|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se dogaja?
17.2.2009 14:20:59   
activia
Pozdravčke vsem!Sem nova članica in hkrati zelo radovedna:)
Ker več glav več ve sem se odločila pisati sem, saj je forum precej aktiven
in upam da mi katera od vas lahko pove kaj več :)
Zadeva pa je sledeča..Lani julija sem imela laparoskopijo levega jajčnika,saj sem imela
dermoidno cisto in posledično nič menstruacij.Po operaciji sem okrevala in dobila redno
menstruacijo vsak mesec (ciklus na pribl. 40 dni)..nazadnje sem jo imela 20.12 nekje 5 dni brez posebnih
bolečin..ko je bil čas za nov mesec in novo menstruacijo je ni in ni bilo,naredila sem CB ki je pokazal
rahel plusek,nato čez dva dni en drug test debel minus..ker je po 14 dneh še ni bilo sem šla na pregled
k ginekologinji in v maternici ni opazila plodka niti da bo menstruacija kaj kmalu tukajuser posted image ,je pa "vidla" da se
nekaj kuha v jajcevodihuser posted image .Ona mi je sicer rekla da naj počakam še 14 dni in če se ne bo pojavila naj pridem nazaj,
da pa vseeno upa da bo čiščenje,naj povem da ne čutim nobenih bolečin,le občasnega špikanja kot da bo vsak
čas tukaj in pa precej sem utrujena.Mogoče pa je le katera ki bi mi znala pojasnit tale meni nenavaden pojav.
Hvala vsem za odgovore user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se dogaja?
17.2.2009 14:46:10   
divans1
Mogoče izvenmternična nosečnost?? Samo če bi bilo to, bi te po moje kej bolelo??user posted image

(odgovor članu activia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se dogaja?
17.2.2009 14:54:27   
activia
tudi ona sumi na to je pa rekla glih zarad tega naj počakamo,ja je rekla
da če je to me bo vsakič bolj bolelo ker raste izven maternice..ob taki bolečini
pa naj takoj pridem tja...user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?