|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in dojke
9.3.2009 19:43:54   
Anonimen
sem v sedmem tednu nosečnosti in dojke so zelo občutljive in boleče. Predvsem bradavice so zelo občutlujive in skoraj vedno trde. opažam da koža na bradavicah razpokana in suha in se mi lušči

ali se vam tudi to dogaja?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in dojke
9.3.2009 19:45:57   
TinaV*
probaj kupit v lekarni kremico...oz baby centru ali pa v katerikoli otroski trgovini...to se je meni zgosilo ko sem rodila in polno dojila ...meni je pomagalo

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in dojke
9.3.2009 20:39:09   
katra55
Maži z Bepantenom.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in dojke
9.3.2009 21:39:22   
mulan
Meni je tudi bepanten mazilo najboljše.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in dojke
10.3.2009 6:40:41   
amaya
ali pa tiste kreme lanolin ali kaj so že od premamam....dobiš v lekarni. Imaš le suho kožo, tako da bepanten ni potreben. Potrebuješ nekaj, da se ti koža navlaži. poskusi takole: ko se stuširaš ne obriši dojk, ampak na njih takoj nanesi olivno olje ali pa bebe olje...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?