pozna, šele nekje po 20.dnevu ciklusa. Pa me zanima, kdaj je pri vas nastopila ovulacija, meni je rekla, da moram imet spolni odnos 13.dan ciklusa, 12. dan pa morm pridet na uz. Vaše izkušnje?? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
16.2.2009 19:44:19   
moni30
Mislim, da ti piše tudi v navodilih, da naj bi ovulacija nastopila nekje 5-10 (upam, da se prav spomnim) dni po zadnji tabletki.

Sem šla prav v moje tabelce gledat kdaj točno sem imela ob jemanju K ovulacijo. Največkrat sem jo imela na 15. dan, drugače pa še na 16. in na 17. dan


< Sporočilo je popravil moni30 -- 16.2.2009 19:50:14 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
17.2.2009 14:20:28   
pilotina
jaz imam ciklus nekje od 29 do 35 dni...ovulacija pa je nekje od 15 do 21 dne

če ti bo delala UZ 12. dan ciklusa, bo že takrat videla na čem si in kako rastejo folikli...tako, da brez skrbi

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
24.2.2009 10:47:52   
baby234
pozdravljene!

moja zgodba je taka....

s fantom sva stara 20 let,oba imava sluzbo stanovanje vse samo se nekaj nama manjka in bo popovno...
to je otrok....zelo si ga zeliva,na temu sva delala vec kot leto in pol in ni bilo nčuser posted image user posted image user posted image user posted image
sla sm ginekologinji in mi je rekla da imam policilisticne jajcnike..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sesedla sm se sprasevala zakaj ravno jaz k si tko zelim......dala mi je klomifen zdaj ga jemlem 2 ciklus
in upam da bo kej......sprasujem se kaj ce ne bo nč potem sploh ne vem zakaj zvimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsak dan mislm na to da nam nikol mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
24.2.2009 11:16:32   
anci banci
baby234 ... brez pesimizma prosim....
policistični jajčniki niso konec sveta in mnogo punc je zanosilo naravno s tem problemom...ali pa s pomočjo klomifena
in to da ne boš mama je pa malo prehitra izjava
jaz imam tudi polcistični jačnike in 16.7. bom prvič postala mama... res da nisem naravno zanosila ampak umetno (ampak krivda ni bila samo pri meni amapk tudi pri partnerju da nama naravno ni uspelo)

glavo gor in ne obupat... če vama na uspe v roku leta in pol oz. dveh let bosta pa dobila napotnico za neplodnostno ambulanto...

držim pesti in navijam da vama uspe prejuser posted image user posted image

(odgovor članu baby234)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
24.2.2009 11:31:33   
tejčit
Baby naj ti povem da sm jaz zanosila naravno s policističnimi jajčniki
če jh imaš ni to konec sveta.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
24.2.2009 12:14:53   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: baby234

pozdravljene!

moja zgodba je taka....

s fantom sva stara 20 let,oba imava sluzbo stanovanje vse samo se nekaj nama manjka in bo popovno...
to je otrok....zelo si ga zeliva,na temu sva delala vec kot leto in pol in ni bilo nčuser posted image user posted image user posted image user posted image
sla sm ginekologinji in mi je rekla da imam policilisticne jajcnike..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sesedla sm se sprasevala zakaj ravno jaz k si tko zelim......dala mi je klomifen zdaj ga jemlem 2 ciklus
in upam da bo kej......sprasujem se kaj ce ne bo nč potem sploh ne vem zakaj zvimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsak dan mislm na to da nam nikol mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Če si stara 20 let, imaš še najmanj 20 let šanse, da zanosiš! In šele takrat bi mogoče bilo fer pomisliti, da ne boš mama. In veš, koliko se lahko spremeni v 20 letih na področju medicine???? Imaš srečo, da si tako zgodaj odkrila, da imaš težave. Vse se bo rešilo in zagotovo boš mamica, samo mogoče še ne ta trenutek...

Tako da kar pogumno naprej, čaka te še veliko lepega user posted image

(odgovor članu baby234)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
25.2.2009 21:24:44   
baby234
hvala vm za spodbudne besedeuser posted image zj mi je lazjeuser posted image user posted image user posted image komi čakamuser posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bomo probali še s klomifenom!
9.3.2009 9:39:21   
zaljubljena23
Jaz sem imela prvi cikel O (ob jemanju klomifena) točno na 14. dan, zdaj drugi cikel pa je žal neuspešen, nismo pridelali nobenega foliklauser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu baby234)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?