|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 9:40:25   
arielca
Zanima me, kaj imate na tleh v baldahinu? Rada bi nekaj, kar se enostavno očisti in da ni pretežko za transport. Hvala.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 9:47:44   
Nea_teja_
Zdej je odvisno če misliš prikolico imeti postavljeno dalj časa ali samo za nekaj dni oz dopust.Mi imamo na tleh lesen podn na njemu pa tapison al kaj je že un k   se lahko pere.Drugače se pa dobijo tudi taki tepihi poglej malo na stran od camp-ing ali pa indoplati pa boš vidla.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 10:04:36   
oka
Če se prav spomnim dobiš poleg baldahina še plastiko, ki jo pogrneš po tleh. To je najlažje, če imaš prikolico, s katero se seliš. Če imaš pa pavšal, pa je najboljše imeti leseni pod, čez pa dajejo različno. Mi imamo topli pod. Najlažje ga očistiš in ni nekih komedij z vzdrževanjem.


< Sporočilo je popravil oka -- 19.2.2009 10:06:23 >

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 11:11:03   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Če se prav spomnim dobiš poleg baldahina še plastiko, ki jo pogrneš po tleh. To je najlažje, če imaš prikolico, s katero se seliš. Če imaš pa pavšal, pa je najboljše imeti leseni pod, čez pa dajejo različno. Mi imamo topli pod. Najlažje ga očistiš in ni nekih komedij z vzdrževanjem.



Meni se to zdi najboljša varianta, ker nimaš problemov s čiščenjem. Pobrišeš in je to to.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 11:22:21   
Nea_teja_
Topli pod imamo tudi mi in ne tapison kot sem napisala to dvoje skoz mešam in je res super ko samo pobrišeš

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 11:26:20   
Mišni
Mi smo imeli lesene palete, čez pa en tak poden iz najlona, ki ga prodajajo prav v ta namen.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 17:48:24   
dito
mi imamo leseni poden, gor pa topli pod. Zunaj na pokriti terasi pa imamo neke vrste peno, ki jo zlahko obrišeš pa še enostavna je za transport (kupili v induplati).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
19.2.2009 20:01:05   
Mišni
Drugače pa, če ne boste imeli pavšala, imate kaj takega, kot je v šotorih, dovolj:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_dodatna/podlage.htm

Imajo pa to tudi v Merkurju.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
20.2.2009 9:21:05   
Nea_teja_
Take plahte lahko kupiš tudi v obiju ,bauhausu ,bauxu so verjetno malo cenejše pa isto uporabne tud za pometat so ok.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj na tla v baldahinu?
22.2.2009 14:20:11   
Mišni
Ja, v Obiju in Merkurju je bila približno enaka cena lani.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?