|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
26.2.2009 20:27:58   
mamči
No, to je pa redkost, da nekdo premisli in se opraviči.

Pohvalno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
26.2.2009 20:38:46   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

No, to je pa redkost, da nekdo premisli in se opraviči.

Pohvalno.




se strinjam!!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
26.2.2009 21:22:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

No, to je pa redkost, da nekdo premisli in se opraviči.

Pohvalno.




A, pa res.
Drugic pa le vdihni, preden kaj takega napises, anonimna :).

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
1.3.2009 14:19:05   
lidijajenko
draga TINA,

Jaz ti pa povem moje mnenje. Če je to res, kar si napisala, in če si res tako odrasla bi mogla tudi bolj sprejemati kritiko. Vsak ima pravico povedati svoje mnenje in ti si tega želela od nas.

Jaz osebno menim, da je ta veza še veliko daleč od normalne in da ti bo žal pa se imaš lahko zdaj te dve leti še ne vem kako lepo. Je pa res da smo vse že pri 15 govorile kako smo samostojne, odrasle in da zmoremo vse same pa danes poglej a se strinjaš s tem kar si rekla takrat? Mislim da marsikatere stvari nebi naredila takrat si jo pa.
Mislim da si ti zaljubljena in ne vidiš druge plati. On pa se je spustil v razmerje s takrat 16 letno najstnico kar se mi pa tudi ne zdi normalno , čisto po resnici povedano. Saj takrat niti ti niti on ni vedel kaj se bo iz tega izcimilo, zato ne moreš rečt da se je zavedal...da te je imel rad....

Če bi bila jaz tvoja mama bi te po resnici povedano peljala k psihologu ali pa k psihiatru(ne misli, da te žalim al pa karkoli..) edino oni so taki strokovnjaki s katerimi se boš lahko normalno pogovorila,jim resnično zaupala svoja čustva in ki ti bodo kaj dopovedali oz. svetovali. 
Jaz osebno mislim da v njem vidiš svojega očeta ki pa je tvoj idol.

Brez zamere to je samo moje mnenje in ne prehitevaj RESNIČNO NE UNIČI SI ŽIVLJENJA, že če je vse normalno in ok gre hitro vse k vragu.

VELIKO SREČE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 10:32:55   
Anonimen
Pri 18 še ne razmišljaš tako,kot pri 25,26.In ta veza se ne more obnest.Ne more.Toliko razlike v letih,pa ne ga srat no.Zamisli si,da ko boš v taboljših letih,bo tvoj partner že čisto znucan dedek.Sej te dohajat ne bo mogu.Pa otrok?Se sploh zavedaš,kaka odgovornost je to?
Ej,malo pameti v roke,drugo leto boš razmišljala čisto drugače.Najd si fanta sebi primernega,ker med vama je ogromno let razlike in pri 18 letih je razmišljanje še otročje,ojej pri 48 pa zrelo.
Sicer,pa da ga ne sram,pa ti si ja bila mladoletna,sej nista začela pr tvojih 18 letih??user posted image

(odgovor članu lidijajenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 10:53:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

se opravičujem vsem ki so bili prizadeti zaradi teh komentarjev. res mi je žal. sem malo razmislila in se res opravičujem. bilo je pregrobo ampak vseeno ni bilo tak hudo mišljeno kot je zgledalo.

ŽAL MI JE!!!

vsem vam želim lepe dneve s svojimi sončki... tistim ki jih imate in tistim ki jih še boste imeli.

pa saj je res 30 še ni nobena starost.

ŠE ENKRAT SE OPRAVIČUJEM.

lp

Zakaj se je opravičila?Ker se je ustrašla,da jo bodo razkrili.Sej drgač se nebi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 11:25:07   
liliana
user posted image user posted image user posted image Jaz pa včasih pravil na tem forumu ne razumem.....namreč nekaj zrelih 30 letnic se pritoži pri moderatorjih in zahteva razkritje ene 18 letne punce, ki se mora nato opravičiti, ker je napisla nekaj, ob katerem so se počutile ogrožene......

"ja se mi zdi primerljivo. ti boš pri 50 letih stara zgubana... siva. se zavedaš kak bo tvojega otroka sram. on 20 ti pa 50? halo. sploh veš kak razmišljajo mladi??? nikoli svojemu otroko ne bi naredla take sramote. te ga rajši nimam kot pa da ga mam pri 30 ali še pozneje. bed on bo komaj srednjo šolo končal ko boš ti skoro v penzijo šla. oh ja. pa saj me nič ne briga. saj to je tvoja stvar. in to samo moje mnenje. je pa za zamislit se."

Čeprav je pred tem na vprašanje 18 letnice deževalo kar nekaj takih postov kot so....

"Kje si staknla tazga pedofila, ma človku gre na kozlajne ob branju"
 
"Pa otrok, mu bo prijetno ko bo najstnik da mu sošolci rečejo kje ma pa očita, da skoz dedija sabo vlači....a to bi ti priviščila svojemu otroku?
Neodgovorno u 0"
 
"Prav tako si ne predstavljam travm otroka, ki ga bodo vsi spraševali, če je to njegov dedek."
 
Pa se nobena zrela 30 letna uporabnica ni opravičila....nasprotno, prepirale so se z 18 letnim otrokom kot z eno sebi ravno, zrelo osebo.....prosim lepo no.....

Anonimna Tina, ki si se opravičila.....ja, čeprav si stara 18 let si še otrok.....in si vzemi še nekaj let časa za otroka.....med tem časom pa uživaj s svojim partnerjem.......



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 12:23:44   
giotti
Liliana, se popolnoma strinjam s teboj user posted image
Srečno vsem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 19:26:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Liliana, se popolnoma strinjam s teboj user posted image
Srečno vsem.



NOBEN NI POPOLEN, JE PA SAMA ŽELELA NAŠE KOMENTARJE.

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 20:46:53   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pa še to ti bom povedala zares nobene razlike ne vidim med 50 in 68 leti. tak da ne govori mi bedarij.

če mene kaj vprašaš bi prepovedala met otroke starejšim od 30 let. pa misli kaj hočeš sedaj.

O marija, ti si pa še res frocasta. Koliko si stara? 11? Več ti jih ne bi pripisala. Ajde, mogoče 11 pa pol.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 21:48:17   
Barbara_L
A ni tole malo brezplodno in zrelo za zaklep?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 23:11:31   
Anonimen
Ojla,po lepem času se spet javljam tukaj gor da vidim kaj je novega...najprej mi ni bilo čisto jasno zdaj pa sem opazila, da se je očitno nekdo tukaj gor spretno izdajal zame! Moram priznati da tega na tem portalu nisem pričakovala! Sploh mi ni jasno o čem je tekla beseda oziroma zakaj naj bi razkrili mene??user posted image  res ne razumem...sem pa ugotovila da ima nekdo tukaj gor očitno preveč časa in piše odgovore kar namesto mene in se krega z drugimi vsepovprek...jaz tistega nisem pisala niti se nisem nobenemu opravičevala in se prepirala glede let...tisti ki je to storil pa kahko samo rečem, da je očitno da so tukaj nekateri ljudje še zelo otročji in nezreli...

Drugače pa hvala za vaša mnenja, znam prenesti kritiko saj sem bila na to pripravljena ko sem se odločila za tale forum...nekateri komentarji me včasih tudi zbodejo vendar tako je, vsak ma drugačno mnenje nismo si vsi isti in tako je tudi prav, saj kako pa bi bilo če bi bili na svetu vsi popolnoma isti...user posted image

no sva se pa z dragim odločila  da bova na dojenčka počakala še nekaj časa, in se prepričala če si to res želiva in se pripravila na to. Vas pa prosim, da razumete mojo odločitev, mislim da sva se zaenkrat odločila prav in bomo videli kaj bo čas prinesel.user posted image


(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
2.3.2009 23:48:14   
Anonimen
Jao nikolyna,kaj se še nisi naveličala. Pa knjigo bi v letu in pol že zdavnaj prebrala in se iz nje kaj naučila.

Je kar fajn mal pokukat sem in ugotoviš kdo je anonimen.user posted image Te tvoje nosečnosti in nenosečnosti se ti vlečejo že od 16leta naprej.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_3017820/mpage_1/key_/tm.htm#3017820

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
3.3.2009 17:46:42   
Anonimen
didlinaa prosim?? si me pa označila za napačno osebo draga moja, z mojim uporabljava zaščito tako da mislim da si malce zgrešila pa tudi imam 18,5 let ne pa 16....tako, da prosim če nisi v nekaj prepričana ne piši tukaj gor neumnosti lepo prosim.pa hvala, bi ti bila hvaležna!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
3.3.2009 17:57:21   
sončekm
Anonimna, pomoje je tukaj prišlo do neke zamenjave med anoninimi in tudi nekdo ni vedel, da ti nisi tista anonimna,ki je pisala o letih za zanosit in se nato opravičila. Nekdo vaju je zamenjal,če mene vprašaš.
Ne sekiraj se, pozabi!Živi tako kot tebi paše ne glede na vse kritike, ki si jih brala. Pravijo,kakor si boš postlala tako boš spala! Naredi si tako, da boš ti srečna in zadovoljna, ne glej na druge! Čas bo prinesel vse....user posted image  Srečno!!!

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
3.3.2009 20:41:50   
benika
didlinaa prosim?? si me pa označila za napačno osebo draga moja, z mojim uporabljava zaščito tako da mislim da si malce zgrešila pa tudi imam 18,5 let ne pa 16....tako, da prosim če nisi v nekaj prepričana ne piši tukaj gor neumnosti lepo prosim.pa hvala, bi ti bila hvaležna!


A si sigurna, da te ni zamenjalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
4.3.2009 18:58:32   
miša24
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla, vsem želim en lep pozdravček za začetek!:)

Zanima me vaše o mnenje o moji zvezi s tipom, ki je velikooo starejši od mene in zadnje čase sva se pogovarjala, da si želiva otroka, že nekaj časa je bila prisotna ta želja po otroku vendar je zdaj postala bolj izrazita, kar pa ne pomeni zdaj da bova otroka imela že "jutri" vendar govorim o obdobju 1 leta ali morda celo malo več. Vendar me je prej zanimalo še vaše mnenje ker kot sem prebrala že nekaj forumov opažam da pridno odgovarjate in pomagate eden drugemu, prav prijetno se počutim med vamiuser posted image  No pejmo h bistvu-moj tip ima 48 let, jaz pa komaj 18. Ja vem razlika je ogromna in bi prosila, da bi blo čim manj očitkov, ker to ni muha enodnevnica, rada se imava, skupaj sva že 2 leti in se lepo razumeva, in se mi zdi normalno, da sva zdaj pomislila tudi na user posted image  dojenčka bi seveda imela ko jaz dokončam šolo in se zaposlim, da bi imela oba lastni dohodek. No, kar na dan z vašimi mnenju, vseh bom vesela, upam pa da ne bojo preveč kritični.

uživajte še naprej!!!:))

Tina


joj...jaz ti predlagam da počakaš še vsaj par let. stara si komaj osemnajst let, ne imet otroka zato ker se ti zdi luštno, sploh pa ne zato, ker bi ga imel partner. pa še nekaj, če sta skupaj že dve leti, to pomeni da si bila ti 16 on 46..oprosti, ampak v dosti zahodno evropskih dravah bi bilo to ilegalno. kakorkoli...moj nasvet je, da počakaš še vsaj ene dve leti...da ti ne bo potem žal. ko imaš otroka, ne moreš nazaj, res sem se z večimi pogovarjala, ki so ga imele pred dvajsetim, pa, prvič, nobena ni ostala z istim partnerjem, drugič, pa se zdaj zavedajo, da niso bile pripravljene. samo tko je, da pri osemnajstih vsak misli, da je popil že vso modrost sveta....pa še nekaj stvari si razčisti v glavi: imaš urejene odnose z svojo družino(veliko mladih deklet iz neurejenih, razbitih družin hiti k ustvarjanju nove, svoje- naj to ne bo razlog)? ne imet otroka zaradi dokazovanja svoje ljubezni partnerju...

nočem ti nič pametovati ali ti očitati, samo stvari je treba iskreno pogledati takšne, kot so

lep pozdrav in..uživaj svojo mladost:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
8.3.2010 19:32:28   
KatKus
meni se tudi zdi precej skrajno! 18letnica in 48letnik?! ker 18 letnica ne glede na to kaj, kako, koliko, je doživela se naučila ne more biti dovolj zrela da ima razmerje stoliko starejšim človekom. zanima me o čem se sploh pogovarjata? oz kaj je z njim narobe da ima tako mlado in razmišlja o otroku z njo?!
res sem dvolična! sama sem stara 25 let in imam sedaj že nakaj mesecev razmerje s 50 let starim moškim, ki je za nameček še poročen. ne vem kam to pelje vendar meni je z njim dejansko lepo. nikomur razen najboljši prijateljici si ne upam povedat za njega... ker bi me vsi čudno gledali in obsojali. vendar meni tako lepo kot mi je z njim še nikoli v življenju ni bilo! kaj naj naredim??????

(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
8.3.2010 19:35:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

didlinaa prosim?? si me pa označila za napačno osebo draga moja, z mojim uporabljava zaščito tako da mislim da si malce zgrešila pa tudi imam
 ----->18,5 <-----

let ne pa 16....tako, da prosim če nisi v nekaj prepričana ne piši tukaj gor neumnosti lepo prosim.pa hvala, bi ti bila hvaležna!


A si sigurna, da te ni zamenjalauser posted image


pomemben podatek! punca ni stara 18, ampak 18 PA POL!!!!!

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
8.3.2010 19:46:45   
J.L.
punce od kje privlečete 1leto stare teme? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
8.3.2010 23:23:24   
KatKus
a zato pa potem niso več aktualne? mene pa zanima kaj je z avtorico te teme... pa tudi na splošno.... mnenje

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Vaše mnenje?
8.3.2010 23:29:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
moj tip ima 48 let, jaz pa komaj 18. skupaj sva že 2 leti. NI NOBEN PEDOFIL, OČITNO NE POZNAŠ BESEDE PEDOFIL!

Kaj drugega pa je 46-letnik, ki seksa s 16-letnico? A so pedofili samo tisti, ki seksajo s predšolskimi otroci ali tudi tisti, ki seksajo z otroci ne glede na starost (kar mladoletniki tudi so)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Vaše mnenje?
10.3.2010 12:50:50   
Taddy78
Zame je to tudi bolano. In je velika razlika, če je ona stara 16.let, on pa 30 let starejši, ali pa je ona 30.let, on pa v 60.h.

Zame je to nesprejemljivo, punca je pač zaljubljena, dedc pa zame bolan pedofil. Blek, ne vem kako bi lahko bila s takim starim...fuj.

Svakinja bo recimo naslednje leto stara 40. njen 60.let (poba bo 4). Pa njega isto sprašujejo če je dedek. Ampak to še ni tako hudo. Ona je celi dan s tamalim ker on dela, tečn je, pa samo nerga...že to je tisto, zaradi česa ne bi mogla imeti toliko starejšega...drugačen pogled na svet, kompliciranje pri tamalemu, živita vsak v svojem svetu...Nikamor ne hodita, z nikomer se ne družita...no ona že ima krog kolegic, ampak je vedno vsepovsod sama, ker njemu ni do tega...

SI lahko zamišljate pogovor med 18.letnico in 48.let starim moškim. On pride domov:"in ljubica, kako je bilo v šoli?" "Ah, dragi, veš, ona učiteljica pa mi je dons tok zatežila in sem dobila cvek pri matematiki"...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
10.3.2010 16:59:36   
eternety
Mislim, da tu ni problem v tem, da si ti stara 18 let. Marsikdo je spoznal svojega partnerja pri teh letih ter si ustvaril družino in dom. Bolj se mi zdi težava v tej ogromni starostni razliki. Pa načeloma nimam nič proti temu. Samo poskušaj si predstavljati svoje življenje s tem partnerjem čez 20,30 let.Ker ljudje z leti zorimo, se spreminjamo, rastemo osebnostno. Verjemi, da bo tvoje razmišljanje takrat drugačno kot sedaj. Tudi jaz sem pri 18. mislila, da sem najpametnejša, pa kaj mi stari težijo itd. Vendar verjemi, da ti želijo le najboljše. Vso srečo, kakorkoli se že odločiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
11.3.2010 10:39:14   
5raaa
oj!!!
Potrpi, mata še čas.Veliko veliko se bo še zgodl al dobr ali slabo da boš 1000000% ali hočeš bit z njim do konca.

Povem ti da, vem kako ti je jst pa moj sva razlike 22 let, skupaj sva 4,5 let pa še nisva use predelala. isto se mi je dogajal kot pri tebi in še danes mislim tako kot ti sedaj, ne glede  na to da sva skupaj 4,5 let. Ampak je najprej use lepo pa prov, potem se pa normalno začnejo problemi, počakaj da vidiš še se lahko normalno spopadeta z vsakdanjemi problemi, družina, prijatelji, znanci,zaupanje- v smislu, če so okoli tebe mlajši moški, kako to upliva nanj,.......................... Lahko ti še več naštevam (njegova družina, veš čisto use??????????)

Stara sm 24 let, prosim poslušaj me, vem da sm na istem k ti ampak dobr se prepriči, tudi mene že-še drži da bi imela otroka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sprejela sva kompromis da bova počakala vasj če 2 leti, če ne več!!!!!!!
Kar bo bo, ni mi čist prov, ampak, je tako prov, kaj pa če si premislim, bom obžalvala da ga nism poslušala!


step by step, če vama je usojeno se bo to zgodl samo od sebe!!!!


Lep Pozdrav!!!!!!5raaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?