|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomarančni sok
23.4.2005 9:52:18   
Urška*
Ojla!

Zanima me, če lahko dam mojemu Žanu sveže stisnjen pomarančni sok. Začela sma uvajat gosto hrano in sem začela pri sokih.
Aja, star pa je 4 mesecce+9dni.

Hvala!

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomarančni sok
23.4.2005 10:21:12   
ankaa
Lepo pozdravljena mamica še enega Žana. Pri nas imamo tudi Žana, le da je star že 11 mesecev. Pomaranče ti raje ne svetujem ker napenjajo in so kot vsi agrumi za tako male :duda: alergene. Raje poskusita jabolko, banano in pa hipove kašice breskev, marelica, lahko mešane z rižem, slive. Jaz še vedno ne dajem pomaranč, limon, grenivk, jagod, hrušk, kivija, ananasa, grozdja, melon, bomo pa kmalu po letu začeli počasi tudi s tem.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomarančni sok
23.4.2005 10:28:57   
Urška*
Aha, hvala!:bravo:
Saj ostale soke sma že probala, od korenčka do hruške, jabolke,... pa sem mislila še kaj probat. No, bomo pa počakali s tem, se ne mudi.

:bravo::bravo:za Žane.:)-

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomarančni sok
23.4.2005 10:43:13   
ankaa
Ja sej res, korenček mi je padel iz glave!

:bravo::bravo:za Žane in da bi z veseljem papcali in lepo napredovali vse tja tud do kake :torta:. To kdaj prav paše

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomarančni sok
23.4.2005 12:09:29   
Gina
jaz sem zdaj začela, pa bo čez manj kot mesec star eno leto.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomarančni sok
24.4.2005 13:33:39   
Urška*
u, te pa imam res še čas.

hvala:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomarančni sok
4.5.2005 10:35:32   
ankaa
Jaz mu še ne bi dajal pomarčnega soka, boljši je jabolčni. Tu tudi nima ne vem kakšnega vpliva ali je sveže iztisnjen ali ne, ampak bolj pravilo, da se z agrumi malo počaka.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomarančni sok
4.5.2005 10:36:24   
Primoza
Ojej, prijavljena je bila ankaa.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




portal 24ur.com
mamamajča

Kaj najpogosteje pogledate na spletnem portalu

vreme (27%)

politiko (2%)

novice iz SLO (25%)

črno kroniko (13%)

trače (10%)

ne obiskujem tega portala (23%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!