|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil 1!
13.3.2009 22:24:28   
vrtnica123
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=01&dd=29&nav_category=12&nav_id=341921
Preberite si ta link vse tiste katere user posted image pijejo to mleko!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil 1!
13.3.2009 22:27:23   
Anonimen
Jaz tega ne zastopim ... kaj pomeni "... su u njemu primećene tamne grudvice." ?

(odgovor članu vrtnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil 1!
13.3.2009 22:33:09   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz tega ne zastopim ... kaj pomeni "... su u njemu primećene tamne grudvice." ?


V AM so temne grudice...


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil 1!
13.3.2009 22:33:28   
vrtnica123
Otika tud jst ne vem kaj to pomeni- vem pa da ko sem prebrala da me je kar malo stisnilo- ker naša user posted image  že skozi pije to mleko! Zdaj pa res ne vem a je bila ta serija mleka samo v Srbiji? Kar pa težko vrjamemuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil 1!
13.3.2009 22:48:12   
Anonimen
Temne grudice ... hmmm ... jah jaz ga v Mullerju skos kupujem pa do sedaj še nobenih temnih grudic nisem našla v njem ... mi pa najeda to, da mora mleko preden ga dam tamali vsaj 15 minut stat v grelniku, da se vse (bele) grudice raztopijo. Ker če flaško pripravim in ji jo koj dam, se cucelj zamaši user posted image .

(odgovor članu vrtnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil 1!
13.3.2009 22:56:35   
vrtnica123
No mi še do sedaj teh problemov nismo imeli- res pa da ga kupujemo v DM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil 1!
14.3.2009 8:48:29   
ajam27
V Aptamil 1 ni temnih hrudic. Če mleko ni dovolj premešano in  stopljeno je le videti kakor bi bil med mleko zmešan gres. Take pikic so notri.
Drugače pa poskusite mleko Aptamil 1 imunofortis. Ta je pa brez grudic pa še menda je najbolj prebližan materinemu mleku. Ker sama ne dojim se mi zdi smotrno in kupujem slednjega.

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil 1!
14.3.2009 10:07:56   
Najaa
To se je verjetno samo z eno serijo aptamila zgodilo in to samo v Srbiji. Če bi se tudi pri nas, bi ziher obvestili.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil 1!
14.3.2009 10:26:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ajam27

V Aptamil 1 ni temnih hrudic. Če mleko ni dovolj premešano in  stopljeno je le videti kakor bi bil med mleko zmešan gres. Take pikic so notri.
Drugače pa poskusite mleko Aptamil 1 imunofortis. Ta je pa brez grudic pa še menda je najbolj prebližan materinemu mleku. Ker sama ne dojim se mi zdi smotrno in kupujem slednjega.



Ja saj prav tega že skos kupujem in če mleko vsaj 15 minut prej ne stoji, so še nestopljeni kristalčki not, ki zamašijo cucelj user posted image ... kolko časa pa vi tresete flaško, da jih ni?

(odgovor članu ajam27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil 1!
14.3.2009 13:28:06   
ajataja
To je bila samo serija v srbiji-je bilo obvestilo že pred časom-recimo enih 14 dni nazaj-po dnevniku.Nič se ne bojte pri nas je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?