|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadaljevalno mleko št.2
25.4.2005 9:08:27   
cleopatra
Pozdravček.

vem, da je tema verjetno obguljena že 100-krat, pa vseeno.

Naša pupika bo kmalu dopolnila 4 mesece in bi radi iz 1 šli na 2. Po enomesečnemu dojenju smo prešli na Comformil in morm rečt, da smo bli kr zadovoljni, čeprav vidim, da ga tukaj nekatere punce kr mau kritizirajo.

Problem je zdej u tem, ker ne vem na katero mleko naj prešaltamo. rada bi prebrala kakšne izkušnje o rezličnih vrstah, ker na Comformil 2 ne bomo šli.

hvala
čao:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nadaljevalno mleko št.2
25.4.2005 9:12:27   
spelaz
Mi smo sli iz aptamil pre na aptamil 2 in je bilo ok.

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nadaljevalno mleko št.2
25.4.2005 9:14:43   
Urška*
Zakaj pa ne bi šla na Comformil 2? Glede na to da si z zadovoljna.

No, midva imama Novalac in smo bili skozi zadovoljni, razen zdaj ja mali zaprt, pa ne vem če je to od mleka ali česa drugrega(uvajama tudi gosto hrano).

LP:)

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nadaljevalno mleko št.2
25.4.2005 10:36:24   
sebtan
ciao kleopatra, meni je conformil takooo smrdel in imel okus po kislem mleku......bbbbbbbbbbbbb, ko sem pripravljala obrok me je kar zmrazilo, ko sm probala...pol smo hitro prešaltale na novalak....3x hura za novalak:))
(matr zgleda kot da delam reklamo za novalak):)))



(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nadaljevalno mleko št.2
26.4.2005 8:44:39   
cleopatra
na comformil 2 ne bi šla, ker je tut pediater reku, da nima smisla, ker je pač mleko, za otroke z določenimi zdravstvenimi tegobami ( krči, zaprtje,...). Naša mala pikica, pa teh težav zdej itak že lep čas nima. Nisem pa la na drugo mleko, ker baje to ne moreš kr skakat z enga na drucga.
Zlo dost tle punce promovirajo Novalac, pa me vseen zanima še za drga milupina mleka, pa nestlova,...pač izkušnje vaše.

čao, cleo:)

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nadaljevalno mleko št.2
26.4.2005 8:53:29   
Urška*
Cleopatra, sploh se nisem zavzela da je to mleko za tegobe.:ups:

Ne vem, jaz ti priporočam, da pač eno izbereš, tisto ki se tebi zdi vredi in poskusiš. Je, je pa res, da ni fajn menjavat.

lp:)

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nadaljevalno mleko št.2
26.4.2005 9:18:36   
Anonimen
Comformil smrdi, Novalac zapira. Preizkusili tudi Babydream pa je po njem precej več polival. Najbolj zadovoljni smo z Bebo B od Nestleja.
Aptamila in Milumila pa nismo preizkusili.

(odgovor članu cleopatra)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   nadaljevalno mleko št.2
26.4.2005 20:58:06   
Blink1
Mi smo iz Aptamil Pre po nekaj tednih prešaltali na Hipp. In smo ful zadovoljni.

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nadaljevalno mleko št.2
26.4.2005 22:18:29   
cleopatra
Pa še nekaj bi vas rada vprašala:

Kje kupujete mleko za vaše sončke?

p.s.čist informativno me zanima (firbec:))

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nadaljevalno mleko št.2
26.4.2005 22:22:31   
Mina1
Pri prvem smo šli iz Comformila 1 na Comformil 2, vedno smo kupovali v Kolinski, v LJ, kjer je najceneje.

Sedaj pri drugem imamo spet Comformil 1(zaradi krčkov in napenjanja), pa bomo glih tako šli spet na Comformil 2 po dopolnjenem 4.mesecu starosti8).

Meni osebno to mleko NE smrdi, sem vohala že kaj bolj groznega pri teh adaptiranih mlekih.

Res pravijo da je dobro, da se ne skače kar tako iz enega na drugo mleko, tako da:zmeden: - sama presodi;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nadaljevalno mleko št.2
27.4.2005 7:22:53   
Blink1
V Mullerju...Uvažajo direkt iz Nemčije in se mi zdi boljše mleko.;)

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?