|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ++++
26.2.2009 9:44:27   
pattaya
Z veseljem vam sporočam, da mi je končno uspelo zagledat +. Po 11 mesecih truda, ko že nisem več verjela, da bi lahko ratalo kar tako.
Zdaj se bom lahko odjavila iz ambulante za neplodnost, kjer sem bila naročena za prvi pregled maja.

Zdaj samo upam, da bo vse vredu in da bom čez 8 mesecev povila zdravega user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ++++
26.2.2009 9:48:29   
seny
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ++++
26.2.2009 9:48:57   
tatinek
Čestitek, bravo!!!!!!user posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ++++
26.2.2009 9:51:31   
polho3006
user posted image ČESTITAM!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ++++
26.2.2009 9:51:31   
tailor
čestitam tudi jaz sem delala test ampak kar trikrat ker nisem mogla verjet in še kar ne verjamem.to bo moj tretji tako da me je kr strah kako bo . pregled pa imam 3.3 takrat mi bo še ginek. potrdil. kaj ti si že bila?

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ++++
26.2.2009 10:12:51   
pattaya
Saj tudi jaz sem delala dva različna testa, ker tudi nisem mogla verjet in sem se pol 5 minut jokala od sreče.
Ne nisem še bila, pa tudi naročila se še nisem, ker glih ta teden mora met moja g. dopust, tak da se bom lahko komaj v ponedeljek naročila. + pa sem zagledala že v petek.

Tailor držim pesti da bo vse ok.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ++++
26.2.2009 10:30:58   
nika78
Čestitke tudi z moje strani!!! user posted image user posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ++++
26.2.2009 10:35:21   
mikica01
Iiiii user posted image user posted image

(odgovor članu nika78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ++++
26.2.2009 10:41:48   
ursap
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in da bo vse ok.

(odgovor članu mikica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ++++
26.2.2009 11:14:32   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: pattaya

Z veseljem vam sporočam, da mi je končno uspelo zagledat +. Po 11 mesecih truda, ko že nisem več verjela, da bi lahko ratalo kar tako.
Zdaj se bom lahko odjavila iz ambulante za neplodnost, kjer sem bila naročena za prvi pregled maja.

Zdaj samo upam, da bo vse vredu in da bom čez 8 mesecev povila zdravega user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pattaya, a kar tako je ratalo? user posted image Super, čestitke user posted image Koliko si stara, če mi lahko zaupaš?
Nestresno in zdravo nosečnost ti želim!

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ++++
26.2.2009 11:16:37   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veselo in srečno nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ++++
26.2.2009 11:42:55   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: pattaya

Z veseljem vam sporočam, da mi je končno uspelo zagledat +. Po 11 mesecih truda, ko že nisem več verjela, da bi lahko ratalo kar tako.
Zdaj se bom lahko odjavila iz ambulante za neplodnost, kjer sem bila naročena za prvi pregled maja.

Zdaj samo upam, da bo vse vredu in da bom čez 8 mesecev povila zdravega user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ++++
26.2.2009 12:34:01   
pattaya
giotti, ja kar tako je ratalo, pa nismo nič drugač deleli kot vsaki mesec prej. Stara sem 23, ampak mi je že moja g na začetku rekla da ker imam rahel pco, da bo pri meni težko zanosit. Ko sem se pri njej oglasla lani novembra in rekla da po pol leta ni nič ratalo, se sploh ni nič začudla in mi takoj dala napotnico za amb za neplodnost.

Hvala vsem za čestitke.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ++++
26.2.2009 12:42:03   
Jane77
ISKRENE ČESTITKE IN LEPO NOSEČNOST user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vidiš, je trajalo, ampak je ratalo!!!

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ++++
26.2.2009 14:16:21   
Nončika
čestitke in lepo nosečnost!!!!

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ++++
26.2.2009 14:34:17   
Rožica82
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?