|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj spet lahko zanosim
4.3.2009 18:20:37   
tejčit
Zdravo punce.Danes sm imela prvi pregled po abraziji je minilo mesec dni in čakam
prvo menstruacijo.Noseča sm bila 8tednov.ginekolog mi je rekel pol leta nič in nič
se ni kaj pogovarjal.Zanima me po koloikem času ste ve začele ponovno delati na dojenčku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj spet lahko zanosim
4.3.2009 18:31:27   
čebelca2

čez pol letauser posted image in sem takoj zanosilauser posted image mislim da je kr dobr da pustiš telesu (in duši) da si opomore... men je ginekolog reku da vsaj tri cikle počakat, če pa se da, pa kr pol leta...


čeprav se zame tudi drugič ni dobro končal, zaradi pregradeuser posted image ampak zdej so jo odstranli... čez nekaj mesecev greva spet v bojuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj spet lahko zanosim
4.3.2009 19:15:38   
nincrli
meni je danes rekla, da morem 3 mesece počakat... ampak meni se je samo ščistilo... Je pa še rekla, da v tem primeru tud, če se prej zgodi, da ni panike, če pa bi mogla na čiščenje pa počakat...

Jaz bi počakala tri mesece na vojem mestu, čeprav je kr bedno... Mislim, ko komaj dočakaš da je user posted image in potem gre vse narobe in potem čakat še pol leta, da spet začneš delati na tem user posted image user posted image
Včasih si res želim, da bi bila moški user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj spet lahko zanosim
4.3.2009 20:35:06   
Jančika_
http://www.ringaraja.net/forum/Kdaj_spet_za%C4%8Deti_po_ss%3F/m_1119247/tm.htm

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj spet lahko zanosim
4.3.2009 21:34:29   
kepica
Dvakrat sem imela čiščenje in obakrat so mi priporočili tri mesece pavze. Žal ni šlo potem še brez operacije pregrade, po kateri so mi svetovali samo en mesec pavze, v drugem ciklu pa sem zanosila.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj spet lahko zanosim
5.3.2009 8:32:35   
Mikica
Prvič, ko sem imela abrazijo, so rekli naj počakava vsaj 3 cikluse, zdaj drugič, se je pa samo sčistilo, pa je rekla, da lahko kar takoj v naslednjem ciklusu poskusiva.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj spet lahko zanosim
5.3.2009 21:52:25   
čebelca2
men se je prvič tud samo sčistlo, ampak mi je ginekolog reku naj vsaj 3 cikle počakam, če se pa da pa kr pol leta.. 

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj spet lahko zanosim
5.3.2009 23:23:24   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Mikica

Prvič, ko sem imela abrazijo, so rekli naj počakava vsaj 3 cikluse, zdaj drugič, se je pa samo sčistilo, pa je rekla, da lahko kar takoj v naslednjem ciklusu poskusiva.


Popolnoma enako kot pri meni.

Jaz sem po drugem ss šla še k drugemu ginekologu na samoplačniški pregled, njegovo mnenje je bilo, da se lahko zanosi takoj po prvem ciklusu - tudi po abraziji, ker če še telo ni pripravljeno itak do zanositve ne pride. Jaz sem po prvem ss počakala 3 cikluse, to je skoraj 4 mesece in se mi je ss ponovil. Ko pa berem izkušnje drugih punc, vedno bolj ugotavljam, da tukaj ni pravila. Marsikateri je uspelo že kar po prvem ciklusu in kar nekaj nas je takšnih, ki smo počakala in spet doživele ss.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj spet lahko zanosim
6.3.2009 8:24:45   
sisi77
Imela sem čiščenje (sprožitev s tabletami + abrazijo) v 10 t zaradi prazne GV.
Meni so trije ginekologi (moja tedajšnja g ter še dava g bolnišnici kjer so mi delali abrazijo) zatrdili, da lahko že po prvi user posted image ponovno poskušava zanostiti in da ni nobenih ovir za to da nebi.  Potem sem zamenjala ginekologa ker sem bila s prejšnjo nezadovoljna le-ta pa mi je svetoval naj počakam tri user posted image . No jaz pa sem se odločila da počakam 2M. Sedaj sva že veselo v akciji user posted image . Bomo videli kako bo. user posted image pričakujem  13.3. Mora se končati user posted image tako sem se odločila in čez devet mesecev vam bom pokazala slikico mojegauser posted image . No malo pozitivnosti ne škodi. Predlagam da vsaka naj počaka tako dolgo dokler ne misli da je psihično pripravljena.
Velikooooooooooo srečeuser posted image user posted image  

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj spet lahko zanosim
6.3.2009 15:30:43   
Mikica
IZVIRNO SPOROČILO: sisi77

Predlagam da vsaka naj počaka tako dolgo dokler ne misli da je psihično pripravljena.
Velikooooooooooo srečeuser posted image user posted image  


Psihična pripravljenost veliko pomeni, čeprav imava midva zdaj zeleno luč za naslednji ciklus, ne bova še poskusila, saj enostavno nisem pripravljena. Preveč strahu je še, da spet ne bo OK, čeprav si želim samo pozitivno razmišljati, to včasih enostavno ne gre. Pa bo to še prišlo.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj spet lahko zanosim
6.3.2009 20:50:42   
čebelca2
se čist strinjam s tabo. psihično je treba tud k seb pridet in zopet zbrat pogum za nove boje... upam pa, da se vse kmalu dopisujemo na forumu pod katero izmed tem jutranja slabost, neprestano lulanje in otekle prsiuser posted image user posted image

srečnouser posted image

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?